Jump to content
Dogomania

ihabe

Members
  • Posts

    6192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ihabe

  1. Dzisiaj Bajeczka zadzwoniła do mnie z dobrymi wiadomościami:loveu: [SIZE=4][COLOR=Black][B]Jest domek z ogródkiem dla Boryska i to na stałe !!![/B]:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] Rozmawiałam już z Panią Gabrielą, mieszkają w Sosnicowicach i bardzo chca Boryska. [U]Być może już dzis pojedzie do swojego domku[/U], mam dla Boryska całą wyprawkę, dopiero co kupiłam nowe puszeczki i karmę Hillsa i Royala, miseczki, poduszeczkę i zabawki. [B]Ach ten słodziak, tak bardzo się cieszę a zarazem tak bardzo mi serce jakoś dziwnie pika ze smutku[/B]:-(
  2. Czytasz w naszych myślach skarbie;-) Mamy taki zamiar ;-) Zima tuz tuż niech Pręgul na stare lata też ma cieplutko i czyściutko;-)
  3. [quote name='J_ulia'] Dziękuje i wykorzystam:loveu: Załatwiła dzięki uprzejmości Pani kastrcje promocyjną Gucia. 100 zł za zabieg + 20 zł za dowiezienie na zabieg... może można by na ten cel ... zrobić bazarek :oops:, żeby pieniążków zabezpieczających hotelik nie ruszać??[/QUOTE] mamy fanty , które zostały po Pręgusiu, tylko kto może zrobić? Ja nie wyrabiam czasowo;-(
  4. DARK ma również nowych fanów, całą rodzinkę ihabe:loveu::loveu::loveu: Dziekuję w imieniu Burajka.:loveu:
  5. Ale ja nie otocznie dogo miałam na mysli lecz moje najbliższe;-) Nawet moja rodzina ( oprócz męża i dzieci;-) to włąśnie tacy , że krzywdy nie zrobią ale pomóc nie pomoga też;-( Wiem co masz na mysli Ivette, kiedyś też właśnie tak czułam i myślałam. Poiwdzmy, że dawniej moje poczucie rozsądku było mało elastyczne a ja zamknieta w swoim świecie gdzie władał rozsądek;-) Niestety nadeszła rewolucja i obaliła tamten rozsądek a jego miejsce zajął nowy rorsądek o wiele bardziej elastyczny;-)
  6. [quote name='bela51']Eh, Iwonko, w moim otoczeniu niestety sami "psiarze" tylko z nazwy. Poza swoimi psami, inne kochaja teoretycznie. Szkoda gadać.:-([/QUOTE] No tak Izuniu, jedziemy na tym samym wozie:-(:-( same pseudo miłośniki:evil_lol:
  7. Och dziekuję kochani za miłe słowa:loveu::loveu::oops: aż się zarumieniłam :oops::loveu: Jak ta moja latorośl tak ciągle bedzie chorowała to niedługo mnie z pracy wywalą:-( Borysek dziś wesoły od samego ranka, coraz bardziej odważny szczeka już jak zawodowy szczeniak. Dziś jedziemy do weta więc powinnam sie więcej info dowiedzieć. [B]No i bardzo ale to bardzo potrezbujemy DT od niedzieli, w poneidziałek wracam do pracy i mały bedzie musiał byc 7-8 godzin sam. Nie da sobie rady:shake::-(:-([/B] [COLOR=Red][B]Proszę, pomóżcie mu coś znaleźć u kogoś kto jest cały czas w domu, on nie sprawia żadnego kłopotu:loveu:[/B][/COLOR]
  8. bRysiu w poście ponad Twoim zapytałam na czyje konto zbieramy? Wszystkie wpłaty są przeniesione ze Sledzika i są na Iwonkę. Czy moga pozostać? Musimy zrobić przelew za hotelik a nie mamy w sumie ani centa:-( ani grosika;-(
  9. och Sinikowa cioteczko, u Gufiaka takie przeciagi, że aż starch się bać;-( Pilnie musimy zrobić jakieś bazarki i uzbierac na sszybką operacje Gufiaka, nie cierpi ale chodzenie z takim guzem bardzoi utrudnia życie i grozi zakażeniem. Proszę postarajmy się zrobic jakieś fajne bazarki;-)
  10. [quote name='lilo']Dziewczyny ja widze ze dzis termin oplaty za hotel ...jak finanse Pregulka sie maja[/QUOTE] właśnie zaktualizowałam post rozliczeniowy: [SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=5][B][U]Rozliczenie: stan na 01.12.2009[/U][/B][/SIZE][/FONT] [/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][U][FONT=Arial]wpłaty jednorazowe:[/FONT][/U][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][FONT=Arial]BICO: [B][COLOR=#ff0000]50 zł[/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]A[/COLOR][COLOR=#000000]NIA_MOR[/COLOR][B]: 25 zł[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]D[/COLOR][COLOR=#000000]ark:[/COLOR] 40 zł[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]DARK 20 zł[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Ola la bazarek 45 