-
Posts
758 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kazuro
-
[quote name='zahirka11']ooo nawet nie wiedziałam :lol: ale l-ka będzie dobra do aportowania?[/QUOTE] Wydaje mi się, że spaniel bez problemu zaaportuje L-kę, ja mam foksa wielkości spaniela i mam zamiar kupić L. S-ka będzie za mała do szarpania ;)
-
[quote name='betty_labrador']czesc :) Piekne zdjecia i psy! Kurcze to nieciekawie z tymi guzkami co wyczułaś, i że mama tak to troche olewa :( smutne. A co do lekarza wet ze wsi cos o tym wiem :P tez mam takiego obok... Trzymam kciuki za mature![/QUOTE] No niestety, kocha te psy ale jest ze starego pokolenia :/ tego się nie przeskoczy dziękuję za kciuki i komplementy :loveu: [quote name='Ty$ka']W takim razie trzymamy kciuki za wizytę u weta. Dobrze, że w tej kwestii u mnie nikt do gadania nie ma - po prostu biorę psa i idę na drugi koniec miasta. O proszę, będzie któryś sport "robiły" poważnie? (Cicho liczę na obi :D)[/QUOTE] Też chciałabym mieć blisko porządnego weta, no niestety to nie ode mnie zależy. Jeszcze nie wiem, ja szczerze bardziej myślałam o frisbee. Bo obi jest ciężkie dla mnie do ogarnięcia :D pożyjemy zobaczymy Więc byliśmy wczoraj u weta. Fanta była wymacana w poszukiwaniu innych guzów przez 3 lekarzy, z początku to zlewała ale potem kłapała zębami bo stwierdziła że już wystarczy :diabloti: dobrze że miała kagan na ryju. Nic nie znaleźli, więc z guzków, które ja znalazłam pobrali materiał i będzie robiona biopsja. Mam dzwonić w środę wieczorem, bo powinny być już wyniki. Jak wyjdzie jakiś nowotwór to tniemy, a jak co innego to się zastanowimy. Jak będzie miała zabieg, to przed jeszcze zrobimy rtg żeby zobaczyć czy są przeżuty. Do tego od dwóch dni F. nagminnie wyżerała sobie łapy, okazało się że ma jakiś stan zapalny :roll: dostała antybiotyk i coś przeciwświądowego zastrzykiem w doopę. Do domu dostałam tabletki i jakiś dziwaczny różowy płyn do przemywania jej tych łap. Jak nie przejdzie za tydzień to dostajemy namiary na dobrego dermatologa (błagam niech przejdzie :modla:). Mam nadzieję że to nie jest reakcja alergiczna na foresto. Mama nie może uwierzyć że psom się robi mastektomię i są psi dermatolodzy :evil_lol: nic kobita nie wie o świecie, nie będę jej mówić o psiej akupunkturze bo jej ze zdziwienia szczęka opadnie i tak zostanie :D [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100305_Fotor_Fotor_zps801bc92d.jpg[/IMG]
-
wubba nie ma rozmiaru M niestety, ale L będzie dobra ;)
-
[URL]http://images50.fotosik.pl/1635/e4ddc65c40c5bb33.jpg[/URL] o fuj jak to można na ręce trzymać :crazyeye: ja bym się bała że mnie udziabie :evil_lol:
-
Gratuluję udanego debiutu! :)
-
[quote name='Illusion']Moja znajoma, która też nie mogła sobie poradzić z ciągnącym BC zaczęła to wykorzystywać - przepina sobie smycz wokół pasa i pies ją tak ciągnie, prawie jak canicross :lol:.[/QUOTE] o rany :lol: ja chciałabym jednak jeszcze trochę pożyć :D młoda łazikuje w easy walkach zapinanych z przodu [quote name='Ty$ka']Ja też tak robiłam :p Ej, to fajna sucz :loveu: A ćwiczycie sobie coś?[/QUOTE] no fajna :loveu: zaczynamy frisbee, coś tam obikujemy i sztuczkujemy [quote name='Sonka95']Nie dziwię się , że do weta u siebie nie chodzisz :roll: ja nie zapomnę jak kiedyś co pojechaliśmy na wieś ze świnką to wet wyglądał jakby pierwszy raz widział prosiaczka :crazyeye: już nie mówię o zdjęciu szwów z , którym sobie nie poradził :shake:[/QUOTE] ja mam szczęście że moja mama jest pielęgniarką i sama umie ściągać szwy ;) dlaczego wszystkie matury nie mogą być tak proste i mieć takich fajnych zadań jak dzisiejszy angielski :sad: Szekspir, psy i "Duma i uprzedzenie" :loveu: brakowało tylko Doctora Who :D a i dzisiaj się perfidnie matce rozpłakałam :diabloti: i jutro z rana jedziemy do weta, nareszcie. Choć i tak uważa że skoro po psie nie widać że jest chory to po co jechać
