-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Pan z Łodzi nie odzywa się, czyli uznaję, że już nie chce Hermesia :-( Ale teraz pisze z kolejnym Panem ;-) (niewiem skąd jest), ma sunie staruszkę (kundelka) i dwa koty, dom, że tak powiem - z tradycjami adopcyjnymi, wcześniej mieli dwa rotki. Generalnie Pan wie, że psa można przyzwyczaić do kotów, no chyba, że to przypadek ekstremalnie anty-koci dlatego rozważą adopcję Hermesa. Postaram się sprawdzić krówencje na koty ..... i jakby się udało, to dalej będę mailowała ;-) edit: w czwartek wstepnie jestem umówiona do koleżanki, która ma kilka kotów wychowanych z psami, na test Hermes-kociate :-) Trzymajcie kciuki. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']Wszystko jasne :) Dzięks za wyjaśnienie! Przelew poszedł już do koelki...[/QUOTE] dzieki Natalia :-) -
ja podchodzę do kwestii mieszkania w ten sposób, że nie ważne ile m2 ma mieszkanie, bo w mieszkaniu pies ma głównie spać, ew. bawić się z właścicielem jak ten ma na to ochotę. Szaleć i biegać może na spacerach. A niestety zapał do spacerowania i wybiegania psa, jak się ma ogródek i mozna psa tam puścić, szybko mija większości ludzi ... niestety. Jak ja rozmawiam z potencjalnym chętnymi do adopcji psa i jest do wyboru mieszkanie i domek z ogródkiem (a domki są oba dobre) to zawsze wybiore mieszkanie. edit: w czwartek na 9.00 jadę na rtg Hektora :-)
-
śliczna faktycznie :-) Mam nadzieje, że właściel się odnajdzie.
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='buuterfly']Wysłałam za grudzień i za styczeń też pójdzie.[/QUOTE] Dzięki Ela :-) -
[quote name='iwcia93']Karmelek mieszka w Gorzowie, administrator mówił że nie dali go do bloku tylko domu z ogródkiem.[/QUOTE] a ja jak zawsze ;-) stwierdze ..... precz z domkami z ogródkiem - i teraz pies będzie latał po ogródku bez sensowych spacerów :-( Ale może ludzie lubiący połazić i będą z nim wychodzić na pola ???
-
[quote name='pędzelopka']oooooo . współczuję. tak bardzo , że odpuszczam Ci winy. zaczynam doceniać swoją pracę.[/QUOTE] ja tam też doceniam .... mogłam np. trafić do pracy w kamieniołamach ;-) [quote name='Marta_Ares']czekamy na zdjecia:eviltong: ja poleciałam na bazarek, ale na nim już nic nie zostało:-([/QUOTE] [quote name='Marta_Ares']hehe dziękuje za uświadomienie :D[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti: poprostu na drzwiach kolejnego będzie fotka aidy z napisem "tego kilenta nie wpuszczamy" ;-) Zdjęcia będą .... dziś ryzykując stratowanie przez stado koni - obfociłam je :-) Szkoda, że już późno było i bez słońca bo pieknie mogłby wyjść zdjęcia a wyszły "takie se" :-(
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']Ela, dzięki za info. To ja jeszcze prześlę moja deklarację 146zł dla Donki, żebym już wszystko miała z głowy :) EDIT: muszę zapytać Kajuszy o tę deklarację jeszcze :)[/QUOTE] z tej deklaracji (146zł) zapłaciłaś w listopadzie za chipowanie i odrobaczanie (70zł), czyli zostało jeszcze 76zł na rzecz Donki :-) -
[quote name='pędzelopka']Odemknij się natychmiast. Zbliża się długi weekend , odrobisz :mad:[/QUOTE] i tu niespodzianka .... całe wolne 3 dni ..... pracuję :-( Ale może dziś coś sensownego uda mi się zrobić, bo nawet jakieś słońce za oknem widzę ;-)
-
[quote name='pędzelopka']No i nie ma fotek, nie ma bazarku , nic nie ma :-D[/QUOTE] :oops::oops::oops::oops::oops::oops: i teraz zamknę się w sobie :roll:
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='pędzelopka']To teraz kombinuj nowy bazarek tylko bez opcji Kup Teraz :evil_lol:[/QUOTE] kombinuje, kombinuje ..... już mam plana na dwa kolejne ;-) Ale już dla ludzia a nie psowatych :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dzieki Ela, a ja jutro uzupełnie post rozliczeniowy :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza'] ___________________________________________________________________________________________________________ [COLOR=#000000]na koncie:[/COLOR][B][COLOR=yellowgreen]+ 981,15zł [/COLOR][/B][COLOR=yellowgreen]przeniesione z listopada[/COLOR] [COLOR=cyan][B]ROZLICZENIE GRUDZIEŃ: [/B][/COLOR] [B][COLOR=black]DEKLARACJE STAŁE :-) :[/COLOR][/B] [COLOR=yellowgreen]20zł aida[/COLOR][COLOR=yellowgreen] WPŁYNEŁO 14.10.2011[/COLOR] [COLOR=#9acd32]10zł chita [/COLOR][COLOR=yellowgreen]wpłynęło 24.10.2011 [/COLOR] [COLOR=yellowgreen]20zł teresa (forum fundacyjne) wpłyneło 28.11.2011[/COLOR] [COLOR=yellowgreen]30zł Kajusza wpłynęło[/COLOR][COLOR=#9acd32] 08.12.2011[/COLOR] 30zł Sundeyrose wpłynęło 08.12.2011 [COLOR=black][COLOR=yellowgreen]30zł Koelka wpłynęło 22.12.2011[/COLOR] [/COLOR] [COLOR=black]li1 10zł [/COLOR] [COLOR=black]Milka_ 10zł[/COLOR] [COLOR=black]butterfly 20zł[/COLOR] 20zł Lena2009 wpłynęło 07.12.2011 [COLOR=yellowgreen]20zł urwiniu [/COLOR]WPŁYNEŁO 13.12.2011 [COLOR=black][COLOR=yellowgreen][B]= 180zł[/B][/COLOR] [/COLOR] [COLOR=black][B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE I BAZARKI [/B][/COLOR] [COLOR=black][B]WYDATKI[/B][/COLOR] [COLOR=red]- 232,09zł - rachunek za weta (14.12.2011, rachunki post 592) [/COLOR] [COLOR=red]- 200zł - opłata za hotelowanie Gandzi 23.12.2011 - 22.01.2012 (22.12.2011) (rachunek - post ....) [/COLOR] [COLOR=black]na koncie:[/COLOR] [B]729,06zł[/B] :-) [/COLOR][/QUOTE] na dzień 01 stycznia 2012r. brakuje deklaracji od li1, Milki i butterfly ...... poprosze o wpłatę :-) -
[quote name='fioneczka']też mi bazar :obrazic: przecież tam prawie nic nie ma :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :-D :-D :-D jak się guzdrałaś to nic nie zostało dla spóźnialskich :-D
-