zł[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=4][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]BICO 60 zł[/COLOR][/FONT][/B] [/SIZE][FONT=Arial][B][COLOR=#ff0000]=================[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]razem: 240 zł[/COLOR][/FONT][/B] [/SIZE]Przekazuję dotychczas zebrane środki z wątku Lenoxa, który znalazł domek w Miemczech , na Pręgusia... w kwocie 187 zł: [B][COLOR=#ff0000]Martyna 15 zł[/COLOR][/B] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [B][COLOR=red]ihabe bazarek: 102 zł[/COLOR][/B] ( [URL="http://www.dogomania.pl/../../forum/f1075/bazarek-ubranka-74-92-dla-slepaczkow-do-10-10-2009-a-147522/"]Bazarek ubranka 74-92 dla ślepaczków do 10.10.2009[/URL] ) [B][COLOR=red]lilo [/COLOR][/B]( przekazane wieszaczki sprzedane) [B][COLOR=red]70 zł[/COLOR][/B] =============================================== [SIZE=5][B][COLOR=red][SIZE=4]razem: 187 zł[/SIZE] [SIZE=4]+ 216 zł z Bazarku Lilo&ihabe spółka[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]czyli 403 zł[/COLOR][/B][/SIZE] [COLOR=#ff0000][URL="http://www.dogomania.pl/../../forum/f1075/bazarek-roznosci-wieszaczki-na-bizuterie-spodniczki-do-20-10-09-23-00-a-148399/"]Bazarek różności, wieszaczki na biżuterię, spódniczki do 20.10.09 23:00[/URL][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/../172038-zakoA-czony-plecaczek-kurtki-zimowe-rAE-czniki-dla-PrAE-gusia-rozliczamy"]http://www.dogomania.pl/threads/172038-zakoA-czony-plecaczek-kurtki-zimowe-rAE-czniki-dla-PrAE-gusia-rozliczamy[/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]307 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]razem jednorazowe: 240 zł+ 403+ 307= 950 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B][U]wpłaty stałe:[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][B]listopad:[/B][/FONT] [SIZE=2][FONT=Arial]ihabe: [COLOR=#ff0000][B]50 zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] Lilo: [B][COLOR=red]30 zł[/COLOR][/B] Agata51: [B][COLOR=red]10 zł[/COLOR][/B] J_ulia: [B][COLOR=red]20 zł[/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]T[/COLOR][COLOR=#000000]eresa Borcz[/COLOR] [B]20 zł[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]Randa 50 zł[/COLOR][/B] [SIZE=2]=========================[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]razem: 180 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4]grudzień:[/SIZE][/B] ihabe [B]50 zł[/B] [B]Lilo 20 zł[/B] [B]=================[/B] [B]70 zł[/B] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B][U]razem jednorazowe+stałe= 1190 zł[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][U]wydatki:[/U][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][B][FONT=Arial]29.X.2009 wizyta u Weta : ( szczepienie wścieklizna, tabletki odrobaczenie, Frontline) [COLOR=black]70 zł[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][B]hotelik opłata za 33 dni ( od 29.X-30.XI) [COLOR=black]495 zł[/COLOR] ( przelew 5.XI)[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]opłata za kastrację, dowóz do weta i badania [COLOR=black]170 zł[/COLOR] (przelew 5.XI)[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]dodatkowo dla weta [COLOR=#000000]40 zł[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff0000]hotelik opłata za grudzień ( 1-31) [COLOR=#000000]465 zł[/COLOR] ( przelew 1.12.2009)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]================================================== ================[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#ff0000]razem: 1240 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][SIZE=4]saldo: -50 zł[/SIZE][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT] [/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=4][B]nastepna opłata za hotelik 1stycznia 2010[/B][/SIZE][/FONT][B] Przelew właśnie wyszedł. [/B][/LEFT]
  11. Pytanie do Iwonki czy można dalej na jej konto wpłacać Ja zrobie przelew do hoteliku in advance a później Iwonka mi to prześle? Panie Tereniu, Julio bardzo Wam dziękujemy!!! Jesteście cudowne!!
