Jump to content
Dogomania

Nati28

Members
  • Posts

    3754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nati28

  1. Gratuluje mgr!!!! :loveu: [url]http://img171.imageshack.us/img171/1409/pict9651.jpg[/url] mokry potworek :)
  2. [quote name='naciol']Jaki będzie najlepszy weterynarz w okolicach Mierzyna od ortopedii? Psinka mi zaczęła kuleć i muszę wysłać z nią mamę, bo jutro wyjeżdżam. Pomożecie? :)[/QUOTE] Zajdz jutro do galerii weleckiej do sklepu zoo i zapytaj o weta, Pani Cie pokieruje do dobrych wet bo ja nie pamietam ulicy, takie malzenstwo ma gabinet w mierzynie ;)
  3. czesc dziewczyny :) milo ze zagladacie, pamietam o was ale nie mam czasu za bardzo ... Od piatku do teraz mialam Zlot Rodzinny poza miastem ;), jestem padnieta, a jutro na caly dzien do pracy.... Zycze milego wieczoru :loveu:
  4. Hej :) Slicznie wygladasz w tym nowym kolorze ;) My tez sie wybieramy za granice na wakacje (Turcja) ale na szczescie Coco zostaje z rodzicami :evil_lol:
  5. Coco przed kapiela (brudas straszny) ;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/307/fd4626b2f2ba6114med.jpg[/IMG] A tu juz mokry szczur [IMG]http://images37.fotosik.pl/302/9b737e30053df034med.jpg[/IMG] Do polowy wysuszony [IMG]http://images43.fotosik.pl/306/f22d1ba722d12fecmed.jpg[/IMG] A tu z nowa kokardka :loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/302/3742f63b86ba542fmed.jpg[/IMG]
  6. Czesc babeczki :) Dopiero wrocilam z pracy, padam z nog :mdleje: Dzisiaj pewna klientka mnie zaskoczyla, poniewaz zapisala do strzyzenia kundelka ja patrze a ona przyprowadzila "Yorka" i mowie jej ze przeciez zapisala kundelka na strzyzenie a ona na to ze przeciez to kundel bo papierow nie ma :lol: A za to ostatnio panstwo zapisali "yorka" i przyprowadzili 10 kg psa dlugosci jamnika, jedynie wlos mial kolor yorkowy bo gatunek nie za bardzo, dlatgeo postawa dzisiejszej klientki bardzo mnie zaskoczyla ;) Moza zaraz wstawie pare fotek Coco :loveu: Ale kiedy was poodwiedzam to nie wiem, w sumie odwiedzac odwiedzam ale nie pisze :evil_lol:
  7. [quote name='Princess_York']Aha ;) . No to na yorklandzie sobie później obejrze ;) Ogółem wystawa dobrze zorganizowana ? Pogoda była ? :cool3: No i byłaś z Coco ? :)[/QUOTE] jak dla mnie to nawet dobrze wysatawa byla zoorganizowana (jako dla widza ;)) Bylam bez Coco bo myslalam ze mnie z nim nie wpuszcza, a jednak wpuszczali z psami nie wystawianymi... Pogoda nawet dopisalam, nie bylo za cieplo ale co wazne przez dluzszy czas nie padalo, dopiero pod koniec troszke ;)
  8. [quote name='Princess_York']Hej Nati :loveu: . Masz może zdjęcia młodzieży ?:cool3: . Chetnie zobacze jaką miałabym konkurencje :diabloti: .[/QUOTE] Oj nie mam bo pozniej mi bateria padla wiec tez nie mam tylu fotek ile bym chciala... ;)
  9. [quote name='dysia-u']A naszej Iwonki z Palomką przypadkiem nie spotkałaś? zaginęła jak i nasza Ewcia[/QUOTE] Nie kojarze, ale moze i byla, ja nie stalam caly czas przy yorkach wiec wiesz ;)
  10. Ciag dalszy ;) [IMG]http://images49.fotosik.pl/306/19e74360f1d1d7b8med.jpg[/IMG] Mialam wiecej zdjec i jakos mi je fotosik zjadl, moze jutro uda mi sie wstawic reszte...
  11. Zdjecia z wystawy ;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/301/e0fc1266dcbb81dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/306/92aebca086c483damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/305/a6a548d253ff7275med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/306/fe31180b1d0b62b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/306/7188918863bf86e3med.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Hawanka']A jaki kolorek miał ten przy ringu?? I wielki Apel czy ktos nie ma stawki hawańczyka i fotek????[/QUOTE] Taki czarny ;)
  13. Widzialam jednego hawana przy ringu ale nie jak byl wystawiany... moze ktos inny bedzie mial fotki
  14. Witamy, ja zaraz wstawie u siebie zdjecia jakie porobilam ;) [url]http://img517.imageshack.us/img517/3465/dsc00193s.jpg[/url] zobaczyc taka mordke z rana to sama przyjemnosc :loveu:
  15. [quote name='chrupcia']No to bardzo fajnie:) też bym tak chciała, a jak się ma talent tak jak Ty to dlaczego nie:)[/QUOTE] jaki tam talent ;) [quote name='Karolina&Lucky']Cześć Nati! Zdjęcia jakieś by się przydały! :cool3: [SIZE=1]Gratulacje 3 setek :p[/SIZE][/QUOTE] Faktycznie to juz 300 :) Zaraz beda zdjecia ale nie Coco a innych yorasow z wystawy ;)
  16. Ja bylam na wystawie, ale zdjec za duzo nie mam. (nie mam tych o ktore prosiliscie bo na owczarki sie spoznilam i na hawanczyki chyba tez) Gratuluje wszystkim osiagniec!!! :)
  17. [quote name='chrupcia']Nati, to Ty pieski na wystawy czeszesz ? bardzo fajnie:) masz swój salon?;) gdzie się tego uczyłaś??:)[/QUOTE] Nie na wystawe nie, przynajmniej jeszcze taki sie nie trafil ;) Robie pieski do domowego uzytku hehe Nie mam wlasnego salonu (jeszcze mnie nie stac) prauje u znajomej ktora ma swoj salon i sklep zoologiczny ;)
  18. Witam wieczorkiem :) ja ostatnio cale dnie spedzam w salonie i nawet nie mam czasu na dogo... jutro wystawa wiec tez wiekszosc dnia nie bedzie mnie w domu, ale moze wieczorem uda mi sie poodwiedzac wasze galerie :loveu:
  19. Nati28

