-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
ihabe replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
ihabe tez się melduje!!! :-) -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
ihabe replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście Iwonko, że wezmę to na siebie. Nie mam jeszcze info od Morii ale pojawił się inny problem. Podobno nasz Buraj nie lubi kotów? U Morii kotów jest wiele;-( Nie wiem co robić. ;-( -
Miejsca w Hoteliku to by się znalazły ale skąd wziąć kasę?;-( To aż smutek serce zżera, jak takie wspanaiąłe psiaki gotowe do adopcji nie wiedzą co z nimi będzie. Za mało w Państwie Polskim domów tymczasowych mamy, oj za mało. Sama idea DT jest tak mało propagowana a szkoda;-( Kampanie reklamowe powinny być , wielkie kampanie, dzieciakom od przedszkola wkładać do głowy ideę Domu tymczasowego;-)
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
pozostawię bez jakiegokolwiek komentarza post "obrońcy", szkoda słów i energii!!! Kochani Bajak pisała, że maluchy mogą już jechać do domków tymczasowych, czy panujemy nad tym? ;-) Kto potrezbuje aby psiaka dowieźć. Przydałby się jakis koordynator akcji: "Maluchy do DTków";-) Ja oferuję dowózkę na terenie GOPu;-) -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Czytam i płaczę! Płaczę z bólu za sunią, wiersz cudowny!!! Ale proszę Was skoncentrujmy teraz nasze siły, naszą energię na pomocy sierotkom i Areskowi. Nie pozwólmy emocjom przyćmić najważniejszego obrazu. Spokojem więcej osiągniemy niż nerwami ( wiem cos o tym bo choleryk ze mnie okropny i zawsze źle na tym wychodzę). Popieram każde Wasze słowo ale teraz jest czas na uspokojenie nerwów i działanie, które nam zagwarantuje, że taka kobieta już nie bedzie nauczycielką. Chetnie porozwieszałabym plakaty mające na celu rozgłośnienie całej sprawy, oblepiłabym całe Strzemieszyce, Dabrowę, Mikołów...... Neli teraz śpi spokojnie i cieszy się, że tyle człowieków ją pomści!!!!!!!! -
Jestem i rozsyłam, szukam i błagam o pomoc;-(
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Izuniu te pisma -koniecznie z fotami. Prawda? Ja mam lekkie pióro, ale niestety też i niewyparzoną gębę, więc się nie nadaję.[/QUOTE] spróbuj kochana, Twoje lekkie pióro a czyjaś inna delikatność i czar to bedzie właśnie ten mix, który przyniesie sukces ;-) Bajka też potrezbuje tekstu , spróbujmy wspólnymi siłami stworzyc jakiś tekst;-) Marysia55 by się przydała i Zuzlikowa ;-) -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
ihabe replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
ihabe wczoraj zasnęła ze swoim bobasem i odleciała:evil_lol: Dla mnie parówka to maly i średni ale ten mniej średni niż więcej średni, piesek. Nie każdy grubas jest parówką:shake: Ostatnie psinki są słodkie ale nie są parówkowe, raczej pasztetowe:diabloti: Może załóżmy osobny wątek dla tych, które odpadły w konkurencji "Parówkowej" ....... [CENTER] [SIZE=4][B][COLOR=Red]tytuł: " Chciałam być parówką ale Jury od chmury mnie olało"[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']ZNAMY TAKI KOŚCIÓL....TO MO KATOLICKI KOŚCIÓL-tak sie składa, ze jestem nauczycielka z zawodu- a katechetką z zamiłowania.....i uwierz....w moim kościele....nie jeden raz słyszałam, to czego nie znasz.....pod moimi drzwiami nie znajdziesz zwierzęcia głodnego....na moich lekcjach dzieci słyszą bardzo dużo o poszanowaniu zwierząt i świata.....odwołuję sie do tego tematu bardzo często...pracuje z dziecmi młodszymi...od kl 2- do 6...poza tym ktoś przecież powiadomił straż o konającej Suni.....skąd wiesz, ze to nie byli katolicy??Moze wczesniej tak to nie wyglądało, że sunia kona..???NIE OCENIAJ WSZYSTKICH JEDNĄ MIARA PROSZE...I NIE ZWALAJ WSZYSTKIEGO NA KOŚCIÓL...To nie Kościól jest winien...nie partia ani nie szkoła...TO WINIEN JEST CZŁOWIEK....KTÓRY W SWEJ GLUPOCIE WIDZI CZUBEK WŁASNEGO NOSA...nie trzeba być katolikiem, czy ateista, zeby robić tak straszne rzeczy.....trzeba po prpstu być wampirem....bestia..ot..i wszystko...:(:(:( i wierze, ze ta konkretnie bestia zostanie ukarana za swoje bestialstwo- bo Jej sie kara słusznie należy..ale nie karaj tu wszystkich po kolei..prosze......