-
Posts
758 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kazuro
-
Witamy, witamy :loveu: Pardon za krótką nieobecność, ale dostałam tablet i teraz próbuję jakoś go ogarnąć i nie rysować nim jak pięciolatek :evil_lol: Piszczący jeżyk, jak przewidywałam został przyjęty z ogromną radością, na szczęście teraz już nie piszczy :lol: Oczywiście i tak jako pierwsze wyjęła z paczuszki wędzone, świńskie ucho i pobiegła z nim pod stół. Zdjęć spacerowych nie mam, bo non stop leje, a F. deszczu sympatią nie darzy... Zdjęć prezentu też nie ma, bo jestem leniwa :D Ale mam o takiego potwora [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/ddsz_zps15170adc.jpg[/IMG] A teraz lecę z przyjaciółką do kina :cool3: Wasze galerie poodwiedzam wieczorkiem
-
Fanta uwielbia wszystko, nie tylko ciasta ;) Ona cebulę, czy ziemniaka wessie z podłogi :D Nawet zlizuje tłuszcz, który prysnął z patelni na podłogę. Prezencik kupiony, wydaje piszczące odgłosy, więc na pewno zostanie przyjęty z entuzjazmem :loveu:
-
Hej! Chciałam Wam powiedzieć, że jeszcze żyję :diabloti: I oczywiście życzyć wesołych, nakrapianych świąt!
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Baja jaki paker :evil_lol:
-
Czuję się biedna :evil_lol: mój pies nie ma zdjęcia w czapce i nie będzie miał, ponieważ takowej nie posiadamy Wesołych świąt!
-
U mnie dzisiaj już właśnie zaczęli te cholerstwa poszczać :roll: Wesołych świąt! :loveu:
-
Hej :loveu: Wpadłam tylko na chwilę, bo już z kuchni wzywają :lol: Wesołych i zdrowych świąt Wam życzę!
-
Bardzo dziękujemy wszystkim za życzenia :loveu: Ja i F. też chcemy Wam życzyć wesołych, spokojnych świąt! I braku zgagi po wigilii :diabloti: Praca w kuchni idzie pełną parą, ledwie wyrwałam się na chwilę poskładać internetowe życzenia :lol: Fanta cała szczęśliwa, bo co chwilę coś ląduje na podłodze [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/fa-1_zpsc1c932a1.jpg[/IMG]
-
Fancie zimno? No co wy :eviltong: Zimno jest mi, co powoduje, że mi się nie chce, więc na spacer nie biorę zabawek i olewam psa. Skoro nic nie robimy, to F. się nudzi i też chce wracać ;) Ano świruska, ale jak ona fajnie wygląda jak idzie na tych 2 łapkach :loveu: A dzisiaj wielkie sprzątanie, jeżu jak mi się nie chce D: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050802_zpsdac1dac7.jpg[/IMG]
-
Hej ;) Strasznie podoba mi się taki kształt pyszczka jaki ma Czoko :loveu: Wesołych i spokojnych świąt!
-
Jaka różnica we wzroście :loveu: Ja też trzymam kciuki żeby urodziła się ta wymarzona kluska ;)
- 329 replies
-
- kundelek
- mieszaniec
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Jakie piękne psiaki :loveu: Oby szybko znalazły odpowiednie domy
-
Pomógł grejpfrut? Zdrowa już? ;) Tyle już tych końców świata było, że faktycznie jesteśmy chyba niezniszczalni :evil_lol: No ale poczekamy do 18 i zobaczymy
-
Hej :loveu: U nas też zimno jak cholera, ani mi ani psu (dobrze, że nie ma śniegu :diabloti:) nie chce się wychodzić na zewnątrz :lol: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050810_zps2d358cbe.jpg[/IMG]
-
Powinnaś była nazwac ją Terror, czy coś w ten deseń :evil_lol:
-
Mogę Ci wysłać mojego psa na wczasy? Ona załamana, bo u nas śniegu brak-tylko błoto :diabloti: Ale Ci dobrze, ja to w czwartek mam kolejny sprawdzian z chemii :roll:
-
