[quote name='wiki4']Noo wiesz...zajęte przez Lisę :evil_lol:
Mam, nawet dwa :mdleje: Chyba, że tarasy się nie liczą, to jeden :D
Jeszcze tego nie wiem :evil_lol: Ale ostatnio darzy sympatią ślimaki...więc kto wiee :cool3:[/QUOTE]
Wiki Ty oszalałaś naprawdę :evil_lol: Powodzenia Gabi z nowymi, małymi, obślizgłymi właścicielami!