-
Posts
1053 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izabelka_70
-
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a tutaj Mazi jeszcze w Poznaniu [URL=http://img255.imageshack.us/i/dsc00207qe.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4306/dsc00207qe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/dsc00218o.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2111/dsc00218o.jpg[/IMG][/URL] i przed wyjazdem do nowego domku z cioteczką Kuną66 [URL=http://img24.imageshack.us/i/dsc00226km.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6948/dsc00226km.jpg[/IMG][/URL] mała przytulanka, kładzie sie na plecy i domaga miziania :-) [URL=http://img823.imageshack.us/i/dsc00227iu.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8131/dsc00227iu.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy podrzucone do Radlina, już w nowych domach!!!
izabelka_70 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
spróbuję pomóc chociaż z ogłoszeniami -
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
superros :-) mam nadzieję, że jakieś wieści z nowego domku będą :-) -
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dostałam info, że Mazi już u nowych właścicieli !!!! hura! -
[quote name='sabusia']jesli poszla z nim do weta i powiedziala ze pies jest agresywny to pewnie go uspil na bank[/QUOTE] jak dodała, że ugryzł dziecko to nawet wet nie miał wątpliwości :-(
-
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mazi przed 10 był u Kuny. Szerokiej drogi bo warunki na drogach niezbyt fajne... -
rany kolejna sierotka :-(
-
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mazi już u mnie , jest super! bardzo grzeczny, ładnie jedzie w samochodzie :-) jutro będzie już w nowym domku :-))) -
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jutro dogadamy szczegóły do końca -
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
o której godzinie? -
[quote name='Paulina87']Roczny piesek w schronisku w Ostrowie Wlkp. Do obcych jest bardzo nieufny, szczeka, chowa się w kącie. Natomiast do pracowników jest OK. [url]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/erwin.jpg[/url][/QUOTE] już w nowym domku w Turku :-)))
-
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ooo super by było... zawsze malucha można wrzucić w kontenerek :-) -
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jeśli jest chociaż w połowie taki słodki, grzeczny jak Fazi to naprawdę nie rozumiem dlaczego nikt go nie chce :-( -
mogę prosić jakieś foty? umieszczę na e-beagle [email][email protected][/email]
-
już umieściłam na beagle...ech :-(
-
Młody beagle w Schronisku w Starogardzie - znalazl DOM!
izabelka_70 replied to Ilonajot's topic in Już w nowym domu
zaraz nadam temat na forum beaglowym -
Mazi, dzieciak psi ma dom - już we własnym domku. Dziękuję Wam!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kurcze fajny domek i Mazi mógłby spędzić 1 święta w domu :-( -
beagle potrzebuje sporo ruchu i zainteresowania. jeśli nie ma sporo rozrywek znajduje je sobie sam(stąd szkody w domu). to, że ma być pieskiem domowym w żadnym stopniu nie dyskwalifikuje beagle , one uwielbiają leżeć na kanapie i pod kołderką ;-)pytanie czy przy 2 niezbyt dużych dzieci bedzie jeszcze czas dla beagle. no i raczej marne szanse, że 9-latek wyprowadzi sam beagle-one gdy się czymś zainteresują potrafią pociągnąć, a bez uwięzi spora szansa , że ucieknie....
-
Mały Fazi, jamnisiowaty szczeniak pojechał do własnego domu.
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
biedulek... a Fazi to taki przutulanek śliczny malutki trzeba było go wziąć na ręce i głaskać :-) przespałby całą drogę :-) -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzisiaj Flap był na swoim pierwszym beaglowym spacerku. biegał jak szalony [URL=http://img220.imageshack.us/i/dsc09015x.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1223/dsc09015x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img818.imageshack.us/i/dsc09016.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7633/dsc09016.jpg[/IMG][/URL] tutaj trochę zamazane ale fota z Fazim :-) [URL=http://img692.imageshack.us/i/dsc08987m.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1884/dsc08987m.jpg[/IMG][/URL] -
Metaxa - 3 miesięczny beagiel - pojechała do własnego domu!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mała próbuje na ile sobie może pozwolić... a hotelik no fajniejsza rzecz niż schron ale socjalizacja w nim też zerowa ;-( będziemy (forum e-beagle) mam nadzieję, że w stałym kontakcie z nową właścicielką -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a jaki ma super charakter:-) przylepa na maxa, chodzi ładnie na smyczy (szok)bawi się z innymi psami, toleruje samce, nie ma już jajeczek ;-) ma jakieś 35 cm w kłębie -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wczoraj w nocy dostałam smsa, że niestety życie się państwu pokomplikowało i niestety nie dadzą rady zaopiekować się Flapem... z drugiej strony lepiej, że teraz niż gdyby trafił juz do nich -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
izabelka_70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no i potencjalny domek (na razie jedyny chętny) odpadł... :-( jutro kastracja