-
Posts
774 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nemi
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Nemi replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Witam niedzielnie :-) -
Przeczytałam wczoraj - ale znów się rozgadaliście :-), więc ponownie czeka mnie lektura. Napiszę tylko, że zgadzam się z tym co napisaliście o agresywnych psach ! No i, że trzymam kciuki za odebranie chłopaka Robaka :-) Jakoś kiepsko zabrzmiało to co napisała Cudak... Bo niby po co do jakiegoś chłopa. Przecież wszystko jedno komu wydadzą ....
-
[B]Joluś[/B] - jest jeszcze portal dla seniorów, kiedyś przypadkiem znalazłam. Można tam też założyć wątek - ale ja mogę dopiero wieczorem, bo dziś pracuję. Pytałam też tej starszej znajomej co z prasy czyta - więc twierdzi, że czytają piątkowe wydania z programem TV. I jeszcze powiedziała, że emeryci gromadzą się w klubach seniora, na różnych imprezach - może tam też spróbować bezpośrednio. Ale w Łodzi, to nie wiem gdzie taki może być.
-
O matko agresywny jamnik :crazyeye::evil_lol: Zapisuję sobie ... na wieczór :lol:
-
[quote name='malagos']Kto zna sie na dużych psach?[/QUOTE] A co chcesz wiedzieć ? W sumie pies to pies :lol: Ja mam takie średnie, 50 kg i 35 kg oraz dochodzące do 15 kg. Nie ma różnicy w zachowaniu. No, może tylko taki większy jest trochę wygodniejszy, bo kucać nie trzeba :evil_lol: Suńka to chyba będzie miała właśnie 30 -35 kg ? Przeglądałam wątki domów tymczasowych - ale nic nie znalazłam. Może zapytasz Jamora ?
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Nemi replied to tsu's topic in Już w nowym domu
A ja tylko powiem dzień dobry i pędzę do pracy ;-) -
Cóż z tego, że zaglądamy, kiedy pomysłów nie mamy :-( Jedyne co mi przyszło do głowy, to że może by w jakiś sposób dotrzeć do osób starszych. Wydają się być bardziej wrażliwe, jeśli chodzi o stare i chore zwierzęta ... Mają czas ... ale nie mają z reguły dostępu do netu. Wiem też, że jedną z przyczyn, dla których nie biorą zwierząt, to obawa, że nie poradzą sobie finansowo z leczeniem zwierzaka. Co prawda Belfer ma zapewnione finanse - jednak wtedy tylko, jeśli osoba prowadzi działalność gospodarczą. Być może mogłaby być umowa zlecenie - ale nawet jeśli, to nie wiem jak to wpłynie na prawo do emerytury, osoby, która chciałaby się Belferkiem zaopiekować... Słowem - jakiś paskudny węzeł. Porozmawiam jutro z taką osobą - może będzie miała jakiś pomysł. Zawsze to trochę inne spojrzenie.
-
[quote name='malawaszka']OK! już się robi edit... spróbuję później bo teraz wyskakuje że awaria serwera [URL]http://www.owczarek.pl/forum/[/URL][/QUOTE] [B]Malawaszko i Małgosiu[/B] - to ja nie będę już tam zakładała wątku :lol: W razie czego jestem zalogowana na cafeanimal i adopcjach. Mogę tam zrobić ogłoszenia. Do adopcji potrzebne są duże zdjęcia - minimum 600x600.
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Nemi replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Weronku - przepraszam za off, ale bardzo proszę zajrzyjcie do innego chorego na nowotwór ... proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/174851-A-zwierzAE-t-w-testamencie-zabrakA-o-2-psy-i-3-koty-osierocone-Psu-grozi-uA-pienie[/url] -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Nemi replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'][I] Jak to przygotowywuję psa do operacji i nie wiem za ile. [/I][/QUOTE] No to pogratulować umiejętności zdobywania informacji :lol: Ja też niby wiedziałam ile operacja i leczenie ma kosztować - a wydać musiałam wielokrotnie więcej. I kasa też musiała się znaleźć - no bo co, nie leczyć powikłań ? Pewnie też tak można :roll: Nie ma co się przejmować takimi głupotami. I moim zdaniem nie jest to brak szacunku dla kasy, a szacunek dla życia i zdrowia istoty żywej. Jak ktoś tego nie widzi - jego problem. Więc skupmy się raczej na Weronowych szwach - długo mnie nie było.... I tak sobie myślę, że chyba już zdjęte, a chłopak śmiga bez ograniczeń po polach :lol: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Nemi replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='urwisek']Szczegółów nie pamiętam ale obszerny wykład na ten temat swego czasu od Weta dostałem.[/QUOTE] O ... a ja nie dostałam. Tylko mi powiedział, że tak ma być i już ! Jakoś tak dziwnie zabrzmiał Twój post. Czy na tych innych forach źle piszą ? Czy, że za drogo ??? -
Próbowałam dodać ogłoszenia na adopcje.org. Nie udało mi się, cały czas pojawia mi się komunikat, że w ogłoszeniu jest błąd. Po poszukiwaniach doszłam do wniosku, że problemem jest wielkość zdjęć : - najmniejsza wysokość 600px - najmniejsza szerokość 600px - największy rozmiar 500 Kb Zdjęcia są za małe ! Jeśli możecie - prześlijcie mi zdjęcia. Może wtedy się uda. Ogłoszenia nie ukazują się od razu. Czekają na akceptację. Może potrwać do 36 godzin.