[quote name='Rybka_39']Zawsze tak jest, ze jak nam bardzo zależy to nic z tego nie wychodzi, ja tak mam często...za często.[/QUOTE]
Nie narzekaj, to dopiero początek poszukiwań. Im coś trudniej przychodzi tym większa radość i satysfakcja. Ja wiem że będzie domek już niedługo bo takie piękne psy mają miłośników :) Trzeba tylko trochę poczekać, cierpliwości :)