Witam witam i dziękuję za komentarze :oops:
[quote name='Onomato-Peja']Śliczny ON jest :loveu: Aż tak ucieka, że ciągle na lince ? :eviltong:[/QUOTE]
Na lince jest tylko w lesie, żeby było widać, że jest usmyczony do właściciela... Bo co jest największym niebezpieczeństwem w lesie? Nie, żmija, nie trujące coś tam... tylko kłusownicy :angryy: