Jump to content
Dogomania

Nemi

Members
  • Posts

    774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nemi

  1. [B]Jolu[/B] - mam jeszcze jedno pytanie. Może takim starszym osobom zaoferować również pomoc, gdyby stan Belfra nagle się pogorszył - na przykład pomoc w dowozie do weta ? Mogę się obawiać, że sobie w takiej sytuacji nie poradzą.
  2. Przeczytałam wczoraj - ale znów się rozgadaliście :-), więc ponownie czeka mnie lektura. Napiszę tylko, że zgadzam się z tym co napisaliście o agresywnych psach ! No i, że trzymam kciuki za odebranie chłopaka Robaka :-) Jakoś kiepsko zabrzmiało to co napisała Cudak... Bo niby po co do jakiegoś chłopa. Przecież wszystko jedno komu wydadzą ....
  3. [B]Joluś[/B] - jest jeszcze portal dla seniorów, kiedyś przypadkiem znalazłam. Można tam też założyć wątek - ale ja mogę dopiero wieczorem, bo dziś pracuję. Pytałam też tej starszej znajomej co z prasy czyta - więc twierdzi, że czytają piątkowe wydania z programem TV. I jeszcze powiedziała, że emeryci gromadzą się w klubach seniora, na różnych imprezach - może tam też spróbować bezpośrednio. Ale w Łodzi, to nie wiem gdzie taki może być.
  4. O matko agresywny jamnik :crazyeye::evil_lol: Zapisuję sobie ... na wieczór :lol:
  5. Dziewczyny z innego wątku odwiozły psy do hoteliku koło Mielca [url]http://www.hotelterier.pl/strona04.htm[/url] Napisały,że dobry. Ceny też podobno są inne dla organizacji zajmujących się adopcjami.
  6. [quote name='malagos']Kto zna sie na dużych psach?[/QUOTE] A co chcesz wiedzieć ? W sumie pies to pies :lol: Ja mam takie średnie, 50 kg i 35 kg oraz dochodzące do 15 kg. Nie ma różnicy w zachowaniu. No, może tylko taki większy jest trochę wygodniejszy, bo kucać nie trzeba :evil_lol: Suńka to chyba będzie miała właśnie 30 -35 kg ? Przeglądałam wątki domów tymczasowych - ale nic nie znalazłam. Może zapytasz Jamora ?
  7. [quote name='majqa']Czyżby światełko w tunelu?[/QUOTE] Mam taką nadzieję :-) Będę dziś przelotnie, ale nieustająco trzymam kciuki.
  8. ja tylko powiem dzień dobry :-) i zapytam ja sunia się dziś czuje...
  9. A ja tylko powiem dzień dobry i pędzę do pracy ;-)
  10. Cóż z tego, że zaglądamy, kiedy pomysłów nie mamy :-( Jedyne co mi przyszło do głowy, to że może by w jakiś sposób dotrzeć do osób starszych. Wydają się być bardziej wrażliwe, jeśli chodzi o stare i chore zwierzęta ... Mają czas ... ale nie mają z reguły dostępu do netu. Wiem też, że jedną z przyczyn, dla których nie biorą zwierząt, to obawa, że nie poradzą sobie finansowo z leczeniem zwierzaka. Co prawda Belfer ma zapewnione finanse - jednak wtedy tylko, jeśli osoba prowadzi działalność gospodarczą. Być może mogłaby być umowa zlecenie - ale nawet jeśli, to nie wiem jak to wpłynie na prawo do emerytury, osoby, która chciałaby się Belferkiem zaopiekować... Słowem - jakiś paskudny węzeł. Porozmawiam jutro z taką osobą - może będzie miała jakiś pomysł. Zawsze to trochę inne spojrzenie.
  11. [quote name='malagos']dobry dom tymczasowy poszukiwany![/QUOTE] Ale jak go znaleźć ?
