Jump to content
Dogomania

Kazuro

Members
  • Posts

    758
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kazuro

  1. Jakie gustowne ubranko :eviltong: Ale choć jest piękne i stylowe to niech Bella szybko się goi i je ściąga ;)
  2. Biedna niunia :-( Ale skoro zaczęła coś jeść to teraz już musi być tylko lepiej, trzymam kciuki za Ruby :kciuki:
  3. Tia, ja też mam ambitne plany wrócenia z F. do frisbee. Jestem ciekawa co nam z tego wyjdzie :roll: Gratuluję poprawy Maksiowego zachowania!
  4. Jeszcze tak w ramach chudnięcia, te szelki kiedyś się ledwo dopinały :lol: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1040024.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1040023.jpg[/IMG] Teraz muszę je zmniejszyć
  5. [quote name='Vilena']Gratulujemy pozbycia się zbędnego ciałka! :)[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='Misia&Ruby']Gratuluję :D Moją też teraz udało mi się nieco odchudzić :) Ile Fanta ważyła przedtem? ;)[/QUOTE] Fanta była bardzo otyła :oops: (ale ja świadomie zaczęłam się opiekować psem jakoś 3 lata temu, wcześniej to był tylko kochany pies który czasem musiał wyjść na spacer, teraz fajnie razem pracujemy ;))mówiąc szczerze nie pamiętam ile ważyła wcześniej, ale penie coś koło 15-16 [quote name='dagaa111']gratuluję :) a tak poza tym to ile Fanta ma wzrostu w kłębie?[/QUOTE] Dzięki :) ma coś około 39,5-40 cm kurdupel z niej A dzisiaj miałyśmy 4 h spacer :p ale to chyba jednak nadal trochę za dużo jak na jej łapkę, bo teraz jak stoi podnosi ją do góry :( około 2 h intensywnego spaceru to niestety dla niej max koleżanka porobiła nam trochę zdjęć, ale to już jutro wstawię
  6. Sopelek jak ładnie i wysoko skacze :loveu: Moja też za żarcie zrobi wszystko, no ewentualnie może być piszczący, zielony jeżyk :lol:
  7. Ale będziesz czasem wchodzić i wrzucać jakieś fotki? [SIZE=1]Tia i kto to mówi[/SIZE] :eviltong:
  8. Czyściutki ten Twój spanielek :lol: A kolega ma fajną brodę ;)
  9. Jak fajnie razem leżą :)
  10. Zawsze mnie rozwalają te spanielowe minki :loveu:
  11. Kurczę nie dość, że rzadko piszę to jeszcze mi posty kasują :P Przyszłam się pochwalić, że Fanta schudła już do 11,5 kg :multi: jeszcze troszkę i będzie piesek cud miód [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030844.jpg[/IMG]
  12. Orientuje się ktoś może o której się ta wystawa zaczyna? Może jestem ślepa, ale nigdzie tego nie widzę :roll:
  13. Feluś :loveu: Trzymam kciuki za w miarę szybkie przyzwyczajenie się do nowej sytuacji ;)
  14. Ja też z chęcią obejrzę Sopelkowy filmik :D
  15. Śliczna jest :loveu: A co do obcięcia Ruby to się nie martw, na pewno nie wygląda gorzej niż moj pies po tym jak ją dopadłam :evil_lol:
  16. Fanta odcięła sobie wczoraj, przez głupie szkło które leży wszędzie, kawałek poduszki z łapki :roll: nie za ładnie to wygląda i troszku ją boli przy chodzeniu, ale bandażową skarpetę znosi w miarę dzielnie ;) Jakoś mniej jej przeszkadzał bandaż na brzuchu który miała ostatnio, no ale wiadomo brzuchem się nie chodzi :lol:
  17. Jak jej się śmiesznie końcówki uszu brudzą :lol:
  18. Gratuluje nowego domownika, Maurycy jest przesłodki :loveu:
  19. [quote name='Kaja10014']Cudowna jest :loveu:[/QUOTE] Ta jest cudowna, szczególnie jak mi się rozpycha w łóżku :eviltong: [quote name='Misia&Ruby'][URL]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030611.jpg[/URL] Fanta super wygląda w wersji zimowo-niedźwiadkowej :D Jak pluszaczek :loveu: Masz bardzo ładną tapetę ;)[/QUOTE] Ja tam nie lubię wersji niedźwiedź :P Teraz w końcu zrobiło się cieplej, więc niedługo piesa pójdzie pod trymer ;) już mnie bolą palce od wyrywania tego całego zimowego futra :lol: Dzięki, sama wybierałam :D
  20. [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc6796p.jpg/[/URL] Uwielbiam jak psy tak robią:loveu:
  21. Witam się po przerwie :) Zazdroszczę Ci możliwości wzięcia drugiego psa, ta bydgoska sunia ma taki fajny, mądry wzrok. No ale decyzję musisz podjąć sama ;)
  22. [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030611.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030612.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030609.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030607.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030613.jpg[/IMG]
  23. Niedźwiedź się cieszy że ktoś o nim pamiętał :multi: Rasowa, nie wiem czy Fanta umiałaby tymi swoimi niezdarnymi łapkami naciskać klawisze na klawiaturze :lol: Chciałam zrobić jej jakieś zdjęcia na dworze, ale u mnie od 2 dni pada :/ A Fanta uważa ze jest z cukru , więc raczej nie łazimy długo ;) [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030541.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030551.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030575.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030604.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1030605.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...