-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Guptasek
-
Ja będę rezerwować w wakacje : ) Na miejscu sobie pewnie kogoś znajdziesz do domku :)
-
Marta skoro jej pies sie boi klikera to niech ona odchodzi. :) To ja też coś o nas powiem. Ja jestem Rysia mam 16 lat to ,że interesuje sie psimi sportami to raczej większość wie :) Lubie grać w siatkówkę ! Spotykać się z przyjaciółmi i należę do bardziej towarzyskich osób . Z psem na obóz jadę w celu wypoczynkowym oraz żeby szczyl się zaznajomił z innymi :) To teraz trochę o Jake'u . Jacek lubi inne psy , kocha wszelką pracę z człowiekiem . Gdy się z nim nic nie robi to zawsze coś wymusi ! :) Gdy jesteśmy na posłuszeństwie bądź agility i jest przerwa , bądź słuchamy różnych porad to potrafi szczekać żeby się nim zająć .:) Ogólnie na dużo mu pozwalam ale z umiarem :) Świetnie się razem bawimy i teraz nie żałuję decyzji rodziców. chociaż mojego śliniaka mi nadal brakuje ! :( A teraz jeszcze coś śmiesznego. Jacek nie umie chodzić na smyczy ! Chodzi na niej tylko w momencie jakiegoś wyjazdu , wizyty u weterynarza bądź dojazdu na plażę ! Ale bez smyczy ładnie chodzi przy nodze . i w ogóle się bardzo słucha ! A no i my też klikamy ! :)
-
z wypowiedzi zrozumiałam że Draco . :) chyba ,że weźmie oba :)
-
Czy ja wiem czy zatłoczony to dobry pomysł :P ja bym brała te mniej zatłoczone. Wczoraj sie dowiedziałam ,że Jake kocha inne psy ! nie burczy i sie z nimi bawi ! :) Ludzie z Gdańska ! <3 W końcu ktoś z moich stron !: ) Eta. skąd dokładnie jestes ? : )
-
Albo jedź na ostatni turnus . wtedy już nie jest tak gorąco ! :)
-
Witamy osobe z Gdańska ! :)
-
Kasiu starałyśmy się zapomnieć . dzięki za przypomnienie ..
-
Ale często dzieciaki oglądają psy :)
-
Ola pamiętam jak o 6/7 szłyśmy na posłuszeństwo z kocykiem :) Ale spójrzcie to nie obóz wam psuje psy tylko wy sami . sorry ze tak w prost. czy ktoś was do tego zmusza? jak sadzisz ze to złe to tego nie robisz i tyle. :D to od Was zależy co chcecie robić . tak jak np.Kasia to Twoja decyzja czy robisz ten slalom czy nie . Marta miała ten sam problem. albo z klikerem bo czyjś pies sie bał...
-
mogłabym prosić o pw z tymi klubami w gda ? :)
-
nie wiem bo to troche głupie . będziesz zbyt za grupą . nie wiem czy nie zajrzę . ta kobieta nas robi w jajo...
-
Jaki ? :) Można by o nim coś więcej ? :)
-
Fotek na razie nie ale nowy filmik z wczoraj ! : ) [url]http://www.youtube.com/watch?v=85iL8wWFbyQ[/url]
-
Tinyptic przestał działać :<
-
Dodaje nowe foty ! :) [IMG]http://i55.tinypic.com/2dtoi03.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/11vsjk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2pq5ncw.jpg[/IMG]
-
Pierwszy raz mama mnie zawiezie a na miejscu sie wszystko obgada ! :)
-
Wesołych .!
-
A jak tam można dojechać ?: ) Może jakiś autobus z Gdańska ? :D
-
Uszy sherry są genialne ! :)
-
I własnie takiego psa chciałam mieć : ) nic dodać nic ująć ! :)
-
No i mix ! [url]http://www.youtube.com/watch?v=zvSx4j9vnSU[/url]
-
Cóż postawiłam mamę przed faktem dokonanym . My będziemy :)
-
Ale super zdjęcia !:) Wesołych świąt !
-
Widzisz ja z kolei mam problem z rodzicami w drugą stronę . oni jeszcze nigdy nie byli na spacerze z Jake'm owszem mamy ogród i pies moze sie wylatać . ale tylko ja z nim wychodze. Pomimo tego ,że mama wybierała psa . no cóż ona go karmi i rozpieszcza . chociaż on i tak ma ją w dupie :D A Ty limonka jesteś w strasznie głupiej sytuacji bo owszem możesz pogadać z tatą żeby tak psa nie męczył ale nie wiadomo czy Cię posłucha :(
-
Prosze filmik skoczkowy ! [url]http://www.youtube.com/watch?v=RohZp7kK1tA[/url]