Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Wiesz jak to mówią, uważaj czego sobie życzysz, bo może się spełnić :diabloti: Patrzcie jaka super ikonka! [IMG]http://filangielskaug09.p2a.pl/img/smilies/142.gif[/IMG][IMG]http://filangielskaug09.p2a.pl/img/smilies/142.gif[/IMG][IMG]http://filangielskaug09.p2a.pl/img/smilies/142.gif[/IMG]
  2. To nie lepiej ten jeden krok przejść z piękną pitbullką u boku? :D no zobacz sama: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4820/dsc0271t.jpg[/IMG] nie zabiło serce mocniej? :D
  3. Duet Benkowski & Hajdo wszyscy polecają, więc tam też planuję się wybrać... tylko że raz - cholernie drodzy, a dwa - problem z transportem. Ale damy radę ;) Nie wiem czy to moje pobożne życzenia, ale ostatnio mniej wylizuje łapkę. Za to dla równowagi wymiotowała troszkę wczoraj w nocy, mam nadzieję że to jakaś jednorazowa sensacja, bo w dzień było już ok.
  4. Proponuję uszczęśliwić Kasię Pepsi :loveu:
  5. Mogę popisać, jak dostanę w pigułce co tam ma być zawarte ;)
  6. Efka - pewnie że każda oferta DT jest na wagę złota! Napisz tylko czy są jakieś warunki jakie musi spełniać bida, tzn. masz inne psy, koty?
  7. No ba - "do adopcji para niezwykłych uszu, a do tego amstaffka gratis" :D
  8. Jasne jasne, przyznaj się że jej podklejasz... żeby groźniej wyglądała :D
  9. o jaaa, super zdjęcia! a uszyska to ma fenomenalne! :loveu:
  10. Więc co będzie z Baronem? Na niebieskim forum tak czytam i czytam między wierszami... Paskudna sytuacja, nie zazdroszczę wam dylematów... :-(
  11. Śliczna, kochana dziewczynka to niesamowite jak szybko czas płynie, mi też się wydaje że to dopiero kilka dni, max tydzień... i Fioneczka, i moja Lunka...
  12. No właśnie tak myślę, że właśnie tymczasy były by zbawienne. Elinko - widzę że Twoje konto jednak przeżyło atak wirusa? :) miło Cię widzieć! Smyczki oczywiście bardzo, bardzo się przydadzą, ale... nie wiem jakiej długości :P
  13. i oby był ktoś taki na świecie, komu bedzie tak na Baronie zależeć że da radę zdobyć jego serce..
  14. Tak, dokładnie. Tak jak w pierwszym poście - to nie jest 'oficjalne' schronisko, bo gmina (i nie tylko ta) ma podpisaną umowę z innym schronem - do którego jak pies trafi, to już nie ma dla niego szans. Agnieszka i Asia działają tam jako nominalnie oddział OTOZu, ale odgórnie dostają tylko pokrycie kosztów leczenia weterynaryjnego, a z resztą muszą radzić sobie same. Psy którymi się opiekują powinny były teoretycznie trafić na pewną śmierć do okolicznego schronu, dziewczyny przejęły je na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
  15. Jesteście wielkie! :) Rozumiem że ja już adresu nie muszę nikomu wysyłać bo Ingrid podała, tak? Pewnie dzisiaj wieczorem Fiks wklei zdjęcia - dziewczyny miały dzisiaj jechać ogarnąć kolejny zapsiony parking gdzie też cudeńka czekają...
  16. To ja ogłaszam konkurs, jaka będzie odpowiedź na Wypowiedzi monisss, chyba nietrudno zgadnąć: a)nie ma, nie było i nie będzie uczciwych organizacji niemieckich b)A kim ty jesteś że tak pięknie opisujesz zagraniczną sielankę, ile zarabiasz na nieszczęściu psów? handlara??? c)nie pitol o Hamburgu tylko powiedz nam co się stało z Perraszkiem d)pisać może każdy co chce, pokaż nam dowody (ale jak pokażesz, to i tak Ci nie uwierzymy bo przecież można je sfabrykować) e)naiwna jesteś że uwierzyłaś w to co widziałaś na własne oczy, Niemcy mają długą tradycję (już od czasów wojny) oszukiwania obserwatorów (jak będziesz miała szczęście to ktoś rzuci jakimś porównaniem do obozów koncentracyjnych) f)nie kłopocz się pisaniem tutaj bo i tak NIGDY, NIGDY nie uwierzymy, że ktoś oprócz nas może mieć dobre intencje Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? Bo to chyba takie wątkowe standardy. Wellington, Pies Wolny - nie zawiedźcie.
  17. Heh, tak się akurat zdublowałyśmy ;)
  18. Lucyna, Ingrid - dzięki wielkie za chęć pomocy! Zaraz na PW wysyłam adres.
  19. [quote]A co to Pani zmieni jeśli powiem po co, i tak się przecież mylę, a ankieta jest bez sensu. Czy jeśli odpowiem ma to dla Pani jakąś wartość? Chyba nie.[/quote] Nic tak nie poprawia humoru jak podejście "wy mnie krytykujecie, więc już nic wam nie powiem" ;)
  20. Właśnie o to pytam - po co? :)
  21. Skoro to wiesz, to jaki cel ma obecność tego pytania w ankiecie? Jakie wnioski zamierzasz wyciągnąć?
  22. [quote]To ja proszę o uzasadnienie dlaczego pies nie może przechodzić przez drzwi drugi. Jeśli się nie potrafiło nauczyć psa prostego manewru, niewiele się spodziewam w innych dziedzinach.[/quote] Nie nie, zupełnie nie o to chodzi, że NIE MOŻE przechodzić przez drzwi drugi. Po prostu dla mnie to, czy pies przechodzi pierwszy czy drugi, nie ma żadnego znaczenia. Mój pies potrafi "ustąpić mi miejsca" w drzwiach jeśli mu to zasygnalizuję, jestem w stanie komendą ustną/wizualną posadzić ją na tyłku i sprawić, żeby poczekała aż ja przejdę. Ale najczęściej tego nie robię, bo po prostu mi się nie chce, nie widzę takiej potrzeby. Wygodniej jest mi kiedy pies idzie pierwszy, bo nie muszę się z nim plątać i robić wygibasów, kiedy chcę zamknąć za sobą drzwi na klucz. Tyle.
  23. Ech, właśnie nie wiem co :( Rana która w schronisku była tylko zaczerwienieniem skóry, teraz popaprała się strasznie mimo ciągłego leczenia. Zastanawiam się nad konsultacją z innym wetem, bo Beza jest u nas już prawie miesiąc, a jest coraz gorzej. Według weterynarza który leczy ją teraz, to jakaś stara rana, która zdążyła się już zabliźnić, a teraz z jakiegoś błahego powodu (np. otarcia) rozjątrzyła się na nowo. Jakoś w przyszłym tygodniu przejadę się do super sprawdzonego weta w Gdyni, tylko muszę jakoś znaleźć czas na to.
  24. A co to za problem, jeśli pies przejdzie pierwszy? :) Jeśli pies wychodząc na spacer leci do przodu bo chce się szybko wysikać i rozprostować łapy, a wracając jest zrelaksowany i nie pcha się pierwszy, to znaczy że jego tendencje dominacyjne zmieniają się diametralnie w przeciągu pół godziny?
×
×
  • Create New...