-
Posts
826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aldira
-
nie jesteś pracownikiem schroniska wiec nie komentuj moich wypowiedzi , ponieważ nie masz pojęcia co się dzieje tam gdzie przebywają zwierzęta na przyszłość nie zabieraj głosu skoro znasz schroniska tylko z wycieczek aby zobaczyć zwierzęta ....a tak na marginesie czy dzieci się zajmują sprawami adopcji psiaków ponieważ mam wrażenie ze te wypowiedzi piszą dzieci
-
[quote name='bea_m']No nie ma. I co ja Ci na to porzdzę? Jesteśmny bliżej rosji niż do Niemiec jeżeli chodzi o te sprawy. Nadzór o którym mówisz jest dopiero w powijakach. Nie przeczę że czasami coś sie da zrobić. Walczymy o to żeby pieniądze z podatków nie szły na marne . Walczymy o nierozmnażanie psów w wschroniskach. |Walczymy z pseudohodowcami. Ale to dopiero początek. :roll:[/quote] wiesz czytam cie i nie moge zrozumiec o czym piszesz... moge sie tylko domyslac ze jestes pracownikiem schroniska po twojej wypowiedzi..... piszesz wlaczymy co to ma oznaczac? jesli posiadasz srodki i mechanizmy do tego aby np porpawic warunki do przebywania w schronisku zwierzat to masz obowiazek ku temu aby je porawic , nie jestes strona chrytatywna ale jesli jest pracownikiem powinnas to wziasc za obowiazek za ktory placi podatnik , sadze ze wlasnie takie myslenie jakie napisalas trzeba natychmiast zmienic , wiesz pomoc chrytatywna co cos innego tu mozesz wlaczyc o dana sprawe , jesli tak pisze pracownik schroniska to juz tego nie rozumiem :shake::shake::shake:
-
sadze ze nie musi być zakładany osobny watek dla dla sprawy gospodarowania pieniędzmi które otrzymują schroniska , oczywiste o nasze pieniądze chodzi czyli pieniądze podatników w Polsce ,sadze ze mamy prawo wiedzieć jak są one wydawane i na co ponieważ gdy się widzi warunki które panują w schroniskach to mam obawy ze finanse przeznaczone dla bezdomnych zwierząt sa marnowane bezpowrotnie , sadze ze bardzo latwo mozna sprawdzic te instytucje , pobieraja finanse powinny rowniez wykazac co z nimi zrobiliy . jesli tego sie nie zrobi to bardzo wielkie pieniadze ida gdzies o czym my ich wlasciciele nie mamy nawet pojecia , dlaczego tak sadze wystarczy zobaczyc w jakich warunkach zyja zwierzeta , jeszcze odpisze .... ktos napisal ze my nie zarabiamy tyle co niemcy...... a co ma do rzeczy zarobek? masz taki w jakim kraju zyjesz wiec moze pomysl ze zyjesz w polsce tutaj placisz podatki tutaj sie utrzymuje zwierzeta na polskich warunkach , czyli polacy bardzo duze sumy przeznaczaja na bezdomne zwierzeta wiec trzeba to sprawdzic co sie z nimi dzieje a sa od tego instytucje ktore powinny sie tym zajac jak najszybciej
-
:angryy::angryy:nieraz się już zastanawiałam sie co jeszcze ludzie wymyśla aby porzucić psa ,wywiezienie szczeniaka w pole to skazanie go na śmierć głodowa , wczoraj widziałam jak jakaś pani zorganizowala wode do picia i jedzenie dla bezdomnego psa , ja jej mowie zeby zawidomila schronisko ale ona mowi ze bedzie musiala zaplacic 50 zl a niestac ja na taki wydatek , oczywiscie jest to chwalebne z jej strony ze o pieska sie martwila dala mu pic i jesc ale i za to pisiaczek byl wdzieczny porwal jedzenie, wode wypil i pobiegl do parku , mysle sobie czy mozna bylo by zdjac oplaty za znalezienie psa i oddanie go do schroniska , przeciez nie mozna zakladac ze kazdy znaleziony pies jest wlasnoscia czlowieka ktory go znalzł i chce mu pomóc zaprowadzajac lub zawoząc go do schroniska
-
Zestresowana pobytem w schronie, wyciągnijmy ją stamtąd! MA DOM
aldira replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
śliczna psinka:loveu::loveu::loveu::loveu: czy coś wiadomo o domku dla niej?:shake::shake::shake: -
