Zgadzam się z tym, że nie każdy pies może być na DT.
Trzeba powiedzieć Pani, że to pies prosto ze schroniska i że nie wiadomo do końca czy chodzi na smyczy i załatwia się poza domem. Po prostu.
To zdrowy, młody i bardzo adopcyjny pies. Może warto bardziej skupić się na szukaniu mu DS.