-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
[quote name='sayuri13'](...) Co do tej plandeki to jakie ona ma wymiary po złożeniu (zmieści się do citroena Berlingo?)?[/QUOTE] z tego co wiem, to właśnie nie bardzo się zmieści :-( Bo kombinowałam czy zapakuje ją do golfa, po złożeniu siedzeń ....
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']To ten dom, który sprawdzały kasjas i sara, pod Gorzowem - na wizycie PA wypadł średnio... Chłopak bardzo chciał - i tak skończyło się tak jak przewidywałyśmy :( Szkoda bardzo Hermesiksa ;([/QUOTE] dokładnie ..... Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie - i jestem na tak :-) W poniedziałek będzie jeszcze spotkanie w schronisku, wezmę Hermesa na spacer i jeżeli wszystko będzie ok, to w tygodniu (może nawet i w poniedziałek) Hermuś zamieszka w ciepłym domu :-) -
ja też mam jakieś fanty to mogę dorzucić :-) Ale niemam czasu na wystawienie bazarku niestety :-( W schronie jest kubraczek Wegi - może będzie chociaż na nerki pasował :-(
-
[quote name='fioneczka']jakiś czas temu informowałam że jest możliwość odebrania ze Szczecina plandeki kolejowej (tylko że to bardzo ciężkie jest - z 60 kg? i dość spore) więc do osobówki się nie zmieści ... trzeba busa, niby ktoś tam jeździ ale jakoś sprawa ucichła w każdym bądź razie plandeka jest do odebrania w zasadzie co weekend (znaczy jedna plandeka do odebrania w obojętnie który weekend bo mi wyszło że jedna na weekend do odbioru)[/QUOTE] Asia - ja pamiętam o tej plandece, mówiłam koledze o niej, obiecał że jak będzie w Szczecinie busem to ją weźmie .... ostatnio to jego dziewczyna do Gorzowa jeździ osobówką :-( Także jej nie weźmie bo nie ma jak :-(
-
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Oby było dobrze już na zawsze:)[/QUOTE] dokładnie :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ehhhh żadnych telefonów, zero maili ..... -
Hej Ela, jestem i ja u Kubusia :-( Poprostu brak słów ..... kiedy to się skończy, okrucieństwo ludzi mnie poraża :-( Ja narazie nie jestem w stanie pomóc ... w żaden sposób :-(
-
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
ale wieści :-) To się Jagerkowi poszczęściło :-) Dzięki Kasia za pomoc w transporcie :-) -
[quote name='sundayrose'](...) P.S. I z kim ja teraz będę wychodzić na spacerki??? :([/QUOTE] Wegeta zawsze chętna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
a ja słyszałam, że Moniasta brzydzi się mięsem??????
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']Słyszałam, dlatego dopytuję. Super, że pojawił się kolejny telefon :)[/QUOTE] Pan się już nie odezwał - miał wysłać maila :-( Potem był inny mail - fajny chłopak, ale nie chciał brać psa w ciemno, a był z Warszawy... także nadal nic :-( -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']A to z tego domu, gdzie PA robiła kasjas i Sara? Czy coś pomyliłam? A moze jest kolejny chętny domek? Oby! :)[/QUOTE] dziewczyny były raczej na nie, ja też uznałam, że to nieodpowiedni dom dla Hermesa .... -
piękna ta sunia ... mam nadzieje, że znajdzie sie właściciel.
-
Falco - piękny, ZDROWY i silny husky JUŻ W DS!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
ja ostatnio byłam na moment w schronie, ale nie wychodziłam z żadnym psem .... widziałam Falco i niestety ale czesanie mu by się bardzo przydało :-( Wyłazi mu zimowa sierść i ma takie strąki wiszące, także do zdjęć chyba trzeba będzie go trochę ogarnąć ;-) -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Dzięki :-) Już miałam pierwszy telefon o Hermesika .... ale nie zapeszam .... -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ja niczym ... ja grzeczna jestem i miła w konwersacji ;-) Może wystarszył się Gadziny ale to tez prawie niemożliwe ... toż to taka miła suczka :-D -
[quote name='kasjas']To zależy gdzie Kajusza. Ja jestem ograniczona czasowo - dzieci mam ;) Jak gdzies blisko, to moze damy radę. Wyślij na PW gdzie, co i jak?[/QUOTE] ok, jak dostanę adres to Ci wyśle :-)
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
i już nawet był pierwszy telefon w jej sprawie ..... ale Pan się wycofał w trakcie rozmowy z adopcji ;-) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Kajusza replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Viris']Napisałam do niej PW i maila "ostatniej szansy" - potem jeśli podtrzymujesz "wniosek" to na czerwono nick na pierwszej stronie i ban.[/QUOTE] ok ....... -
Dziewczyny a możecie przy okazji zrobić wizytę przedadopcyjną dla amstaffa gdzieś pod Strzelcami? Więcej info na co zwrócić uwagę podesłałabym na pw.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Kajusza replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Viris'][COLOR=green][B]Niestety raczej nic, można wpisać tą sprzedającą na czarne kwiatki, można zbanować. Ale jeśli nie wysłano jej żadnych pieniędzy - to nic ponad to nie zrobię - zmusić nie mam jak, żeby doszło do sprzedaży.[/B][/COLOR] [/B][/COLOR][/QUOTE] wiem, że nic więcej nie można zrobić ale jakoś ostrzec innych przed taką niewiarygodną osobą.