Jump to content
Dogomania

gusia1972

Members
  • Posts

    1165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gusia1972

  1. wklejam dalej :) [img]http://lh6.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw7HlcvjxI/AAAAAAABKu0/Xnjp9Hlrl3I/DSC_1253.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw7Ifs2gRI/AAAAAAABKu8/J0xq0kn68Xs/DSC_1254.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw7ejZgUkI/AAAAAAABKyg/csaYeocE9ZY/DSC_1286.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw7fLCvxlI/AAAAAAABKyo/6f5FYRcUttM/DSC_1287.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw7gtxbOZI/AAAAAAABKy8/yapm8Qe1t74/DSC_1289.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw7isb2IVI/AAAAAAABKzM/H0wqmnLfrA0/DSC_1292.JPG[/img]
  2. coś świeżego :) coś dzisiejszego :) [img]http://lh4.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw63e32-zI/AAAAAAABKsk/VkNhZm23peE/DSC_1232.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw68FCKy9I/AAAAAAABKtI/KWV7T2DYXAw/DSC_1237.JPG[/img] obserwacja :) [img]http://lh4.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw68yLc0pI/AAAAAAABKtQ/dApCQX6gAww/DSC_1238.JPG[/img] przyczajka :) [img]http://lh5.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw69hf215I/AAAAAAABKtY/v2PxZkh7V4k/DSC_1239.JPG[/img] atak ! :) [img]http://lh5.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw6-ry-7MI/AAAAAAABKtg/m2jU4cpJC4U/DSC_1241.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TNw6_a8B77I/AAAAAAABKto/jHArexRTuww/DSC_1242.JPG[/img]
  3. gusia1972

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='JIM']Z sobotnich pokazów flyball :) [/QUOTE] oo JIM jesteś super ! :) pozwolisz że ukradnę czarnego laba ?? :)
  4. gusia1972

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='Guciek']Pytanie za 100 punktów, ma ktoś fotki małych rudych bejbisiów, które robiły furorę gdzie tylko się pojawiły razem? ;) Wystawialiśmy się w hali 7A, a potem migrowaliśmy do 3A ;) Fotoreporterów mieliśmy sporo, nawet się dwa razy załapały na ujęcia w jakieś superwypasionej kamerze ;)[/QUOTE] jakby ktoś miał zdjęcie przechadzającego się po hali 3a trzeciego rudaska a też nam robiono takowe to też byłabym wdzięczna :) a też nam robiono zdjęcia jak chwilę w trójkę byłyśmy :)
  5. gusia1972