[quote name='roadtonowhere']Witamy :razz: Fanta jest cudna :loveu: Świetna galeria będziemy do was wpadać. Pozdrawiamy.[/QUOTE] Dziękujemy i witamy w wariatkowie :loveu: [quote name='dagaa111'][URL]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050843_zpsbccdf4ee.jpg[/URL] jakie uszka fajne :D Fanta przynajmniej poszła sprawdzić czy żyjesz, mój gdybym się wyglebiła pewnie pomyślałby że pańcia nową zabawę wymyśliła :evil_lol:[/QUOTE] F. wie że ja jestem straszną łajzą i trzeba co jakiś czas sprawdzać czy pańcia jeszcze żyje, czy może zjadł ją bażant, albo utopiła się w kałuży :eviltong: [quote name='Sonka95']Fanta myślała , ze będzie cię musiała ciągnąć do domu :evil_lol: [URL]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050843_zpsbccdf4ee.jpg[/URL] - Fanta mówi no rzuć mi tą piłkę wreszcie :p[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Hej :D Ja glebe to teraz prawie codziennie zaliczam i w prawie tym samym miejscu :p Na scieżce rowerowej jest strasznie ślisko i kilka razy dziennie muszę tamtędy chodzić :-o A najgorzej to w nocy , bo nic nie widać ;)[/QUOTE] Hej, ja na szczęście się nie wywaliłam jeszcze drugi raz. Mało brakowało, ale kumpel mnie złapał ;) Współczuję strasznie musi Cię bolec tyłek :evil_lol: Mój miszczu nauczył się cofania w jeden dzień :loveu: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050841_zps33c82f2a.jpg[/IMG]
-
Jak ona ma fajnie osadzone te uszy :loveu:
-
Ona była zazdrosna po prostu :D Za dużo czasu "traciłaś" na klikanie Morusowi to kliker zabrała i teraz możesz swój czas poświęcać już tylko na mizianie jej po brzuszku :eviltong:
-
U mnie też już się cały śnieg stopił, pies jest załamany :evil_lol: Z tabletkami Ci nie pomogę, bo ni w ząb nie pamiętam co Fanta zawsze dostaje :roll: a musiałabym się wybrać po nie jakoś niedługo
-
[quote name='Ty$ka']Fanta ma prześmieszne te uszole :D[/QUOTE] Uwielbia te jej uszy :loveu: moja przyjaciółka nazywa ją przez nie świnką, bo jej tak śmiesznie latają jak idzie :lol: muszę to kiedyś nagrac [quote name='Sonka95'][URL]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050858_zps11c29644.jpg[/URL] - Fanta lubi aportować :loveu: Mojej dzisiaj chciałam zrobić zdjęcia , ale ta w ogóle nie chciała pozować :-([/QUOTE] Jak ma dobry dzień to aportuje :evil_lol: Przyrzekam już więcej nie śmiać się z wywalającego się psa :lol: na wczorajszym wieczornym spacerze zaliczyłam taką glebę, że do teraz mnie tyłek i ręka bolą... A Fanta z jakim strachem w oczach do mnie biegła, żeby zobaczyć czy jeszcze żyję :eviltong: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050843_zpsbccdf4ee.jpg[/IMG]
-
Hej :loveu: Kapsel jest przeuroczy jak zawsze
-
Hej wpadam z rewizytą :p Morusek to śliczny kudłacz :loveu:
-
U mnie na chodnikach i ulicach też lodowisko :roll: Babcia niech się szybko zrasta ;) Sońce do pyska w niebieskim :loveu:
-
[quote name='Ty$ka']Cudo, cudo, cudo :loveu: Trymujesz ją? ;)[/QUOTE] Paskud mały, a nie cudo :evil_lol: Trymuję, przynajmniej futro mi kłębami po mieszkaniu nie lata ;) tylko łepek i klatkę piersiową trochę skubię, a potem jej jadę degażówkami. Bo widzę, że nie czuje się zbyt komfortowo jak ją w tych miejscach trymuję, więc po co ma się sucz męczyć ;) [quote name='Sonka95']Hej :loveu: [URL]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050801_zps4f257011.jpg[/URL] - Ciekawe co tam zobaczyła ? :D A po szkole planujesz coś związanego ze zwierzętami ? Bo ja raczej dalej pójdę na zoologię , albo na coś związanego z psami ... ale nie na weterynarię ;)[/QUOTE] Pewnie jakiegoś wróbla czy cuś :) Mój plan a) to właśnie weta, plan b) to zootechnika. Zamiast do liceum miałam iść do technikum weterynaryjnego, ale dojazd tam zajmowałby mi jakieś 2,5 godziny, co nie wchodziło w grę :roll: Pogoda nas dzisiaj nie rozpieszcza, cały dzień pada deszcz, a temperatura waha się od -1 do +1 stopnia, więc na chodnikach i ulicach jest szklanka :roll: Ja jeszcze nie zaliczyłam gleby, za to Fanta co chwilę wpadała w poślizg i lądowała na brzuchu :evil_lol: Mimo tego poszłyśmy się piłeczkować na pole, mam kilka zdjęć, ale jakością to one nie grzeszą :razz: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050858_zps11c29644.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050854_zpsc9cce3f9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050850_zpsa55a48ea.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1050857_zps4a9b670a.jpg[/IMG]