Aleksandra Bytom
Members-
Posts
1813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra Bytom
-
bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana
Aleksandra Bytom replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ciocie boksiowe potwierdźcie co z Bilbem -
bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana
Aleksandra Bytom replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ja tak sobie myślałam że może na przyszłość warto ukrywać gdzie jest pies żeby była pewność że pies nie trafi do takiej kach,jeśli faktycznie go zabrała to i tak się go pozbędzie bo nikt nie będzie jej go finansować,raczej nic już od ludzi tutaj nie wyciągnie.... biedny pycholek :( -
bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana
Aleksandra Bytom replied to kora78's topic in Już w nowym domu
A coś pisała że w sobote nas zaskoczy czy coś w tym stylu,ciężko zrozumieć jej bełkot... kobietki dajcie znać -
bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana
Aleksandra Bytom replied to kora78's topic in Już w nowym domu
jak to wziełaś?? nie ma go w schronie?? a kach została zbamowana wczoraj -
ja miałam jeszcze smyczke skórzaną mojej kochanej ale pies siostry mi ją zjadł :( Otaka miała ją 8lat,poprzedni pies też a jej pies całe kilka godzin :( ja pamiętam te chore zdjęcia Fionki,obserwowałam ją od bardzo dawna i te piżamkowe mnie rozbrajały,pokazywałam je znajomym jak u nas byli,to był naprawde kochany pies w tak dobrym domu że aż trudno to sobie wyobrazić :)
-
bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana
Aleksandra Bytom replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ja bym to "stojąc obok" sprawdziła... -
TRICHEPITHELOMIA nowotwór skóry u CTRa
Aleksandra Bytom replied to Aleksandra Bytom's topic in Onkologia
Danter był jak narazie raz strzyżony w czasach schroniska,teraz czekam na wygojenie rany i chce z kudłami zrobić porządek bo on nie lubi się czesać i bardzo szybko kołtuny mu się robią -
TRICHEPITHELOMIA nowotwór skóry u CTRa
Aleksandra Bytom replied to Aleksandra Bytom's topic in Onkologia
aha bo ja właśnie przerzutów boje się najbardziej. Mój pierwszy CTR miał raka prostaty i cierpiał już tak że musieliśmy go uspać,to było ponad 10 lat temu a do dziś pamiętam że był taki dzień że myślałam że ok,pies daje rade wraca do zdrowia,tak się wtedy najadł,same pyszności,tak się cieszyliśmy,dzień po tym nie miał już siły się podnieść i nie było szans go wyleczyć,do dzisiaj to pamiętam, potem moja cudna suńka Otaku,niby zdrowa ale cos było nie tak,okazało się że ostre zatrucie,żółtaczka i inne,wyniki badań tragiczne 4 dni od pierwszej wizyty u weta psina odeszła w domu ale nie bała się,to było 1,5roku temu,płacze do dzisiaj,teraz moja Dantunia,on musi żyć,ja nie jestem gotowa żeby żegnać kolejnego psa -
TRICHEPITHELOMIA nowotwór skóry u CTRa
Aleksandra Bytom replied to Aleksandra Bytom's topic in Onkologia
my u normalnej wetki ale moim zdaniem najlepszej w okolicy,ma gabinet na schenka w bytomiu,nie wiem czy mogę tu pisać jej nazwisko ale ona ma bardzo dobrą opinie,sprawdzałam komentarze w necie o jej przychodni przy czym jest moim zdaniem w porównaniu z innymi niedroga,taki wet z powołania,bardzo ją lubie bo tłumaczy wszystko od a do z a to jest dla mnie bardzo ważne :) -
Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma
Aleksandra Bytom replied to eria's topic in Foto Blogi
o Mamusiu jest boska,jeden z najładniejszych czarnych kotów jakie widziałam :) -
TRICHEPITHELOMIA nowotwór skóry u CTRa
Aleksandra Bytom replied to Aleksandra Bytom's topic in Onkologia
miałam nadzieje że napisze ktoś kto zna taki przypadek :) dziękuje Diuno B. uspokoiłaś mnie -
TRICHEPITHELOMIA nowotwór skóry u CTRa
Aleksandra Bytom replied to Aleksandra Bytom's topic in Onkologia
byliśmy dziś u wetki i mam się nie martwić bo to jest już wycięte,najpierw wycieliśmy świństwo a potem posłaliśmy na badania,mamy obserwować to miejsce