-
Posts
273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dobermanica1987
-
[quote name='wikuwiku']Na prawdę (bardzo)2 akceptuje inne zwierzaki i ludzi, wczoraj na zlocie u Dobermanicy pojawiło się nagle 10-cioro ludzi i wszystkich psów było 16, nie licząc kotów, psy były różnej wielkości, rasy i maści. Jaka była przednia zabawa, Kora za całą watachą wlazła do wody nad rzeczką wprawdzie nie szalała w niej, ale jakby mogla to by powiedziała: "Jeszcze się boję jeszcze nie ale za chwilkę jak sobie już wszystko poukładam , to wtedy nie będę odstawać wtyle. Ja też lubię dobrą zabawę i towarzystwo, ale...", no właśnie to ale trzeba odpracować u tego niesamowitego, pięknego, inteligentnego psa, suki przepraszam. Jak powiedziała Glutofia zasługuje na cudowny dom, tylko,że będzie on tak prześwietleny ,że strach się bać.[/quote] dokladnie popieram Wujka [B][COLOR=Red]DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ODWIEDZINY W IMIENIU MOIM I MOICH DZIECI :-) JESTESCIE KOCHANI :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
juz jestem...Kora jest SUPER:cool3:uwielbia sie bawic powoli zaczyna lapac o co chodzi z zabawa z pilka:cool3:z niej jest straszny LIZAK...:loveu:ciagle chodzi przy mojej nodze nie odstepuje jej na krok:loveu:wczoraj chyba pierwszy raz w zyciu widziala duza surowa kosc do gryzienia nie wiedziala co z nia zrobic:eviltong: smutna wiadomosc jest taka ze Kora boi sie kazdego gwaltownego ruchu:shake:wg mnie byla bita :angryy::angryy::angryy:
-
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANIMAdn']sunia jest kochana, ale mi sie taki pysk dozi marzy...baaaaaardzo chciałabym dożka...ja przepraszam, że w ogole tak pisze, bo liczy się dom dla psiaka a nie jaki ma pysk...ale takie słodkie są dogi, że dla tych obslinionych fafli zrobiłabym wszystko...no prawie wszystko...[/quote] och te fafle ...:loveu:ale Kora jest bardziej skora do zabawy Ortus znow taki nie byl do tego ona tez ma fafelki tylko w wersi mini... -
[quote name='ANETTTA']podwójna szczęściara ...[/quote] wiem wiem :evil_lol:Ciotki wczoraj bylam proba na wode...Kora wody sie nie boi ale tez do niej nie wchodzi.bardzo lubi sie bawic dla niej zabawa polega na skakaniu po czlowieku nie wie co to pilka,patyk ..:shake: ta [COLOR=Red][B]ŚLICZNOTKA [/B][COLOR=Black]w kazdej mozilwej chwili prosi o mizianie...[/COLOR][/COLOR]
-
Wydłubali moje oko... Już ufam, jestem czyjś..... mam dom!
dobermanica1987 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
oj biedactwo ...juz nie mam sily do tych ochydnych ludzi!!!!najchetniej to bym ta babe wyrzucila na bruk niech sobie koczuje z menelami ciekawe czy ja by dokarmili??!!za takie zachowanie zapewne nie!! -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
wkoncu dotarlam przed kompa...jestem cala [COLOR=Red][B]happy[/B][/COLOR] ze Ortus :razz:wrocil do swojego pana:multi:ale powiem tez szczerze ze cholernie brakuje mi mojego dziecka...:-(zawsze rano mnie wital a dzis nic cisza....no ale najwazniejsze ze jest juz na swoich smieciach do tego z jajkami:evil_lol: -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
ORTUS idzie dzis pod noz.... -
JAK MOŻNA???????Śliczny Stefanek chce rodziny!
dobermanica1987 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
STEFANEK jest boski:loveu:poznalam osobiscie:loveu:trzymam kciuki za idealny domek -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Ortega ma sie siwtnie i to az za bardzo bo sie lekko rozbrykal:mad: po wizycie CIOTEK I WUJKOW:cool3:za kilka dni Ortegus przejdzie kastracje ...:-( -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
dziekujemy dziekujemy za cieple slowa :p -
wiecie co ciotki mi to na prosiaka nie wyglad fuuuu...
-
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Monia dziekuje za te fotki sa przepiekne :loveu:az sie poplakalam:-(Boze ja nie wiem jak przezyje rozstanie z Ortega:-(:-(:-(juz jest mi tak ciezko a co bedzie .... -
CIOTECZKI [B][COLOR=Black]nie polecam REXA do domku z dziecmi [/COLOR][/B][COLOR=Black]to po pierwsze po drugie przywiozla go do mnie Pani ktora ma dozyce... [/COLOR]byl u mnie fakt faktem krotko ale zdazyl pokazac siebie....potrzebuje pana ktory bedzie tylko dla niego REX nie moze miec innych psow kolo siebie u mnie gryzl sie z wszystkimi...jednego bardzo pogryzl:mad: ale w glebi serducha z REXA jest bardzo kochany psiak:loveu:
-
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Ja problemu nie widze i bardzo serdecznie zapraszam:-)Ciotka AMIKAT kazala mi juz piec ciasto:evil_lol:spotkanko u mnie o 16 :multi:zabierajcie swoje pociechy zrobimy psie przedszkole:multi: -
JAK MOŻNA???????Śliczny Stefanek chce rodziny!
dobermanica1987 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
ale SLICZNY ...:loveu:widac ze jest delikatny...zaraz rozesle linka... a co do ludzi to szkoda slow ....:placz: -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
a co do NIU to zwial mi poniewaz wystarszyl sie Ortegi:mad:ale znalazl sie po dobie:-)Niu nie masz kaszlu kenelowego:-)odpchlilam go ,odrobaczylam i teraz leki... -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
dobermanica1987 replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
w niedziele przyjedzie do mnie Pani z Rybnika w sprawie Ortegi, przyjedzie sie z nim poznac:razz:dolaczy do nas Cioteczka Glutofia:loveu:tak wiec zapowiada sie mila niedziela:lol: -
hmm ciezko mi sie wypowiedziec w tej kwestii ale podesle linki dalej doswiadczone CIOTECZKI beda wiedzialy co robic:razz: