Tak już zamówiona. Buda jest w kolorze brązowym, z zielonym dachem ( ponoć ładne zestawienie). Tylko taki wariant był dostępny od ręki.
Dodatkowo zakupiłam podest. Paczka powinna dotrzeć we wtorek.
[U][COLOR=#800080][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=673729769]Bardzo ELEGANCKA Duża Buda dla psa z Bala, Cz-wa (673729769) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#800080][/COLOR][/U]
[COLOR=black]Mam pytanie. Czy mogłabym podać Twój nr telefonu ponieważ kurier przed dostarczeniem przesyłki będzie dzwonił?[/COLOR]
Co do poprzedniej propozycji budy to pan miał nieprzychylne komentarze. Ponoć bardzo długo czekało się na przesyłkę. Poza tym nie odbierał ode mnie telefonów i nie odpisywał na maile.
Daj proszę znać jak buda dojdzie. Mam nadzieję, że kolor nie będzie tragiczny.;)
Poprostu zależało mi bardzo na tym aby Kudłatek opuścił schronisko w ekspresowym tempie.
Pozdrawiam
Kasia
[U][COLOR=#800080][/COLOR][/U]