czy coś wiadomo o piesku? :shake::shake::shake: pies który pozna ze jego właściciel jest raczej człowiekiem uległym , będzie robił to na co ma ochotę , czyli nie biedzie słuchał człowieka , wiem ponieważ mam jamnika który ma także charakterek ze jeśli by tylko mu pozwolić , nie zwracał by w ogóle uwagi na nas , ale takie pieski nie sa grozne nie trzeba im grozbami lub rozkazami pokazywac gdzie ich miejsce , sadze ze ktos tutaj na tym watku przesadzil piszac ze .... trzeba im odrazu pokazac gdzie ich miejsce...... sadze ze piesek ktory jest z natury donimujacy musi miec szczegolne wychowanie ale tylko w z dobrych checi wynikajace , nie wolno takiego pieska karac i krzyczec na niego z byle powodu , trzeba miec cierpliwosc i okazac mu ze naprawde zalezy na tym aby byl szczesliwy , smiem watpic ze tego doswiadczyl skoro pokazal zabki oraz zaczal grysc , z psem tak jak z dzieckiem trzeba mu pokazac ze sie go kocha inaczej bedzie sie tylko bronil
-
sliczna pitbullka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: napewno znajdzie DS :loveu:
-
nie wiem czy wiesz ale w Niemczech schroniska również są finansowane tak jak w Polsce i nie ma przyrównania , napisz czym się różnimy od Niemców ? ze w Polsce są takie przypadki ze wieje smrodem i chorobami zwierząt tam przebywających , czy u nas pracownicy w schroniskach nie umieją sie wywiazywac ze swoich obowiazkow? czy poprostu sa pieniadze wydawane nie wiadomo na co? sadze ze powinna byc wzmocniona kontrola schronisk inaczej nie bedzie lepiej :shake::shake::shake::shake:
-
schroniska w Polsce sa finansowane z podatków , sadze ze powinna być stała kontrola tych miejsc ponieważ na każde zwierze przebywające w schronisku podatnicy przeznaczają swoje pieniadze tagze sadze wzmocnic kontrole w schorniskach jak i na co sa przeznaczane srodki finasowe oraz jak sa wykorzystywane poniewaz zwierzta przebywaja w bardzo zaniedbanych schroniskach , pracownicy tam pracujace pobieraja swoja ....wyplate..... a zwierzta nadal sa w starsznych warunkach:shake::shake::shake::shake::shake: trzeba sprawdzac na co sa wydawane .....nasze...pieniadze:shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:
-
bardzo doceniam pomoc ludzi którzy lubią pieski , ale jeszcze jest schronisko które dostaje pieniądze na każdego psiaczka , możne ono powinno się bardziej zając tym co do niego należy , sterylizacja , leczenie , nakładanie pieniędzy na pieski które tam się znajdują , oczywiście ze dodatkowa pomoc jest bardzo dobra ale my płacimy z podatku na bezdomne zwierzęta w Polsce oraz na pracowników schronisk , ktorzy powinni sie odpowiednio zajmowac tymi zwierztami.....................
-
[B]Dolly [/B]to urocza 10-letnia suczka , mix chichuachua. numer: 978 numer chip: 953000005135478 imię: Dolly płeć: suka wiek: ok. 10 lat wielkość: mala rasa: mix chichuachua data przyjęcia: 2009-07-08 kwarantanna do 2009-07-22 przebywa w boksie: hotel [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/90524846.jpg[/IMG] [url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3535]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/url]
-
Maleńka ,śliczna [B]Tęcza[/B] przebywa w schronisku w Łodzi. Maleństwo jest śliczne , ma 5 latek . Suczka jest wrażliwa oraz delikatna i nieśmiała. [SIZE=2]numer:[/SIZE] [SIZE=2]903[/SIZE] [SIZE=2]numer chip: 953000005135314[/SIZE]wiek: ok. 5 lat wielkość: mala rasa: mieszaniec data przyjęcia: 2009-07-08 kwarantanna do 2009-07-22 przebywa w boksie: hotel [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/90525050.jpg[/IMG] [url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3536]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/url]
-
Ziutek nie przeŻyje kolejnej zimy w swetrze
aldira replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Jak można takiego pięknego psiaka nie chcieć ??? :placz: -
Szczeniak mixON zamknięty w kociej budce !!!!!!!!!!!!!!ma dom
aldira replied to Kalina's topic in Już w nowym domu
To wspaniale , że ma domek !!! Bądź szczęśliwa mała !:bigcool::bigcool::bigcool: -
Jamniczek piękny !!!:loveu::loveu::loveu: Wiadomo ,że jamniczki mają swój "charakterek" . Jeśli ci państwo byli mili może wystarczyło poinformować jak należy postępować z przestraszonym jamnikiem, mógł być już w domku...