Dziewczyny bez umowy i sprawdzenia domku psiaka nikt nie wyda.
Rozmawiałam z Panią raz. Jest zdecydowana na Malwę.
W przyszłym tygodniu odbędzie się wizyta. Wtedy będzie wiadomo gdzie Malwa będzie mieszkała i na jakich warunkach.
Malwa może mieszkać w budzie lub w kotłowni.
Cioteczki wybaczcie ciszę ale byłam na wakacjach i miałam znikomy dostęp do netu.
Z tego co się dowiedziałam psiaki mają DOM :)
Jak tylko dowiem się szczegółów to dam znać .
[quote name='Donka5']Pozdrowienia od Lapsa:-)
[URL]http://picasaweb.google.pl/donka585/Laps_psyLipiec?authkey=Gv1sRgCIvV7rTZj8H2hAE[/URL]#[/QUOTE]
No już jestem :)
Dzięki za fotki :)
Zaraz wstawię na wątek.
Co z Luną znalazła dom ??
Czy nadal w Obornikach???
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188525-Hotelik-w-Obornikach-Slaskich-watek-roboczy-i-tymczasowy[/URL]
Malwa ma szansę na dom. Pani jest zdecydowana. Mieszka pod Krakowem. Zgadza się na wizytę przedadopcyjną.
Malwa miałaby mieszkać w ogrodzie lub w kotłowni.
Chciałam zauważyć, że Krecik miał zrobione zdjęcie około godziny 15. Więc nie tylko noce spędza w swoim Pseudo domku...
Żal mi tych psiaków bo co za życie w ciągłym zamknięciu.
[quote name='kora78']mysle,ze tam jest
i boje sie myslec, ktora klatke on zamieszkuje :([/QUOTE]
Czy to jest Krecik ?
[IMG]http://images45.fotosik.pl/310/f772bc99c21547cbmed.jpg[/IMG]