[/QUOTE] Goniu, takich ludzi jak Ty to ze świecą szukać, kochana. Nie ma co tutaj generalizować.... Katolik czy ateista, Protestant, Amerykanin.... Wszyscy jesteśmy ludźmi. Niektórzy, tacy jak Ty , jak my znają jednak znaczenie słowa "człowieczeństwo" , innym to słowo jest obce. Znam ludzi, którzy rękami i nogami na wszelkie sposoby pomagają biednym dzieciom, poświęcają prawie wszystko co mają ale jak poprosiłam o pomoc dla psiaka to się prawie obrazili na mnie, mówiąc, że tyle biednych dzieci cierpi z zimna i głodu a ja o psy sie martwię;-( Co mam mysleć o takich ludziach? Mają przecież serce, pomagają ale tylko ludziom;-) Ja nie odmówię pomocy nikomu, czy to dziecko, czy to zwierzę, czy to sczytna idea, ale nas jest tak mało. Bycie Katolikiem nie znaczy bycie dobrym człowiekiem tak samo jak bycie ateistą nie znaczy bycie złym człowiekiem. Bądźmy ponad wszystkie podziały przynajmniej tutaj na Dogo:-) -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Bajeczko , Martyna oferowała DT dla dwóch szczeniaków. Ile w sumie mamy dzieciaków? Brawo kochana, brawo, nie popuszczaj!!! Skrucha tej kobiety przyszła tylko dlatego, że zaczęła się bać. Niech się boi, bo prawdziwi ludzie mają już dosyć pobłażania i ulegania władz, tłumaczeniem to tylko pies, to tylko kot, to tylko koń!!! Czy psiaki można odwiedzić? Zrobic jakieś zdjęcia? coś przywieźć? Oprócz pieniędzy czego potrezbujesz Bajko? -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
ihabe replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']jeszcze nie mają, ale chwilę się jeszcze wstrzymajmy[/QUOTE] daj znać kochaniutka, jak przyjdzie ten czas, przylecę jak Kapitann Grotman z jakijs tam bajki;-) -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Bajka wie, jak trzymać ciotki w napięciu;-) -
zapraszamy na bazarek dla Pręgusia.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/174220-Bazarek-rA-A-noA-ci-Plecaki-maskotki-piA-rniki-dla-PrAE-guska-do-28-11-09-22-00?p=13554548&viewfull=1#post13554548[/url][URL="http://www.dogomania.pl/../174220-Bazarek-rA-A-noA-ci-Plecaki-maskotki-piA-rniki-dla-PrAE-guska-do-28-11-09-22-00/page3"] [/URL]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
ihabe replied to erka's topic in Już w nowym domu
Halbinko robimy allegro? Czy może juz jest a nie zauważyłam;-)? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
ihabe replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Brysiu, napisałam Ci PW o parówkach;-) -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']na kogo namiary w ogłoszeniach? Może na Pana z Hoteliku? On wie najwięcej o psiaku teraz;-)[/QUOTE] czy ktoś może mi powiedzieć na kogo ogłoszenia?proszę, proszę....:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
ZuziaM niedługo będzie miała wolne miejsca, musimy zebrać kudłaczkowi pieniążki ale tutaj pojawia się pytanie: Jak? ;-(
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']ja mam tymczas dla dwóch maluchów,tylko musze wiedziec jakim mlekiem sa karmione i czy ktos wspomoze DT w postaci tegoż mleka ew.leczenia.[/QUOTE] To wspaniała wiadomość, napisz proszę do Bajki, bo może przeoczyć Twój post a zapewne na wagę złota są DT dla szczeniaczków. Oczywiście, że będziesz miała zaopatrzenie w mleko i inne potrzebne artykuły. Ciekawe co Bajce na policji powiedzieli? Bajka teraz nie popuści, to kobieta z taką klasą i odwagą, że aż trudno opisać słowami ;-) -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
ihabe replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ja mam cały czas gęsią skórkę gdy czytam to wszystko. Goniu, wspaniale to ujęłaś, mnie się chce płakać, wyććććc!!!!!!!!!!!!! -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja przepraszam, że nie napisąłm Ci Goniu, przecież byłam tu rankiem sie przywitać z Misiakiem, ale ten horror w Strzemieszycach mnie po prostu powalił z nóg. Przepraszam Goniu ;-( -
[quote name='Lu_Gosiak']ihabe wielkie dzieki:loveu::loveu: podaj link to Twojego psiaka przy okazji tez moze wiecej osob wejdzie na Jego watek[/QUOTE] Dajcie proszę nr konta, wpłacę coś, póki jescze mogę ;-) a co do psiaka , o którym wspomniałam to Pręguś: [URL="http://www.dogomania.pl/../171790-PrAE-gus-niestety-zostaje-w-hoteliku-Ma-problemy-z-A-apAE-i-A-rut-w-barku"]http://www.dogomania.pl/threads/171790-PrAE-gus-niestety-zostaje-w-hoteliku-Ma-problemy-z-A-apAE-i-A-rut-w-barku[/URL] wszystkie moje i nie moje ale chetne psiaki, wrzucam też na stronę [url]www.bezdomnepsy.pl[/url] licze, ze jej popularność wzrośnie na tyle, że psiaki dzięku niej też zaczną znajdowć swoje miejsca w domkach stałych ;-)
-
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ihabe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
na kogo namiary w ogłoszeniach? Może na Pana z Hoteliku? On wie najwięcej o psiaku teraz;-)