-
Muszę powiedzieć, że jestem Li zachwycona :loveu: Oczywiście ideałem nie jest, ale nie mogę narzekać. Jest miękka i wrażliwa, a ja czasem się zapomnę i z przyzwyczajenia po Fancie, po której wszystko spływa, potraktuję ją ostrzej to się zamyka w sobie i przeprasza za swe istnienie :roll: Jest fajnie nakręcona na pracę, karna, kreatywnie myśli, na dworze jest niezmordowana, a w domu śpi (on-off było chyba NAJGORSZĄ rzeczą do nauczenia, dżizes nigdy więcej :evil_lol:). Lubi kombinować, myśleć, zadowalać mnie. Kocha cały świat bez wyjątków, ale najbardziej mnie. Wszystko co znajdzie się w moim posiadaniu jest dla niej święte i potrafi aportować np. kawałek rzepaku :lol: Nie ma schiz, pasła jedynie samochody i ptaki, ale dzięki intensywnej pracy już je olewa. Jedynym problemem z którym sobie nie radzę są jej rozróby jak wychodzę z domu. Potrafiłam przyjechać ze szkoły i zastać burdel którego sprzątanie zajmowało mi godzinę :diabloti: musiałam się powstrzymywać przed skopaniem jej dupy :loveu: teraz zostawiam ją w klatce, ale czasem szczeka. Nie non stop, raczej kilka szczeknięcio-pisków co jakiś czas jak się budzi no ale jednak. Wolałabym żeby była cicho. A no i ciągnie na smyczy jak koń :mad: i nie działa na nią drzewko ani zmiany kierunku, jest na to za mądra skubana :evil_lol: Nie umiem opisywać psów :eviltong: Ja jednak wybrałam Wesele, wolę pisać porównania.
-
Wet w mojej miejscowości to tragedia, konował totalny :roll: on umie tylko krowy leczyć. Poszłam do niego ze świnką morską ze świerzbem a on do mnie że to szynszyl :crazyeye: a F. przez ponad 4 miesiące "leczył" sterydami łapę, bez badań, tylko ją obmacał i poruszał łapą. Pies przez cały czas kulał, nie stawał na łapie. Jak w końcu pojechaliśmy do normalnego weta to zrobił rtg i wyszła martwica główki kości udowej, sucz dostaje suplementy i biega normalnie. Więcej moja noga w gabinecie tego miejscowego nie postanie. Li zawsze wygląda jakby uciekła z wariatkowa :loveu: Dziś nie było źle, tylko tematy wypracowań dowalili straszne, nie wiedziałam co wziąć bo jedno gorsze od drugiego :D
-
Niestety nadal nie byłam z Fantą u weta, bo jaśnie pani mama nagle sobie stwierdziła, że ona nie ma czasu na jechanie do weterynarza (owszem jest na maksa zalatana, no ale bez przesady). Macała F. i stwierdziła że ona nic tam nie wyczuwa i ja to sobie ubzdurałam :angryy: jestem na nią wkurzona jak nie wiem co, co chwilę jej to wypominam i gadam że przez nią pies umrze, a ona tylko temat zmienia albo milczy :roll: żałuję że nie zrobiłam tego głupiego prawka w zeszłym roku... I nie, nie mogę jechać pociągiem/autobusem. Mam nogę po operacji i nie mogę tyle łazić (a to autobusem by była wyprawa na pół dnia, samochodem na godzinę, dwie). Niby gada że kocha F. i Li, a kurde takie rzeczy odpierdziela :-( i teraz jeszcze wymacałam Tosi coś przy sutku [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/DSC_0017_Fotor_Fotor_zps957962ce.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/DSC_0029_Fotor_Fotor_zps04a062e3.jpg[/IMG] a ten debil dzisiaj 3 razy zasrał mi cały pokój :loveu: kość z dzika nie posłużyła pieskowi [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/DSC_0055_Fotor_Fotor_zpsdf144700.jpg[/IMG] Wygadałam się to teraz idę jeszcze popatrzeć na zadania z matmy bo jutro mnie czeka maturka :placz: a ja z matmy noga totalna
-
