[quote name='gonia66']MYśle, ze trzeba wysłac teraz conajmnuiej 350 zł, bo na 1-go grudnia byl nieoplacony pobyt za 2 tygodnie(tamte 322 zł byly za karme i cos tam..nie pamietam) a Biafra wtedy napisala, zeby wyslac to a za pobyt jak uzbieramy....wiesz co??Poczekamy na Biafre- albo ja jutro do Niej zadzwonie i zapytam dokladnie ile teraz trzeba wyslac- bo chyba dzis Lusia miala znow przeswietlenie miednicy-w eic bedzie wiecej- to za jednym zamachem wyslesz, a reszte o ile zostanie- przeslesz na moje konto (albo innej mianowanej ksiegowej) ok??Jak bede wiedziala, napisze na watku i napisze tez PW do Ciebie(gdzies numer telef Twojego zagubilam:.)[/QUOTE]
W takim razie poczekamy do jutra z wysłąniem pieniędzy :)