[quote name='iwcia93']Kajusza zaktualizuj 1. stronę :):)[/QUOTE] no faktycznie trochę już nieaktualna ;-) Ale teraz to zareklamują kolejny bazarros :-) [quote name='Kajusza']Bazarek [COLOR=yellowgreen][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220363-DLA-PSA-OBROŻE-SMYCZE-ZABAWKI-na-gorzowski******-do-22-stycznia-br.?p=18309776#post18309776"]DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI [/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=#9acd32][/COLOR][/B] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f237ea30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/63843d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c04acba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1fc61df0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/14a6f1c3.jpg[/IMG] na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
Kajusza replied to LadyS's topic in Foto Blogi
[quote name='Kajusza']Bazarek [COLOR=yellowgreen][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220363-DLA-PSA-OBROŻE-SMYCZE-ZABAWKI-na-gorzowski******-do-22-stycznia-br.?p=18309776#post18309776"]DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI [/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=#9acd32][/COLOR][/B] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f237ea30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/63843d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c04acba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1fc61df0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/14a6f1c3.jpg[/IMG] na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] ladySwallow pozwolisz, że zareklamuję u Ciebie bazarek na rzecz gorzowskich psów :-) -
[quote name='Kajusza']Bazarek DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-) Agnes zapraszam na bazarek, gdzie są m.in. fanty podarowane przez Ciebie :-) Serdecznie dziękuję :-)
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']Bazarek [COLOR=yellowgreen][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220363-DLA-PSA-OBROŻE-SMYCZE-ZABAWKI-na-gorzowski******-do-22-stycznia-br.?p=18309776#post18309776"]DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI [/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=#9acd32][/COLOR][/B] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f237ea30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/63843d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c04acba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1fc61df0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/14a6f1c3.jpg[/IMG] na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] zapraszam na bazarek na rzecz m.in. Hermesa :-) -
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
dziewczyny zajrzyjcie na bazarek dla naszych psów ... a raczej na spłatę ich zabiegów ;-) [quote name='Kajusza']Bazarek [COLOR=yellowgreen][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220363-DLA-PSA-OBROŻE-SMYCZE-ZABAWKI-na-gorzowski******-do-22-stycznia-br.?p=18309776#post18309776"]DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI [/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=#9acd32][/COLOR][/B] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f237ea30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/63843d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c04acba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1fc61df0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/14a6f1c3.jpg[/IMG] na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] -
Asia przylazłam z prywatą ;-) [quote name='Kajusza']Bazarek [COLOR=yellowgreen][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220363-DLA-PSA-OBROŻE-SMYCZE-ZABAWKI-na-gorzowski******-do-22-stycznia-br.?p=18309776#post18309776"]DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI [/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=#9acd32][/COLOR][/B] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f237ea30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/63843d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c04acba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1fc61df0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/14a6f1c3.jpg[/IMG] na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE]
-
[quote name='Kajusza']Bazarek [COLOR=yellowgreen][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220363-DLA-PSA-OBROŻE-SMYCZE-ZABAWKI-na-gorzowski******-do-22-stycznia-br.?p=18309776#post18309776"]DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI [/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=#9acd32][/COLOR][/B] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f237ea30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/63843d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c04acba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1fc61df0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/14a6f1c3.jpg[/IMG] na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] serdecznie zapraszam na bazarek dla gorzowskich psów ....
-
teraz patrzę, że pomyliłam psy na bazarku :-( Natalia, to zróbmy dług u wyżełka, co??? żebym w ogłoszniach nie musiała zmieniać .... przepraszam najmocniej za zamieszanie :-( [quote name='Kajusza']Bazarek DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']Bazarek [COLOR=yellowgreen][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220363-DLA-PSA-OBROŻE-SMYCZE-ZABAWKI-na-gorzowski******-do-22-stycznia-br.?p=18309776#post18309776"]DLA PSA: OBROŻE, SMYCZE, ZABAWKI [/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=#9acd32][/COLOR][/B] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f237ea30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/63843d2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c04acba1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1fc61df0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/14a6f1c3.jpg[/IMG] na rzecz gorzowskich psów - szczególnie Hermesa (amstaffa) i Grovera (wyżła) .... serdecznie zapraszam :-)[/QUOTE] zapraszam serdecznie na zakupy :-)