Weź dużą, on Ci w mig urośnie i przestanie się mieścić w tą małą
-
A na moją terierkę nie ma łańcuszka z trixie :diabloti: 35cm jej przez łeb nie przechodzi a 40cm jej spada jak schyla głowę :eviltong: więc niestety nie popyla w łańcuszku bo jest niewymiarowa
-
[quote name='cockermaister'][URL]http://allegro.pl/smycz-automatyczna-flexi-color-2-5m-20kg-i4165002634.html[/URL] co myślicie o tej Flexi??[/QUOTE] Ja mam tę smycz już parę miesięcy i wszystko jest z nią ok, działa bez zarzutu jak to flexi :) Nadruk na razie się nie ściera, ale obudowa ma kilka widocznych rysek więc nie wygląda to już tak ładnie jak na zdjęciu z aukcji ;)
-
Do nas wczoraj przyszły foresto, bo po fypryście u obu psów znalazłam wbite, żywe kleszcze :roll: I też żałuję że nie ma rozmiaru na średniaki, u terrierki ta obroża wygląda topornie i wraz ze zwykłą zajmuje całą szyję :/ Mam nadzieję że będą działać bez zarzutów
-
kurde kurde kurde Trymowałam F. i wymacałam jej pod skórą na żebrach jakiegoś guzka, twarde to to i nie ruchome. I teraz panikuję, bo jak Tucha miała robioną sterylkę to okazało się, że miała na jajnikach guzki właśnie :roll: Mama twierdzi że przesadzam, ale zgodziła się pojechać do weta w czwartek, umrę [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100230_zps1a2861a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100209_zpsaf459610.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100219_zpsf4bc0456.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100210_zpsd9cfae74.jpg[/IMG]
-
Ja mogę polecić tę piłkę [URL]http://animalia.pl/produkt,13316,66,trixie-pilka-na-lince-gumowa-czerwona-linka-35-cm-sr-45-cm.html[/URL] Starsza sucz nie bierze twardych zabawek do pysia, a tę sobie memła w ryjku. Sznurek jest fajny, miękki nie parzy ręki ;) tylko trzeba zrobić mocniejszy supeł na dole piłki, bo sznurek może wyleźć
-
Tosia swoim szczekaniem przepłoszyła chyba wszystkie leśne zwierzątka w promieniu 5 km :roll: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100021_Fotor_zps848d6e18.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100049_Fotor_zpsdd00f79f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100018_Fotor_zpsbb09d68b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100034_Fotor_zps9b049eac.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100064_Fotor_zps4cc5158b.jpg[/IMG] Znowu muszę odkłaczyć Fantę :placz:
-
Mam zdjęcia leśne sprzed jakiś 2 tygodni. Muszę kupić jakiś nowy aparat bo mój kompakcik protestuje :roll: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090931_Fotor_zps4a71cea7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090942_Fotor_zpsd1293a70.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100025_Fotor_zps270549a1.jpg[/IMG] Mama chciała się do niej przytulić :diabloti: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100114_Fotor_zpsf9a6962b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100147_Fotor_zps1d19bce6.jpg[/IMG]
-
Powinnam się uczyć biologii, no ale :diabloti: [quote name='lilacly']Hej! Witamy się na wątku :p Żyłam w przekonaniu, że moja Lychee jest jedynym borderkiem w Polsce o tym imieniu, a jak widać ma swoją czarną imienniczkę :smile: O więcej aktualnych zdjęć prosimy![/QUOTE] Hej :) Ja przestałam już dawno wierzyć w to że oryginalnie nazywam zwierzaki. Byłam taka dumna z imienia Fanty, weszłam tu na forum i zobaczyłam chyba z 7 innych Fant :lol: Ale o innej Lychee też nie wiedziałam, trzeba je będzie kiedyś zapoznać :D [quote name='Ana :)']hej :) co tam u Was słychać ? :)[/QUOTE] Ja się uczę do maturki i rehabilituję sobie nogę, a piesełki biedne się nudzą ;) [quote