Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. ale fajne te banerki, czemu nie mozna miec kilku???? bez sensu....... podziwiam cię Iwcia, że umiesz takie fajne zrobic, dla mnie to czarna magia ........ zanim pierwszy wkleiłam to mineło kilka godzin :-( a co dopiero samemu taki zrobić !!
  2. nooo, człowiek może się zamieszać :-) juz banerek zmieniłam!
  3. coś sie Milka zamieszała :razz: ja ostatnio w ogłoszeniu pomieszałam fotki psów :angryy:
  4. [quote name='Iljova']Przykre, że ten psiak przegrał tą walkę :-([/QUOTE] tak, tym bardziej, że tak naprawde to nie jest śmiertelna choroba - jakby w schronie był leczony to pewnie by żył :-( a weterynarze nic nie zrobili!
  5. Milka - chyba te banerki nie sa podlinkowane :-( albo mi się nie otwierają...
  6. od czasów kiedy Ouatro był jeszcze w domu podczytuje sobie jego wątek .... normalnie szok, jak ludzie mogą być tak bezmyślni i okrutni!! tak skrzywdzonemu psu, świadomie (bo ta cała Sylwia pewnie od poczatku wiedziała, że pies u niej i tak nie zostanie) zafundować takie przeżycia, jakim trzeba być człowiekiem!!!!!!!!! i ona ma swojego psa??? ciekawe w jakiej on jest kondycji psychicznej? trzymam kciuki, żeby w hoteliku quatro w końcu odzyskał spokój i zaufanie do ludzi, i mógł cieszyć sie życiem w końcu!!
  7. tu "ogłosiłam" Korę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192928-Poszukiwana-suńka-do-sportów-pomorskie/page6[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196193-Czarną-piekność-idealna-do-psich-sportów-pilnie-szuka-domu!!?p=15708465#post15708465[/URL]
  8. ale super banerek, ten mi sie bardzo podoba: [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4718/dsc07874l.jpg[/IMG] podmienie na jakiś czas z Brunkowym banerekiem, u niego i tak jest ruch na wątku!
  9. [quote name='maxiowa']szkoda... przytył? to dobrze no nie. ;P[/QUOTE] to bardzo dobrze!!! :-) czyli to nie z powodu choroby ale jakości jedzenia! Milka go podkarmia ekstra jedzonkiem, to i kilogramy przybywają!!!!!!!!
  10. dzieki Milka za banerek!!! szkoda, że mozna miec tylko dwa w podpisie!trzeba bruna albo nero wypchnąć do domu!! niech robia miejsce innym!! :-)
  11. [quote name='iwcia93']uzupełniłam info na 1 str. będzie ktoś może w czwartek w schronie ??[/QUOTE] ja napewno nie, niestety pracuje :-( wybieram sie w sobote. Dzisiaj byłysmy z Koelką w MZK, mamy w pniedziałek przyjśc z pismem (z prośbą) i sa szanse na zgode :-) Iwca - trzeba popatrzeć na wątku "przygarne psa" i o sportach kto szuka psiego sportowca - Kora z jej chęcią pracy i aportowania i jednoczesnie nie duzymi gabarytami jest idealna kandydatką, ja tez popatrze i popodrzucam ja na jakieś wątki :-)
  12. ja chciałabym przekazać moja wpłate dla Bruna z mojego banerku, który jest w hoteliku (nr konta na Sundeyrose)
  13. dzieki!! może akurat ktos sensowny wypatrzy chłopaka!!
  14. [quote name='Milka__']Dzisiaj zrobię bannerki dla Karlosa i Dony ;) Co prawda amatorskie, ale zawsze cos.[/QUOTE] jakie tam amatorskie !! fajne banerki, nawet jednym sie poczęstowałam!! [quote name='doddy']Dawać anons o Donie na stronie Fundacji?[/QUOTE] byłabym wdzięczna!!
  15. strasznie mi przykro, jedyne co moge powiedziec, że odszedł w domu, a nie sam ... w schronisku :-(
  16. przelałam 45zł (mama troche mi dorzuciła :-) jak zobaczyła fotki ) , narazie więcej nie moge!