  12. [quote name='malawaszka']OK! już się robi edit... spróbuję później bo teraz wyskakuje że awaria serwera [URL]http://www.owczarek.pl/forum/[/URL][/QUOTE] [B]Malawaszko i Małgosiu[/B] - to ja nie będę już tam zakładała wątku :lol: W razie czego jestem zalogowana na cafeanimal i adopcjach. Mogę tam zrobić ogłoszenia. Do adopcji potrzebne są duże zdjęcia - minimum 600x600.
  13. [B]Jolu[/B], obawiam się, że to ja wprowadziłam Obraczus w błąd (ale nieświadomie), kiedy napisałam jej o Belfrze. Nie podkreśliłam, że jest aż tak bardzo chory. Ale tak jak napisałam - złe wiadomości chyba trudno do mnie docierają PRZEPRASZAM !
  14. [quote name='nata od jadzi']dziewczyny, ten pies ma raka płuc![/QUOTE] Wiecie, do mnie to chyba nie dotarło ... Czyli domek bez dwóch zdań ... Moim zdaniem muszą wystawiać faktury VAT - jak każdy podatnik.
  15. Weronku - przepraszam za off, ale bardzo proszę zajrzyjcie do innego chorego na nowotwór ... proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/174851-A-zwierzAE-t-w-testamencie-zabrakA-o-2-psy-i-3-koty-osierocone-Psu-grozi-uA-pienie[/url]
  16. Małgosiu - zapisuję sobie. Może jej utworzyć wątek na ON-kowym forum ?
  17. [quote name='Cudak'][I] Jak to przygotowywuję psa do operacji i nie wiem za ile. [/I][/QUOTE] No to pogratulować umiejętności zdobywania informacji :lol: Ja też niby wiedziałam ile operacja i leczenie ma kosztować - a wydać musiałam wielokrotnie więcej. I kasa też musiała się znaleźć - no bo co, nie leczyć powikłań ? Pewnie też tak można :roll: Nie ma co się przejmować takimi głupotami. I moim zdaniem nie jest to brak szacunku dla kasy, a szacunek dla życia i zdrowia istoty żywej. Jak ktoś tego nie widzi - jego problem. Więc skupmy się raczej na Weronowych szwach - długo mnie nie było.... I tak sobie myślę, że chyba już zdjęte, a chłopak śmiga bez ograniczeń po polach :lol:
  18. [quote name='urwisek']Szczegółów nie pamiętam ale obszerny wykład na ten temat swego czasu od Weta dostałem.[/QUOTE] O ... a ja nie dostałam. Tylko mi powiedział, że tak ma być i już ! Jakoś tak dziwnie zabrzmiał Twój post. Czy na tych innych forach źle piszą ? Czy, że za drogo ???
  19. [quote name='obraczus87']A wiadomo jak psiak reaguje na koty?? chyba dobrze??[/QUOTE] Obraczus - oba reagują dobrze :lol:. Nie tylko na swoje, ale też obce, z którymi poznały się w lecznicy.
  20. Może więc porozglądać się za jakimś hotelikiem ? Niektóre są całkiem niezłe ... prawie, albo całkiem domowe ...
  21. Dziewczyny napisały, że może wdawać się w bójki z innymi psami, że jeśli zadrze z silniejszymi - nie przetrwa. No i mieszkał w mieszkaniu, futerko ma cieniutkie .... 3.12 miał też wysoką temperaturę.
  22. Bardzo wielkie dzięki za zdjęcia :-) Przepiękne i bardzo kuszące ;-) Wstawiłam nowe i dalej błąd. Nie wiem o co im chodzi. Będę walczyła jutro... A co z psiakami ? Co z Belfrem ? Jego sytuacja jest chyba najgorsza..
  23. Próbowałam dodać ogłoszenia na adopcje.org. Nie udało mi się, cały czas pojawia mi się komunikat, że w ogłoszeniu jest błąd. Po poszukiwaniach doszłam do wniosku, że problemem jest wielkość zdjęć : - najmniejsza wysokość 600px - najmniejsza szerokość 600px - największy rozmiar 500 Kb Zdjęcia są za małe ! Jeśli możecie - prześlijcie mi zdjęcia. Może wtedy się uda. Ogłoszenia nie ukazują się od razu. Czekają na akceptację. Może potrwać do 36 godzin.
×
×
  • Create New...