Wyskok w górę Dropsik, nie po patyk tylko po domek :) śliczny jestesi taki na dodatek mądry że powinni sie po ciebie w kolejce ustawiać. Skacz wysoko bo domki sie zagapiły :)
postaram się wspierać Hallo. Nie moge zadeklarowac sie na stałe bo sezon wakacyjny to u mnie posucha (brak nadgodzin, dodatkowych godzin itp) ale obiecuje ze bede molestowała znajomych i od nich wyciągała ile się da. Skąpiradła są ale coś wyskrobią. Będzie dobrze. Damy radę. Nie może być inaczej.
[quote name='ageralion']Juz jest schroniskowa, jutro idzie do ciachania...:shake:[/URL])[/QUOTE]
żeby nie było powtórki z Mercy :( ta popaprana wetka to zagrożenie niebagatelne... :(
Ludzie, po co te pyskówki. To wątek Bruna a nie wątek wzajemnego oskarżania. Gdzie jest pies? Jak się czuje? Może i zdjęcia przydałyby się..
Wiekszość dogomaniakow to ludzie dla których ważne są psy a nie personalne rozgrywki.
[quote name='furciaczek'].mam nowe informacje i pewne fakty na temat Torcia ale najpierw chce z kago cos przedyskutowac ;)[/QUOTE]
brzmi tajemniczo i pobudza ciekawośc... napisz jak najszybciej, please
Doktor śmierć podglądała? he, he
No a ten Polsat może by i całkiem przydatny był? zawsze to trochę ludzi ogląda i... a nuż.. ale też i mnóstwo wariatów.
No to w końcu ile astow zostało? Na którego czai się wetka?
[quote name='sacred PIRANHA']dobra gadki gadkami a ja nadal nie wiem o co chodzi z psem...czy ktoś mógłby wkleic aktualne fotki psiaka? całego i zdrowego?[/QUOTE]
no własnie
[quote name='kamilqax95x']No pewnie bo by było za pięknie ....
kolejna ASTKA :(
Sunia trafiła do naszego schroniska 30. 04. 2010, znaleziona w skolwinie, gdzie była przywiązana do drzewa i do nas doprowadzona.[/QUOTE]
ręce opadają :( i już brak mi słów :(