Jump to content
Dogomania

Aleksandra Bytom

Members
  • Posts

    1813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra Bytom

  1. ciocie boksiowe potwierdźcie co z Bilbem
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178853-Bilbo-m%C5%82odzik-bokserkowaty-w-schronie-zaczyna-szuka%C4%87-chocia%C5%BC-dt[/url]! nie wiem czy link do wątku Bilba będzie działał ale wkleje
  3. wy macie w razie czego jakieś namiary na nią żeby zareagować? chyba wszyscy się zgodzą że ona nie jest dobrym materiałem na właściciela nawet pchły a już na pewno kolejnego boksera
  4. dziewczyny kach chyba zabrała bilba ze schronu,wejdźcie na jego wątek prosze
  5. ja tak sobie myślałam że może na przyszłość warto ukrywać gdzie jest pies żeby była pewność że pies nie trafi do takiej kach,jeśli faktycznie go zabrała to i tak się go pozbędzie bo nikt nie będzie jej go finansować,raczej nic już od ludzi tutaj nie wyciągnie.... biedny pycholek :(
  6. A coś pisała że w sobote nas zaskoczy czy coś w tym stylu,ciężko zrozumieć jej bełkot... kobietki dajcie znać
  7. jak to wziełaś?? nie ma go w schronie?? a kach została zbamowana wczoraj
  8. oj tak jakby każda z nas tak dostała domek z ogródkiem to szybko zmniejszyłaby się ilość zwierząt w schroniskach :evil_lol: ,ja mam dwa swoje psiaki to jeszcze dwa bym wzieła
  9. oj to chyba nie jest najlepiej? nie mam wiedzy weterynaryjnej...
  10. a ja co do filmiku dopisze że pani na nim ma bardzo fajną fryzurke hehe Satyr jak zawsze boski :)
  11. ja miałam jeszcze smyczke skórzaną mojej kochanej ale pies siostry mi ją zjadł :( Otaka miała ją 8lat,poprzedni pies też a jej pies całe kilka godzin :( ja pamiętam te chore zdjęcia Fionki,obserwowałam ją od bardzo dawna i te piżamkowe mnie rozbrajały,pokazywałam je znajomym jak u nas byli,to był naprawde kochany pies w tak dobrym domu że aż trudno to sobie wyobrazić :)
  12. ja bardzo długo nie oglądałam zdjęć mojej Otaczki,czasem tylko jak było mi bardzo źle to oglądałam zdjęcia i pytałam czemu mnie zostawiła ale to nie jej wina :(
  13. wiele osób pamięta i zagląda tak jak ja ale boi się coś napisać... no bo co napisać,każdy z dogomaniaków już to przeżył albo jest to dopiero przed nim,te nasze psie dzieci żyją zbyt krótko :(
  14. ja bym to "stojąc obok" sprawdziła...
  15. Danter był jak narazie raz strzyżony w czasach schroniska,teraz czekam na wygojenie rany i chce z kudłami zrobić porządek bo on nie lubi się czesać i bardzo szybko kołtuny mu się robią
  16. moge go odpchlić dopiero po 17,tyle wetka kazała odczekać,pchły wkurzające? mogę ci dokładnie napisać jak bardzo,też jestem pogryziona ale to nic w porównaniu z Julką,około 20 bąbli na plecach o ile nie ma ich więcej w innych miejscach :(
  17. aha bo ja właśnie przerzutów boje się najbardziej. Mój pierwszy CTR miał raka prostaty i cierpiał już tak że musieliśmy go uspać,to było ponad 10 lat temu a do dziś pamiętam że był taki dzień że myślałam że ok,pies daje rade wraca do zdrowia,tak się wtedy najadł,same pyszności,tak się cieszyliśmy,dzień po tym nie miał już siły się podnieść i nie było szans go wyleczyć,do dzisiaj to pamiętam, potem moja cudna suńka Otaku,niby zdrowa ale cos było nie tak,okazało się że ostre zatrucie,żółtaczka i inne,wyniki badań tragiczne 4 dni od pierwszej wizyty u weta psina odeszła w domu ale nie bała się,to było 1,5roku temu,płacze do dzisiaj,teraz moja Dantunia,on musi żyć,ja nie jestem gotowa żeby żegnać kolejnego psa
  18. my u normalnej wetki ale moim zdaniem najlepszej w okolicy,ma gabinet na schenka w bytomiu,nie wiem czy mogę tu pisać jej nazwisko ale ona ma bardzo dobrą opinie,sprawdzałam komentarze w necie o jej przychodni przy czym jest moim zdaniem w porównaniu z innymi niedroga,taki wet z powołania,bardzo ją lubie bo tłumaczy wszystko od a do z a to jest dla mnie bardzo ważne :)
  19. szczerze to chyba tak sobie,nie wiem może to przez ten kołnierz a może przez te cholerne pchły,jest taki nerwowy,za chwile nic mu się nie chce,nie wiem,leży...
  20. ja pośle ubranka po 10 bo jestem spłukana,ale to chyba nawet lepiej bo ciągle będzie kasa świeża
  21. o Mamusiu jest boska,jeden z najładniejszych czarnych kotów jakie widziałam :)
  22. miałam nadzieje że napisze ktoś kto zna taki przypadek :) dziękuje Diuno B. uspokoiłaś mnie
  23. usunięte :) będzie dobrze tylko żeby to się nie odtworzyło znowu
  24. byliśmy dziś u wetki i mam się nie martwić bo to jest już wycięte,najpierw wycieliśmy świństwo a potem posłaliśmy na badania,mamy obserwować to miejsce
×
×
  • Create New...