Jump to content
Dogomania

Nati28

Members
  • Posts

    3754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nati28

  1. [quote name='moniczkaa86'][B][I][FONT=Courier New]Cześć :p Jula fajna, ja bym pewnie jej oddać potem nie chciała :roll:[/FONT][/I][/B][/quote] Niestety trzeba oddac :roll: Ale na szczescie ja ja dosc czesto widuje ;)
  2. [quote name='Pegaza']Coco dzis miala fajne towarzystwo:cool3: Jula mu sie spodobala?[/quote] Chyba nie za bardzo bo jak dla niego to to gowniara :evil_lol:
  3. [quote name='toffik']No no, ładna z nich para :diabloti: Coco nie był zazdrosny?[/quote] Na poczatku troszke byl, ale teraz juz jest ok ;)
  4. Yoko jak zwykle piekna :loveu::loveu: A ta obroza to ciekawy wynalazek :razz:
  5. Elmo pieknie wyglada :loveu:
  6. Czesc babeczki :lol::loveu:
  7. Witamy sie slonecznie, ale wietrznie :loveu:
  8. My tez 3mamy kciuki za Viki, wierzymy ze wszsytko bedzie dobrze
  9. [quote name='JOYka'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#4169e1]Niedzielne poobiadkowe cześć [/COLOR][/FONT][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020251.gif[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Coco to malinkowy słodziak:loveu: Kenzo lubi wszystkie owoce :lol:[/COLOR][/FONT][/quote] Coco tez lubi wszystki owoce :razz:
  10. Ale smutne wiesci, ja pomodle sie za nia nawet w domu :roll:
  11. Witamy sie slonecznie :loveu:
  12. Witamy wszystkich pieknie :loveu: [B]karkakarka[/B] - widze nowy cudowny bannerek :lol: Znajomi podrzucili namdzisiaj na caly dzn swojego Yorka - ma na imie Jula i 4 miesiace ;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/185/4ce81016746560c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/190/aa3e2b02cb49be15med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/190/691c99d4e84709b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/185/0290e09e0b1a6a47med.jpg[/IMG]
  13. Witamy sie slonecznie :lol::loveu:
  14. Witamy pieknie :loveu:
  15. [quote name='Princess_York'][URL]http://images39.fotosik.pl/186/fc1af3cb7f2b6981med.jpg[/URL] No ja widze że malinki się wcina :evil_lol:[/quote] A jakie smaczne byly :lol:
  16. Wierzylysmy ze dacie rade :cool3:
  17. Dzisiejsza sesja ;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/189/e1ba4e9172d31efdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/186/fc1af3cb7f2b6981med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/189/ce5de80697d2f609med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/190/aeb509c848bf55d4med.jpg[/IMG]
  18. To my troche posprzatamy jak tu taka cisza :roll:
  19. Czesc popoludniowe :lol:
  20. Witamy sie popoludniowo :loveu:
  21. Dziekujemy wszystkim za komplementy:oops:, zaraz beda swieze fotki :lol: [B]Tofikyork[/B] - widze ze bannerek juz jest :multi:
  22. Piekna ona jest :loveu::loveu:
  23. Kenzo pieknie wyszedl w roli lobuza :evil_lol::loveu:
  24. [quote name='stratoos']Hej :hand: [URL]http://images37.fotosik.pl/184/3f27e646fb563df7med.jpg[/URL] świetny kolor oczu mu wyszedł na tym zdjęciu :loveu:[/quote] Cze :lol: Nie wiem dlaczego takie mu sie zrobily ;)
  25. [quote name='Lucky.'][URL="http://squireel.blog.onet.pl/"]Squrrielowy blog spanielowy . - Onet.pl Blog[/URL] Zapraszam na nasz nowy blog !!![/quote] My juz bylismy i zobaczylismy :lol:
×
×
  • Create New...