-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Prośba o radę.Mieszkam sama,chcę wziąć kundelka 1-rocznego...
Kajusza replied to nija's topic in Wszystko o psach
to trzymam kciuki!!! -
a macie mozliwość pójśc z nim do jakiegoś szkoleniowca lub behawiorysty? niewiadomo co on przeszedł po kradziezy, może boi się zostawac teraz sam.
-
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę z rana Nera, potem porobie ogłoszenia! -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
sundeyrose a ustalilaś to już ze schroniskiem?? że on jedzie do hoteliku? -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
to fajnie, to i inne psy sie załapią na sesję :-) -
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
były jakies telefony w sprawie Nera?? ja jutro mam luźniejsze popołudnie, to poogłaszam nasze psy (Nera, Kilera i Bruna), tylko dóm ostatnim musze wymysliś jakies teksty! -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
Kajusza replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARDNAS']Wydaje mi się, że właściciel mógł kombinować i chodzić po różnych wetach.[/QUOTE] zamiast kombinować jak ukryć swoją nieudolnośc i brak kontroli nad psem, mógł ich pilnowac a nie narażać maluchy na takie cierpienie!!!!!!!! co za idiota!!!!!!! -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Kora piękności - dawaj na pierwszą!! -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
hoop Bruno na spacerek, a dogomaniaków zapraszam na bazarek dla niego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193759-Jesienny-bazarek-„Seans-na-jesienny-wieczór...”-dla-Bruna?p=15468922[/URL] już coraz mniej pozycji jest do kupienia!!!!!!!!!! proszę się pospieszyć .... -
Pomóżmy Nikosiowi z Gorzowa uchronić się przed powodzią :( Ma dom.
Kajusza replied to buuterfly's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/144345-prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu/page24[/URL] napisąłam prośbę o zmianę tytułu i przenisienie wątku! -
[quote name='haler']chetnie tylko nie mam pojecia jak tu wstawic te zdjecia[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawić-zdjęcia-na-nowej-dogomanii[/URL] tutaj jest bardzo przystepnie opisane... i czekam z niecierpliwością na fotki! dobrze, że pies trafił do włascicieli. A na przyszłośś - zachipujcie go i zarejestrujcie na ogólnopolską i europejską baze danych!!! jakby miał chipa juz dawno by wylegiwał sie w domku!! to niewiele kosztuje a jak jest przydatne w takich chwilach :-)
-
sądze, że to może być po pogryzieniu,bo on jest bardzo agresywny do innych psów z tego co wiem. ja chodze do schronu od ok. 2 miesięcy, to nic niema, żadnych blizn, ani strupków. Tez się zastanawiałam potrząc na zdjęcia, ale jak na żywo nic nie widać, to zawsze zapomne zapytać :-( Ja się przyglądałam naszym ttb, to żaden nie ma problemów ze skórą. A tak przy okazji to Buddy to nawet grubiutki trochę jest, pracownicy go lubią (niewiem czy wszyscy ale dwóch napewno) to i dobrze wygląda :-) tak mi sie przypomniało - wysyłałam Doddy kilka fotek Buddy'go to niemiał tych sladów na pysku. To niewiem co to było, mozliwe, że jakies pogryzienie :-( Nawet niewiem z kiedy te fotki są...
-
[quote name='agaga21']dziewczyny a co z tymi psiakami? mają swój watek? wiecie coś o nich? [url]http://www.dogomania.pl/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str.1-post-1-2-5-8!!!?p=15522129&viewfull=1#post15522129[/url][/QUOTE] juz napisałam co wiedziałam, a w sumie wiem niewiele ...