name='vege*']Wszystkiego Najlepszego dla Fanty, dużo ciasteczek, zdrówka i radości :loveu:[/QUOTE] [quote name='Sonka95'][IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/party.gif[/IMG] [IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/prezent.gif[/IMG] Sto lat Fanta [IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/urodziny.gif[/IMG] wieku po niej wcale nie widać :)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Angi']ale mnie tu dawno nie było :mdleje:[/QUOTE] Ja też nie jestem tu zbyt częstym gościem :p a u Ciebie w galerii też mnie dawno nie było
-
O kurczę, też chciałam kupić te zwierzątka ale teraz chyba zrezygnuję. Na młodej pewnie nie przetrwałaby ta adresówka :roll:
-
[quote name='Dogha']A ten furkidz w owce tak kusi dla pastucha![/QUOTE] Mam to samo :D jak dodali obroże w liski to stwierdziłam że muszę ją kupić dla mojej foksterrierki, a teraz te owieczki wprost idealne dla bordera :diabloti:
-
Hej :) Przyszłam powiedzieć, że Fantulka - babulka kończy dziś 11 latek :loveu: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100180_Fotor_zps5797d2fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1100131_Fotor_zpsd2db87e8.jpg[/IMG]
-
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-qiSo6qFONb4/UsqyeG0yZVI/AAAAAAAAJ1c/H2rgH46KRpw/s640/DSCF3875.JPG[/URL] moje by wleciały w sam środek błota i zaczęły by się w nim bawić i kopać :loveu:
-
Ja ostatnio znowu zgubiłam piłkę D: przynajmniej jakiś pies się cieszył jak ją znalazł ;)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Kazuro replied to betty_labrador's topic in Galeria
[URL]http://imageshack.us/a/img829/9172/k8jk.jpg[/URL] jak delikatnie bawiące się pieski :loveu: Mam nadzieję, że zimy w tym roku faktycznie nie będzie :razz: -
[quote name='phase']Ależ ona jest pocieszna, rety :loveu: Chyba baner też trzeba zmienić. :razz: Proszę wytarmosić ode mnie dziewuchy :loveu:[/QUOTE] Psiny wytargane :loveu: Wiem, że trzeba, ale tak strasznie mi się nie chce :shake::diabloti: [quote name='Sonka95']Coś podobnego a dokładnie takie coś ;) [URL]http://www.kuchniapupila.pl/files/463392187/6298_1.jpg[/URL] na pierwszy raz chce jej kupić coś taniego i zobaczyć czy ją to interesuje a potem bym coś bardziej wytrzymałego kupiła :D No rzuć piłkę :cool3: [URL]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090673_zps4f77f5c7.jpg[/URL][/QUOTE] Jak będzie miało coś smacznego w środku to na pewno ją zainteresuje ;) [quote name='Ty$ka']Jaka ona cudowna :loveu: Nie lubię bołdełków, ale Li mogłabym mieć :loveu: :D[/QUOTE] Moja mama mnie opieprza, że kupiłam sobie za ładnego psa ze zbyt uroczym pyskiem i ona nie umie na nią nakrzyczeć jak Młoda coś broi :diabloti: Bo Li fajna jest :loveu: [quote name='betty_labrador'][URL]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090676_zps6722d7bc.jpg[/URL] rozumiem że Li hipnotyzuje piłke tak, że ta lewituje :diabloti: :D[/QUOTE] mam magicznego burdelka :D Tak trochę mi się dziś zaspało do szkoły :siara: ale przynajmniej byłam w domu jak kurier przyjechał z karmą dla prosiaczków i ciurów, oczywiście nie mogłam się powstrzymać i psom też coś skapło przy zamawianiu :evil_lol: [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090739_zpsbceec75a.jpg[/IMG] F. pilnowała czy aby jakiś smakołyków przed nią nie ukryje ;) [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090740_zps6cfb9078.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090741_zpsf1b22710.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090713_zps6c83c51b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1090698_zps4f5573a3.jpg[/IMG]