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='kingula']a no nie byliśmy niestety :( Baaardzo żałujemy, ale nie dalibyśmy rady. Będziemy teraz na Zimowej w Legionowie. Z której Warszawy, aż zajrzę do galerii :) miło, gdy dogomaniackie psiaki znajdują się w naszej galerii :)[/QUOTE] aj :( a liczyłam na jakis filmik z pokazów :(
  6. [quote name='alex_sandereczka']Też Was w akcji widziałam ;) Kala we flybalu - marzenie :serduszka: Nawet wam jakieś zdjęcia próbowałam zrobić, ale aparat współpracować nie chciał i wszystko rozmazane :([/QUOTE] noo i kolejna była i nie podeszła :( a ja szczeniaka miałam ze sobą :) można było głaskać :) jak Kala występowała to Vivka w klatce siedziała, a jak Kala odpoczywała to Vivka z nami po hali spacerowała :)
  7. [quote name='Magda25']Potwierdzam, widziałam dziewczyny w akcji ;)[/QUOTE] noo i nie podeszłaś :( a ja się rozglądałam :( ale w tym tłumie to nikogo znajomego nie dojrzałam :( nie wiesz czy ktoś to nagrywał ? mąż tylko zdjęcia robił
  8. [quote name='alex_sandereczka']A ja jakąś plotkę słyszałam, że w Poznaniu będziecie? ;D[/QUOTE] ano nie plotka :) byłyśmy :) właśnie wróciłyśmy :)
  9. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TLy00JibDwI/AAAAAAABKRI/UEhaiaBUDG4/s640/DSC_0843.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TLy003YFi2I/AAAAAAABKRQ/lGcim5ZWua8/s640/DSC_0845.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TLy1FRjW5wI/AAAAAAABKUE/m4n2yvITzIM/s640/DSC_0872.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TLy1GESRpgI/AAAAAAABKUM/2zb0Cmgs4-w/s640/DSC_0873.JPG[/IMG]
  10. aj bo zawsze jakaś galerię muszę zaniedbać :D tym rzem padło na dogo :D juz stare bo z dwa/trzy tygodnie temu robione :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TLy0guDIijI/AAAAAAABKOQ/dxlFZHwSrLQ/s640/DSC_0803.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TLy0oBZVPLI/AAAAAAABKPQ/KNigLV1H4uY/s640/DSC_0819.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TLy0o0U23uI/AAAAAAABKPY/xR9xQPXJkP4/s640/DSC_0821.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TLy0ta_8LdI/AAAAAAABKQE/D8kmsXU7AwA/s640/DSC_0829.JPG[/IMG]
  11. Magda w tym roku też będziemy na pokazie w Poznaniu :) przyjdziesz ? :)
  12. przy szczeniaku nie można narzekać na nudę :)
  13. czarne jest piękne :)
  14. hehe bo Viva w ogóle jest genialna :) łobuz jeden :)
  15. [quote name='Magda25']To tylko ja nie widzę zdjęć :([/QUOTE] Magda odświerz to może sie pojawią :)
  16. wczoraj byliśmy na szczepieniu z rudym dzieckiem :) odwiedziliśmy potem ciocię Tanię w ramach socjalizacji (winda, nie znane psy i koty :D ) obowiązkowym elementem socjalizacji była sesja kanapowa ;) od lewej Lira, Tajga i Viva :) [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://s.fothost.pl/upload/10/41/de83df2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://s.fothost.pl/upload/10/41/f48bcc7d.jpg[/IMG][/URL] z cyklu ... Ministerstwo Gupich Min :D [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://s.fothost.pl/upload/10/41/2cdccf70.jpg[/IMG][/URL]
  17. cieszę się bardzo że poczta mnie nie rozczarowała :) zdjęć będzie więcej z tej sesji, nie mieliśmy kiedy ich przerobić bo mieliśmy bardzo pracujący weckend :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/483/f255d98cbd7f4f7b.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kala tez miała swoją sesję :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/480/10e388a4f416f6ef.jpg[/IMG][/URL]
  19. na razie jedno zdjęcie z kolejnej sesji :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/479/eecf8390c9fbc45c.jpg[/IMG][/URL]
  20. nie wiem :) zapewne u jakiegoś specjalisty w Warszawie :)
  21. noc specjalnego z serduchami nie mają, Chilli miała łagodne zmiany najprawdopodobniej po przebytym wcześniej ropomaciczu, zauważonym wcześnie i wyleczonym - teraz będzie miała kolejne badania na serce i całkiem możliwe iż będzie zdrowa, tak wyrokowali weci
  22. jak ja byłam to zdjęcia też musiały być :) ja uwielbiam flyball :D tylko czasu trochę mi brakowało na wcześniejsze obrobienie zdjęć :)
  23. do Nowej Rudy jedźcie :) ja tam debiutuję z Vivą :)
  24. oj długa historia :D Kala ma cudowny charakter :) ale jej warunki fizyczne nie na wszystko co bym chciała nam pozwalają w naszej pasji sportowej :) więc drugi pies miał mieć większe predyspozycje do sportu ale ... bordera bym nie chciała noo i całe stado borderów frisbee i flyball już robi ... wchodził w grę ausiie bo je bardzo lubię :) ale chciałam w drugim psie choc trochę z Kali :D więc szukanie zawęziłam do retrieverów :) toller jest idealnym retrieverem z którym można uprawiać sporty wszelakie :) noo i się nie pomyliłam :) mała jest cudowna :) aport ma we krwi :) jeszcze nie wie co robi a już aportuje :D
  25. ? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TJ-AJIbKQII/AAAAAAABJDE/NaoB3V_OaYU/DSC_9217.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/TJ-ALU4QewI/AAAAAAABJDk/8v5DNNIqI1M/DSC_9222.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...