[quote name='lika1771'][B]Bąbel - trafił do schroniska kilka dni temu, w nocy. Ma ok 8 lat, grubą warstwę kamienia na zębach, sierść całą w kołtunach i nie wiadomo co jeszcze... Jest przestraszony, leży w boksie na podłodze i dygocze ze strachu.
Nie można go ostrzyc w schronisku, bo jest za zimno.
Pies jest jednak strasznie zaniedbany i wychudzony. Potrzebuje ciepłej opieki...
[/B]Pabianice.......
[IMG]http://imageshack.us/a/img805/8568/imgp2512z.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img89/4272/imgp2517b.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img15/7326/imgp2515j.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img132/2461/imgp2514x.jpg[/IMG][/QUOTE]
O mój Boże, jaki biedny :(