Jump to content
Dogomania

ketunia

Members
  • Posts

    4133
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ketunia

  1. Super, że psiak jest taki łagodny. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek :)
  2. Doszły wpłaty od: Dorota1 10 zł Mikoada 20 zł Sbd 5 zł Dziekujemy:) Donko doszły puszczeczki dla Kubusia ?
  3. [quote name='gonia66']MYśle, ze trzeba wysłac teraz conajmnuiej 350 zł, bo na 1-go grudnia byl nieoplacony pobyt za 2 tygodnie(tamte 322 zł byly za karme i cos tam..nie pamietam) a Biafra wtedy napisala, zeby wyslac to a za pobyt jak uzbieramy....wiesz co??Poczekamy na Biafre- albo ja jutro do Niej zadzwonie i zapytam dokladnie ile teraz trzeba wyslac- bo chyba dzis Lusia miala znow przeswietlenie miednicy-w eic bedzie wiecej- to za jednym zamachem wyslesz, a reszte o ile zostanie- przeslesz na moje konto (albo innej mianowanej ksiegowej) ok??Jak bede wiedziala, napisze na watku i napisze tez PW do Ciebie(gdzies numer telef Twojego zagubilam:.)[/QUOTE] W takim razie poczekamy do jutra z wysłąniem pieniędzy :)
  4. Wysłalam 322 zł Ile mam jeszcze dosłać ?
  5. Goniu super by było. Ja przez te swoje bazarki mam takie wiry na koncie, że sama nie mogę się czasem połapać. Pieniążki za lecznicę powinny być już u Biafry. Przelałam w 1 grudnia. Doszły wpłaty od: GochaT 60 zł Agnieszka D. 75 zł Bardzo dziękujemy:) Lusia ma na koncie 553 zł
  6. Bidulek. Dobrze, że już bezpieczny. Teraz już będzie tylko lepiej Filipku.
  7. Dobrze by było gdzieś go przetrzymać. Często zdarza się, że jak psiaka się szuka to gdzieś się ulotni. Jaki będzie meisięczny koszt hoteliku?
  8. Dziewczyny zabierajcie chłopaka. Ja moge dać 300 zł z bazarku, który się zakończył.
  9. [quote name='Tola^^']Ok zapytam się mamie czy będzie mogła wysłać :) Ja mogę zrobić zbiórkę z wolontariuszami schroniska i bym te pieniądze przesłała :) Myślę że trochę się uzbiera :) Tylko że będe jednorazowo płacić i zbiórki będe robiła co miesiąc i ile się uzbiera to tyle wpłace:)[/QUOTE] Świetnie Tolu :) Każdy grosz na wagę złota.
  10. Wizyta została przesunięta. Lunio jedzie na wizytę po nowym roku. U psiaka wszystko w porządku. Po chorobie ani śladu. Chłopak zadomowił się już na dobre. :)
  11. To dobrze, że ma lepsze warunki. Na dniach poodnawiam mu ogłoszenia.
  12. [quote name='Tola^^']Ja też bym mogła dać tylko pare złoty lecz niestety to trzeba przelewem zrobić a ja niestety nie jestem pełnoletnie i tego nie umiem zrobić i moja mama też nie:oops::oops::oops: [URL="http://i46.tinypic.com/142t6d.jpg"] [/URL][/QUOTE] Tolu, można zrobić przelew na poczcie
  13. Koniecznie trzeba ją wyciągnąć. Bidulka:(:(:( Deklaruję 50 zł miesięcznie
  14. Mogę zadeklarować jednorazowo 200 zł, a miesięcznie niestety tylko 20 zł.
  15. Mogę zadeklarować jednorazowo 200 zł
  16. 230,75 zł ? Zastanawiałam się właśnie czy to spadek po Betusiu. Taką kwotę dostałam. Dziękuję bardzo :)
  17. Uff dobrze, że psiaki już bezpieczne. :) Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia.
  18. Doszła wpłata od Daruni_Pumy 50 zł Dziękujemy :) Lusia ma na koncie 418 zł
  19. Marlenka czekam na fotki kochanego Nugacika w tym efektownym stroju;)
  20. Zamówiłam 15 puszek Hills`a z kurczakiem. Przesyłka oczywiście darmowa:) Doszły wpłaty od: Dorota1 10 zł Gonia66 20 zł Xmartix 10 zł Dziękujemy:)
  21. Ok będę przypominała ;) Zamówiłam Kubusiowi 15 puszek Hills`a
×
×
  • Create New...