[quote name='moniczkaa86'][B][I][FONT=Courier New]Cześć :p Jula fajna, ja bym pewnie jej oddać potem nie chciała :roll:[/FONT][/I][/B][/quote]
Niestety trzeba oddac :roll:
Ale na szczescie ja ja dosc czesto widuje ;)
[quote name='Pegaza']Coco dzis miala fajne towarzystwo:cool3:
Jula mu sie spodobala?[/quote]
Chyba nie za bardzo bo jak dla niego to to gowniara :evil_lol:
[quote name='JOYka'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#4169e1]Niedzielne poobiadkowe cześć [/COLOR][/FONT][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020251.gif[/IMG][/URL]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Coco to malinkowy słodziak:loveu: Kenzo lubi wszystkie owoce :lol:[/COLOR][/FONT][/quote]
Coco tez lubi wszystki owoce :razz:
Witamy wszystkich pieknie :loveu:
[B]karkakarka[/B] - widze nowy cudowny bannerek :lol:
Znajomi podrzucili namdzisiaj na caly dzn swojego Yorka - ma na imie Jula i 4 miesiace ;)
[IMG]http://images40.fotosik.pl/185/4ce81016746560c3med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images48.fotosik.pl/190/aa3e2b02cb49be15med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images48.fotosik.pl/190/691c99d4e84709b7med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images41.fotosik.pl/185/0290e09e0b1a6a47med.jpg[/IMG]
[quote name='Princess_York'][URL]http://images39.fotosik.pl/186/fc1af3cb7f2b6981med.jpg[/URL]
No ja widze że malinki się wcina :evil_lol:[/quote]
A jakie smaczne byly :lol:
[quote name='stratoos']Hej :hand:
[URL]http://images37.fotosik.pl/184/3f27e646fb563df7med.jpg[/URL] świetny kolor oczu mu wyszedł na tym zdjęciu :loveu:[/quote]
Cze :lol:
Nie wiem dlaczego takie mu sie zrobily ;)
[quote name='Lucky.'][URL="http://squireel.blog.onet.pl/"]Squrrielowy blog spanielowy . - Onet.pl Blog[/URL]
Zapraszam na nasz nowy blog !!![/quote]
My juz bylismy i zobaczylismy :lol: