Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. Apollo jest fajny tylko ostrzegam - łapie za ręce (i co mu sie tam udał chwycić)! żebys sie nie wystraszyła :-)
  2. [quote name='sundayrose']Trzymamy kciuki za pomyślną sterylkę :) Nigdy wiecej nikt jej juz nie wykorzysta![/QUOTE] dokładnie! dośc juz się narodziła! Dzwonili dzisiaj do mnie z MZK i .............. możemy rozwiesić max. 40 ogłoszeń psów w pojazdach MZK (tramwaje i autobusy) !!!!!!!!!! teraz tylko trzeba wybrac tych szczęśliwców i wydrukować .... trzeba chyba się złożyć na wydruk :-(
  3. i jak Iwcia - Kora ma domek ?? ..... bo mnie juz kciuki bolą od zaciskania :-) Dzwonili dzisiaj do mnie z MZK i .............. możemy rozwiesić max. 40 ogłoszeń psów w pojazdach MZK (tramwaje i autobusy) !!!!!!!!!! teraz tylko trzeba wybrac tych szczęśliwców i wydrukować .... trzeba chyba się złożyć na wydruk :-(
  4. [quote name='emilia2280']No ale jakos konkretnie? ... Co robicie w jej sprawie oprócz spacerów w schronie?[/QUOTE] oprócz spacerów - jeździmy do weta, aby zrobic dobrą diagnostyke i dobrac odpowiednie leki. Właśnie napisałam artykuł do gazety (portalu gorzowskiego) - na dniach go zamieszcze (trzeba w schronie powiedzieć o nim), porozwieszamy papierowe ogłoszenia z apelem o pomoc (kasę a głównie DT), szykujemy bazarek na rzecz Maji. I niestety - tylko tyle .... żadna z nas niemoże wziąść Maji do siebie :-( [quote name='Akrum']ciotki, a wiecie może jaki stosunek do kotów ma Maja? lub macie to jak sprawdzić?[/QUOTE] raczej akceptuje - u weta w poczekalni były koty w klatkach (2-3), to Maja tylko nasłuchiwała jak miauczały, nie szalała słysząc je, poprostu popatrzała na nie i wola człowieka :-) niewiem jakby się zachowała jakby kot chodził luzem.
  5. w Gorzowie jest rudy chłopak (ogon kopiowany, uszy naturalne), złapany jak sie wałęsał po osiedlu domków. Strasznie zaniedbany, oczy całe zaropiałe :-( [URL]http://www.sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=0&pageSize=60&Page=3[/URL] [IMG]http://www.sioz.pl/HandlerPhotoAnimal.ashx?IDZwierzecia=1251&BID=17&Size=M[/IMG] nic więcej nie wiem, bo na chwile tylko byłam. Ale do ludzi łagodny, nadstawiał się do głaskania, niewiem jak do innych psów .... szczekacz i wyjec straszny :-)
  6. Czikusiowa - napisz do moderatora aby wątek przeniósł na ogólny dział Psy w Potrzebie, tam więcej osób zajrzy do Saby, niż na wątky lubuskim :-( tu nikt jej nie wypatrzy! Napisz może jakieś ładne ogłoszenie (nie zadługie, bo nie wszedzie potem się mieści) i zaczniemy ogłaszać Sabkę!
  7. [quote name='sundayrose']Słuchajcie, Karlosowi najwyraźniej nie służy schroniskowe jedzenie, skoro ma takie 'wietrzne' problemy... ;) Tym bardziej powinien dom znaleźć! Moze nie może jeść pewnych rzeczy... :S[/QUOTE] te jedzenie chyba wiekszośc psów nie służy :-( a Karlosowi to już wybitnie :-)
  8. [quote name='iwcia93']Prawdopodobnie Kora znajdzie niedługo nowy domek :multi: na razie to tylko wstępne info. nie chce nic mówić żeby nie zapeszyć ;p[/QUOTE] ja tez trzymam kciuki!!!!!!!!! Kora w końcu musi znaleść swoich ludzi!!!!
