-
Posts
1862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosiulaa
-
[url]http://lh6.ggpht.com/_jp0qOrb1_-4/TDYalNCLyXI/AAAAAAAABqw/87BdS1T7YNs/s512/DSC_0157.JPG[/url] hah! jaki gremlinek! xd Ajlu nad wodą też cudaśna ;)
-
:crazyeye::crazyeye: Czy to na pewno Dharma :evil_lol: ale śmiesznie wygląda! od razu widać że spasowała jej taka fryzura. Tyle sierści mniej... na te upały to dla niej raj :loveu:
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
gosiulaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Pnij się wysoko, Depisiu [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_10_1.gif[/IMG][/QUOTE] Wspinaj się wspinaj! -
Spóźnione, ale za to najlepsze życzenia dla Lisicy :loveu:!! Ale Wam tych psiaków poszło... super że tak schodzą!
-
[url]http://i30.tinypic.com/2gy8sy1.jpg[/url] :loveu: Ale parówa! Mój wiatrak ledwo chodzi... boję się że go stracę a tylko on ratuje mnie w taki upał :placz:
-
[quote name='wiki4'][URL]http://foto.anyfiles.pl/public/img/dziubek1_zmniejszaczpl_592_0.jpg[/URL] Pelikan :diabloti: Dajecie mu wapnia? :lol:[/QUOTE] Dziubol dostaje jedzenie z zawartością wapnia. [quote name='Moniek193']Hejka :multi: Ale fajny z niego ptaszek [url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/Dziubek2_zmniejszaczpl_5930_0.jpg[/url] :loveu:[/QUOTE] Hej :D niezły jest to fakt... już sam je i pije i jestem z niego dumna :eviltong:
-
[url]http://img811.imageshack.us/img811/1672/sdc14943.jpg[/url] skoczna dziewczynka :loveu:
-
[quote name='matinestka']goopia... moze kiedys :P[/QUOTE] no ja mam nadzieję... tylko muszę sobie lepszy rower sprawić bo ten mój do niczego się nie nadaje już xd
-
Jak tak rozmawiacie o tych stajniach to ciekawa jestem ile u mnie się płaci :evil_lol:
-
[quote name='matinestka']i dupa z dzisiejsza wycieczką :( po kiego tak leje :( hej Córcia :D :buziak:[/QUOTE] :buzi: noooo :( buuuu :placz: trudno... może jeszcze kiedyś będziesz chciała się wybrać z nami :eviltong:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']śliczny Kiciuś juz nie jest śliczny i aż wstyd go dodawać Gocha moze potwierdzic bo go widziała :lol:[/QUOTE] Kituś wygląda zarąbiście buahaha!
-
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
gosiulaa replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze Klaudia w nowym domu :D zapomniałam napisać... -
[quote name='Kama & Diana']No to pogadaj z Nimi, czekam na nową porcję zdjęć Ciapka :p kiedy mogę się ich spodziewać?[/QUOTE] Gadałam z dziewczynami i chodzi im o to co mi. O co chodzi już pisałam. [quote name='GaBi12']Zdjęć nie będzie, bo od wczoraj leeje :roll: Chyba, że przestanie padać to pójdziemy na spacer :)[/QUOTE] U nas też paskudna pogoda :(
-
[quote name='GaBi12']No.. mam robić lepsze zdjęcia (jeśli takie można komórką :roll: ) i kadrować lepiej.[/QUOTE] Ja wiem że komórka nie robi dobrych zdjęć, ale zdjęcia do góry nogami lub bez ostrości nie nadają się do oglądania. [quote name='Kama & Diana']Ty nawet nie wiesz co ja myślę i już piszesz, że niby czekałam/czekam że mnie poprzecie. Cały czas sobie radzę sama i jest z tym dobrze. To o Gabi chodzi o jej wypowiedzenia się bo najpierw wszystko jest dobrze później gdy wy coś mi odpisujecie to Gabi zaczyna robić to co wy. Właśnie mi o to mniej więcej chodzi. Ty teraz mnie tu ochrzaniasz a ona sam spójrz. I takie jeszcze małe coś, nie rozumiem do końca Wiki i Cavy? Piszą do mnie na gg, że niby chcę do waszej "grupy" dołączyć czy coś w tym stylu. Ale mi na tym w ogóle nie zależy. To że wyrażam swoje zdanie na temat fotek i o Gabi to już nie mogę? A wy co? To według Was to był żart, kara? Nie wyglądało to na to. A i mogę prosić byście nie pisały Kamy&Diany? Myślę, żeby wygodniej byłoby Kama. :p[/QUOTE] Słuchaj jak wiem jak to jest. Każdy chce się bronić. Zachowania żadnej z nas nie da się usprawiedliwić. To co myśli sobie Gabi zupełnie mnie nie interesuje. Ja wpadam do galerii zobaczyć co u Ciapka. Nie wchodzę w jakieś dziwne relacje z właścicielem galerii. Jeśli chodzi o naskakiwanie na Gabi, na pewno sama byś tego nie zrobiła. Nie odważyłabyś się i o to właśnie mi chodzi. Tak na marginesie to nie ma żadnej grupy. Ja robiłam sobie z dziewczynami jaja i to wszystko.
-
[url]http://i46.tinypic.com/288s6qo.jpg[/url] nie ma to jak wyżyć się w spokoju na polku :eviltong:
-
[quote name='GaBi12']Doczytałam. Byłam świadoma, ze się nabijałyscie :roll: :roll: Z Wiki chyba sobie wyjaśniłam,a z Cavy nie wiem jak będzie :roll: A z Toba? Mam wyjaśnione?[/QUOTE] Ze mną nie trzeba niczego wyjaśniać, bo to ja miałam Ci wyjaśnić. Myślę że wszystko już rozumiesz i teraz inaczej będzie sprawa wyglądała.
-
Edytowałam mój post wcześniejszy. Także sobie doczytaj.
-
[quote name='Kama & Diana']Cześć. I jak tam wakacje?[/QUOTE] Hej. Wakacje upływają dobrze. Nic ciekawego się na nich nie dzieje na razie jeśli chodzi o jakieś wyjazdy. Jutro może na wycieczkę rowerową się wybierzemy z Pauliną-Husky i Matinestką :) [quote name='przeszlus']Ja tu po fotki lecę ,ale pustooo :( Zapraszamy do nas spostrzegawczą i sprytna :p[/QUOTE] Nie płakaj :) fotki będą jak Paulina wgra program do aparatu. Coś jej się komputer chrzani ostatnio i ciężko z tym. Lecimy do Was!
-
Jestem pełna podziwu bo w końcu ujrzałam normalne zdjęcia Ciapka. Właśnie o to chodzi Gabi. Musisz robić zdjęcia wyraźne i w miarę ostre. Wiem że czasami się nie da bo dysponujesz tylko komórką, ale jak ktoś chce to potrafi. Kadr to druga kwestia. Czasami nie wiem co przedstawia dane zdjęcie. Wiem że zaczęłam tą wojnę i dlatego chcę ją skończyć. Będziesz miała nauczkę za te wszystkie wymówki i niechlujne zdjęcia. Ja od kłótni się odłączam, bo teraz to już nie ma dla mnie sensu. Nie oznacza to bowiem że od tej chwili jestem z Tobą czy coś w tym rodzaju... różnie możesz to odebrać. Nie. Po prostu przestaję drążyć głupi temat. Kama&Diana - nie ma nic do Ciebie... ale poirytował mnie fakt, że jeśli miałaś coś do Gabi nie napisałaś jej tego wcześniej. Wykorzystałaś sytuację myśląc że Cię poprzemy, lecz wcale tak nie będzie. Teraz radź sobie sama. I jeśli coś jeszcze zaintrygowało Cię w zdjęciach Gabi lub jej zachowaniu napisz. Z pewnością rozważymy Twoją wypowiedź i odpowiednio się wypowiemy. [EDIT] Zapomniałam dopisać, że dziewczyny też bez powodu nie chciały nikogo gnoić. Działałyśmy wspólnie i przyznam że trochu się nabijałyśmy z Ciebie ale na tym polegać miała kara :eviltong: Czy dziewczyny się z Tobą dogadają nie wiem. Pogadaj z nimi ładnie przeproś a może coś wskórasz.
-
Cześć Wam! Co słychać? xd
-
[quote name='Taja']Ewatr, powiedz mi, bo lekarz Daśki zakazał jej jeść niczego innego jak karma ta Hypoalergiczna, (bo jej się stan skóry pogorszył), natomiast Dharma jej nie chce jeść i głoduje. Co ona jeszcze jadła w schronisku? I jak tą karmę zjadała?[/QUOTE] Ja bym zrobiła tak że kładę psu suchą karmę w misce, nie je odkładam na półkę. Gdy przyjdzie pora jedzenia znowu kładę karmę i tak cały czas. Myślę że w końcu się skusi.
-
[quote name='deer_1987']udowodnie jak pokaze zdjecia z ostatniej wycieczki calej 3[/QUOTE] Okey :) czekam więc na zdjęcia. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']woow Gosiu cóż za cudowne zdjęcie dodałaś :loveu: te pranie ajjjć :loveu: na kompie mnie nie było bo wysiadł o_O :lol: chcialam wyslac zdjecia Dziubka na kompa a tu boom i system poszedł :lol: zaraz spróbuje ponownie wysłać tym razem przy ojcu żeby widział że to nie ja psuje komputer :evil_lol:[/QUOTE] ok ok xd
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']no dobra więc przyszedł czas na szczerość :diabloti: czy [B]Tobie [/B]zdjęcia które wstawiasz się podobają ?? ( prosze od odpowiedz na to pytanie:p) bo sie zastanawiam ... czy ty myślisz ze jak wstawisz zamazane kwiatki z doniczki to że ktoś ci napisze "ładne zdjecie" lub będzie sie nimi zachwycać? po kiego grzyba mi jakieś zamazane kwiatki,niebo,lub twoje pranie (co ja gaci nie widziałam? ) Ja chce oglądać Ciapka i jeżeli masz jakieś ładne zdjęcie makro czy coś to sie pochwal ale bez przesady że ty więcej wstawiasz "różności" niż Ciapka chyba że załóż sobie jakiś oddzielny wątek "zdjęcia gabi " i tam wstawiaj te wszystkie różności :eviltong: i nie mówie tego żeby ci zrobić przykrość , tylko wypadałoby żeby ktoś ci wkońcu powiedział prawde ( co prawda zrobiło to 10 dziewczyn przede mną :evil_lol: ale musiałaś to wiedzieć jeszcze ode mnie :D)[/QUOTE] bwahuhaua :evil_lol: co prawda to prawda... ale zdjęcie prania genialne! :diabloti: