Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. A my podnosimy z samego rana....
  2. Podnosimy Bounty. Nie zrobiłam żadnych ogłoszen od piątku...:oops: Jutro w pracy ...obiecuję...
  3. Podnosimy... Mam nadzieję, że SM przyjedzie i że babie nie ujdzie to na sucho..Chociaż tyle..
  4. Maciaszku, czy ty wiesz cos więcej o Tinie?
  5. Podnosimy, bo ważne! Mogę poogłaszać szczeniorki, ale co daklej? Ile one mają? Nie są za małe jeszcze? Boże...:shake:
  6. Zaglądamy do Maksa i podnosimy...
  7. Miło się czyta wieści o szczęśliwym psie! Szczególnie jak się popatrzy na jego pierwsze zdjęcia...
  8. Agata51 sie denerwuje, wiec piszcie jak najpredzej co z wizyta! Zuzia, wytrzymaj jeszcze chwilkę!
  9. Zagladam, ale jak czytam, to w ogóle nie jestem w temacie... Czekam na wieści o suczce... Pieniądze wpłace w poniedziałek, tak jak pisałam.
  10. Pływająca Franka! Bomba!:lol:
  11. Maksiu, może już we wtorek będziesz miał nowe zdjęcia? I dowiemy się czegoś o Tobie?
  12. Czekamy na wieści o pięknej Zuzance!:lol:
  13. Ukłon Lara w Twoją stronę... Figa, na pierwszą!
  14. Dzięki za PW. W poniedziałek wpłacę. Pomyślę też o czymś dla dzieci. Będę zaglądać.
  15. Czytam i oczom nie wierzę! Czekamy na wieści Gisic! I trzymamy kciuki! Maciaszku, wiesz o niej coś więcej?
  16. Podnosimy...Potrzebne deklaracje! A Kornelia czeka!
  17. Czekamy na wieści, moja deklaracja finansowa aktualna.. Ech, właśnie się pokłóciłam z mężem , znowu o psy poszło, to znaczy o moje napomknięcia o drugim...Szkoda gadać...:shake: Gdybym nie zaglądnęła to piszcie numer konta na PW. Wpłacę na pewno!
  18. Wiewiórko...zdjęcia możesz przesłać mojej mamie, bo ja mam komórkę przedpotopową...Podam Ci jutro na PW jej numer...:lol:
  19. Jak domek będzie sprawdzony i okaże się że na Zuzankę czeka wspaniała rodzina, to transport już sie jakoś skombinuje...;) Najwyżej zrobimy "ściepkę".. Piszcie kiedy ta wizyta, i w ogóle... Trzymam kciuki!
  20. Zaglądamy i podnosimy... Zaraz porozsyłam wątek!
  21. To ja już sama nie wiem...:-(
  22. Do góry i czekamy na wieści! Pozapraszam jeszcze wiecej ciotek. Na razie wysłałam zaproszenia do 14.
×
×
  • Create New...