Czekamy na wieści, moja deklaracja finansowa aktualna..
Ech, właśnie się pokłóciłam z mężem , znowu o psy poszło, to znaczy o moje napomknięcia o drugim...Szkoda gadać...:shake:
Gdybym nie zaglądnęła to piszcie numer konta na PW. Wpłacę na pewno!
Jak domek będzie sprawdzony i okaże się że na Zuzankę czeka wspaniała rodzina, to transport już sie jakoś skombinuje...;)
Najwyżej zrobimy "ściepkę"..
Piszcie kiedy ta wizyta, i w ogóle...
Trzymam kciuki!