  9. w piatek pod nóż pojdą 3 ttb - Dona, Coma i ten pręgusek, o którym pisała IWcia. Kierownik schronu stanał na głowie, żeby wszystkie za jednym zamachem poszły! Jestem pod wrażeniem normalnie :crazyeye: Zostanie jeszcze Apollo - ale on po kwarantannie odjajczony będzie na koszt TOZ :-) huRAAAAAAA!!!!!! Koelka - wątek założe Apollowie po kwarantannie .... [B]A propos Apolla[/B] - to taki rozwydrzony i niewychowany dzieciak, chyba nikt z nim nie pracował, nic nie umie, to co chce wymusza szczekaniem i łapaniem zebami (dzisiaj łapał mnie za ręce, kurtke a nawet skakał do szalika!!!!!!!! bo chciał butelkę żeby mu rzucać). Ktoś kto nie zabardzo zna się na psach napewno odebrał by to za agresje (tak to widział mój kolega, który był z nami na spacerze :-( i automatycznie odsunął sie od niego i już niewierzył, że Apollo go nie ugryzie :-( ) a to takie durnowate zachowanie psiska! A tak naprawde to fajna krówka :-)
  10. [quote name='czikusiowa'] ... Dona - pod nóż i do domu :kciuki::kciuki:[/QUOTE] podoba mi się ten plan! :-)
  11. ale chyba trzeba choć spróbować, nie można tak jej zostawić!
  12. a co tam u Quatro? odnajduje się w nowym miejscu?? .... i może jakies fotki by sie znalazły chłopaka :-)
  13. ostatnie wieści o naszych psiakach - prawdopodobnie Coma będzie w piatek wysterylizowana :-), to zostanie jeszcze do wykastrowania Apollo i taki mix pręgowany. Apollo prawdopodobnie będzie ciachnięty na koszt naszego TOZ-u :multi:
  14. :multi::multi::multi: Dona w piatek idzie "pod nóż" - na koszt schronu!!!!! i przy okazji może Coma się załapie na sterylkę! (kierownik obiecał, że postara się ją też "wcisnąć") :multi:
  15. huraaaaaa! Nareszcie Finka jedzie do Niji!!!!!!
  16. prędzej Pani by chciała drugiego psa :-) .... Wega niebardzo lubi inne psy w domu :-( mam nadzieje, że to tylko tak na początku (jest u mnie 1,5 m-ąca) i przejdzie jej ta zaborczość, bo utrudnia to zycie niestety ... dokładnie, może mają jakis wspólnych przodków :-) tylko wega młodsza jest od Dosi (ma max 2 lata)
  17. z tego co zrozumiałam z rozmowy z Kierownikiem to Donę wysterylizują w schronie! najprawdopodobniej w sobotę :-) Ale to nie na 100% .... poczekamy do soboty ....
  18. zajrzałam do Dosi bo ..... to klon mojej Wegi (adoptowanej ze schronu z Gorzowie)!!!!! też taka charciczka :-) mam nadzieje, że Dosia bedzie miała tyle szczęścia co moja Wega!! oto ona :-)
  19. [quote name='emilia2280'] ... Szukajcie jej lepiej DT.[/QUOTE] wiem o tym.... ale skąd go wziąść???
  20. dowiedziałam się w schronie, że wet oglądał Comę i nie jest szczenna (wg weta). Dzisiaj załapałam jakiegoś mega doła - martwię się Apollem, siedzi w budzie i nie chce wyjść. Jak troche do niego pogadałam to dopiero wyszedł, kuleje trochę na łape (pewnie jak tak skakał po boksie sobie nawyrężył), na spacerze cieszył się i skakał z radości, jak zobaczył Koelkę to od razu dupka mu chodziła. Niechciał wejść do boku i na siłe go pracownik wpakował :-( Jest chudy, dałam mu kośc i kiełbaske to średnio zainteresowany był.... :-(
  21. Sundeyrose - przelałam 45zł (za hotel za kolejne dwa miesiące), pieniądze zwrócone po Rockym ...
  22. [quote name='doddy']Dziewczyny mam ogromną prośbę, abyście się rozglądały za skradzionym Lemonem w Waszej okolicy. Jest podejrzenie, że Lemon mógł zostać wywieziony do Gorzowa. [url]http://www.dogomania.pl/threads/196449-LEMON-skradziony-PITBULL-RED-NOSE-szukamy-go-w-ca%C5%82ej-PL[/url][/QUOTE] będę miała na uwadze Lemona, masz jakiś plakat z ogłoszeniem? możnaby porozwieszać w lecznicach i w schronie ....
  23. dziewczyny trzymajcie kciuki - Koelka niedlugo będzie w MZK, miejmy nadzieje, że sie zgodzą nam pomóc!!
  24. Majeczko pokaż się :-) niech cię ktoś wypatrzy ....
  25. rozmawiałam z kierownikiem schronu - jak tylko wet przyjedzie Coma będzie przez niego zbadana czy napewno jest w ciąży .... po potwierdzeniu będę się martwić co dalej. U nas w schronie usypia się szczeniaki od razu (z tego co wiem), chyba musze zacząc zbierac kase na jej sterylkę aborcyjną?? dziewczyny - ile ona kosztuje? drożej niż zwykła sterylka???
×
×
  • Create New...