    Choco

    Witamy nowego psiaka na forum :loveu: sliczna jest! :)
  20. Ja na pewno bede jako widz i najprawdopodobniej z aparatem to postaram sie porobic fotki ;)
  21. [quote name='Yoko2009']No jak nikt z dogo nie chce do nas przyjechać to mało:([/QUOTE] No wlasnie z dogo to nikogo nie bedzie .. buuu
  22. [quote name='Yoko2009']Ale jestem z siebie dumna hehehehe wpadło mi w oko, ze wystawa psów u nas jest w ten weekend a byłam przekonana że 26-27. Ale bym była zła jakbym przegapiła:) Nati a wiesz o której yorki sie zaczynają? Wiem ze ring 7 tylko jeszcze godziny mi brakuje[/QUOTE] Co do godziny to nie wiem ale ja chyba juz od rana bede ;) [quote name='niunka04']Cześć!!:) Praca u was wre.. Ale przyjemna chociaż jest[/QUOTE] Praca jak dla mnie przyjemna, chociaz czasami meczaca (jak trafi sie maly potwor):evil_lol:
  23. [url]http://img682.imageshack.us/img682/1453/dsc00168.jpg[/url] slicznosci srebrne :loveu: ja tez wlasnie patrzylam ze cos malo tych Yoraskow ...
  24. Trzymam mocno kciuki!! :) Pixi ma teraz bardzo letnia fryzurke :loveu:
  25. Zaszalalas z ta iloscia zdjec :evil_lol: [URL]http://images36.fotosik.pl/191/3e58ad5db5d6bc67med.jpg[/URL] pieknie sie pezentuje!! :loveu::loveu: Szkoda ze nie bedzie was w Sz-n :-(
×
×
  • Create New...