  17. bosz.... ale on biedny jak tak lezy w tej klatce :-( Ada wyslij mi nr konta, to wyśle ze 30zł (więcej niemoge niestety :-( ) edit: własnie rozmawiałam z kierownikiem schronu - Rocky nie był szczepiony na pewno, byl odrobaczony, i leczony na skóre. mam za 2h zadzwonić i wtedy mi poda więcej szczegółów (jakie leki dostawał).
  18. chciałabym sie ustosunkować do tego co pisze Tatankas - od początku mówiłam Tobie i Ageralion w jakim stanie jest pies, że prawdopodobnie to parwo i duże zmiany skórne, będąc w Klinice razem z Koelką i rozmawiając z wetem, telefonując uczciwie przekazałam, że praktycznie nic nie było zrobione dla psa, że jest w kiepskim stanie ale na tyle stabilnym, że może pojechać do Szczecina - bo tak mi przekazano u weta i czy napewno chcesz go wziąść. Dlatego dziwią mnie twoje wypowiedzi, że nie wiedziałas w jakim stanie jest pies. Przykro mi, że masz problemy teraz, ale nie zwalaj tego na to, że w ostatniej chwili się dowiedzialaś o stanie psa. Ja w chwili obecnej jest pod kreską, ale po wypłacie doś dorzucę dla Rocky'ego.
  19. dokładnie jest tak jak napisała Ageralion - w lecznicy żadnej diagnozy nei postawili i nie postawia bez zapłaty. Z uwagi, że pies jest juz stabilny zostanie dzis zabrany. Koelka odbierze go z Adą (Tatankas) do 14.00 , ja juz musiałam wracac do domu, bo zaraz ide do pracy. Pewnie Koelka jak wróci to napisze co i jak z naszym Rocky'm Balboa :-)
  20. hahahah, to nawet wiem jaki pracownik - tylko jeden jest taki twwórczy :-)
  21. [quote name='mamaAZANKI']Już jestem;)doszłam do wniosku,że niunia zachowuje sie tak tylko jak ja z nią spaceruje..:diabloti:z mężem chodzi jak gwiazda:):cool3:rozumiesz coś z tego?[/QUOTE] czyli problemy z oczami sie wyjaśniły :-) to dobrze! może jak będe miała wolne o podjade do weta jak będziecie na sterylce, to na jakąs kawkę pójdziemy (chyba, że macie plany na ten czas, kiedy azanka będzie na stole) pozdrawiam Ania
  22. wieści od weta będa dopiero ok. 11, wtedy zadzwonie do lecznicy i ustale w jakim maluch jest stanie. Ageralion - a tak odnosnie formalności - czy w przypadku gdyby musiał zostać u weta to czy juz na wasz koszt?? i ja sie wasza fundacja nazywa (wypisze ZRZECZENIE SIE PSA) i czy jakies jeszcze dokumenty sa potrzebne? wiadomo, że jakieś info od weta (historia leczenia itp). I może jakies imie by sie przydało maluchowi .... żeby nie był taki bezimienny! To chłopak jest? bo nawet nie doczytałam :oops: może np. Hektor ????
  23. uzupełniłam post rozliczeniowy o nowe ogłoszenia Karlosa..... sporo ich już ma, miejmy nadzieje, że niedługo zadzwoni ktoś sensowny!
  24. [quote name='AguusS__x33']A może ktoś zrobiłby Donie banerek, z miłą chęcią "ukradnę" go. ;)[/QUOTE] no własnie, Dona nie ma banerka... napisze do Milki, może zrobi :-) [quote name='agaga21']czy dona ma juz allegro?[/QUOTE] niee niema, będę wdzięczna jak zrobisz :-) Koealka - ogłoszenia wkleje do 2postu, dzieki!
  25. nieznam diagnozy, jutro sie dowiem. ale najprawdopodobniej parwo. Najlepiej by było jakbyś byla o 12, pasuje ci? ten wet jest zaraz przy wjeździe do gorzowa od strony Mysliborza, zaraz za tesko (na rondzie musisz w lewo skręcic, jest duzy szyld, ul. Mysliborska), jak cos mój nr to 600-741-035.
×
×
  • Create New...