[quote name='Truska34']To prezent od narzeczonego. Wiedział, że od dłuższego czasu szukam odpowiedniej hodowli, nie wiedział jednak, że rodowodowi rodzice to nie całkiem to samo, co piesek z rodowodem. Tak więc rodowód mają niestety TYLKO rodzice Nico:placz:
[URL="http://www.dogomania.pl/view-source:http://img163.imageshack.us/img163/1197/dscf5840.jpg"]http://img163.imageshack.us/img163/1197/dscf5840.jpg[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]
Szkoda, ale maluch jest slodziutki :)