Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Dzięki dziewczyny,że zajrzałyście! Podnoszę bo pilne!
  2. Dzięki Laro! A co tam u Franki słychać? Czekamy na zdjęcia. Na jej Allegro jest ciągle jeden obserwujący...może jak już sobie poobserwuje, to napisze albo zadzwoni?
  3. A ja powysyłałam jeszcze siedem albo osiem PW do osób z Białegostoku... No, ale lepiej więcej, niż mniej... Szybciej się sprawę załatwi.
  4. Czy trzeba szukac kogoś na wizytę przedadopcyjną? Maciaszek zadziałała wczoraj, nie wiem, czy już jest ktoś chętny?
  5. Laro, a może by tak zmienić tytuł wątku? Że nie zbieramy na hotel, tylko że Frania w DT szuka DS?
  6. Podnosimy Kornelię, bo tego dziewczyna potrzebuje!
  7. A co z tym domkiem dla Przystojniaka? Są jakieś wieści? Coś mi umknęło?
  8. Zaglądam...ale co więcej mogę zrobić? Mogę przelać 20PLN w poniedziałek, podajcie na PW numer konta. Zaraz rozsyłam link do wątku wszystkim, których znajdę z Bytomia..
  9. Ale ja też jestem noga z geografii bo napisałam do Lary, że może te miejscowości leżą obok siebie...:diabloti:
  10. No to by do pracy miała trochę daleko..:diabloti:
  11. No to już sama nie wiem?:roll:
  12. Podnosimy Dygusiową..
  13. Podnosimy...
  14. Mari23 witamy Cię serdecznie! Sześć psów...jak sobie radzisz? Ja za chiny ludowe nie mogę przekonać TZ-ta że drugi pies to nie kłopot... Pracuję nad tym.. Może jak zda w końcu prawo jazdy...13.07 ma egzamin..
  15. To Biała Podlaska czy Białystok, Laro?
  16. Lisiczko do góry!
  17. Mirka chce, ludzie jej nie chcą...:shake:
  18. Podnosimy wysoko, niech Cię wszyscy zobaczą Franiu!
  19. Porozsyłam jutro, bo zaraz wychodzę z pracy :lol:
  20. Kto może troszkę pooglaszać psinkę?
×
×
  • Create New...