  12. [quote name='marsi66']Podaj proszę nr konta na pw, koniecznie z adresem Postaram się coś dorzucić.[/QUOTE] Kochana bardzo ale to bardzo dziekuję, Twoje 50 zł wpłynęło. Bardzo dziekuję!!
  13. grzechu przyznać- wstawiłam do allegro też i te nowe fotki,a między innymi foteczkę z latoroślą uśmiechniętą...MOŻE ZOSTAĆ? no pewnie kochanie;-) Ihabe...a jak maluszek znosi czas bez Was?... jeszcze nie wiem, bo siedzę na L4 z latoroślą ;-( ...no i po uaktualnieniach, wygląda to tak... rewelacja!!!!!!
  14. [CENTER][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4294.jpg[/IMG] Borysek i jego cudna uszka [/CENTER]
  15. [CENTER] hello cioteczki i wujeczku :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4296.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4297.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. [CENTER] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4291.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4292.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4293.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4295.jpg[/IMG] jedno jest pewne, uwielbia byc gwiazdą :loveu::loveu::loveu: [/CENTER]
  17. [CENTER] Zaduma!! [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4270.jpg[/IMG] czas zabawy [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4274.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4277.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4280.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4290.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. [CENTER]słodziak!! [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4260.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4262.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4263.jpg[/IMG] Piękności nad pięknościami [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4266.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. oto kilka zdjęć Boryska, cudaka nad cudakami :loveu::loveu::loveu: [CENTER][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4252.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4253.jpg[/IMG] maluch próbuje jak może, daje sobie dzielnie radę, nie chce siedzieć sam, chce byc tam gdzie inne psiaki i ludzie, chetnie sypia w legowisku szpicka :loveu::loveu: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4256.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4258.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/borys_091129-30/IMG_4259.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. a z bazarku mamy 215,50 zł dla Niedzwiadka!!! Koss dziękuję!!!!
  21. [quote name='mamanabank']Rudy szczeniak ma dom![/QUOTE] super wiadomość, 100lat i jeszcze jeden dzień;-)
  22. [quote name='KropkaKropka']Proszę mi powiedzieć jaki Borysek jest duży? Tak mniej więcej przed kolano/ za kolano? [SIZE=3][SIZE=2]Jakiej pielęgnacji wymaga? Tzn mam na myśli jakieś zastrzyki, wizyty u weta :roll:[/SIZE] i co z tą operacją tylnych łapek?[/SIZE][/QUOTE] Kochana kropeczko, Borysek ma 3 miesiace, obecnie jest maleńki, waży 4 kg i jest do schrupania. Tak grzecznego psiaka to nie wiudziałam jeszcze , On jakby zdawał sobie sprawę ze swoijej niedyspozycji, i wie, że nie może przeciążać łapek więc spokojnie leży ale skory do zabawy jest w każdej chwili. Ma kilka zabawek, które tarmosi i tak wspaniale sie cieszy. Jak podchodzi sie do jego kojca np to z radości przewraca się na plecki i z ta sztywna łapą do góry lezy i sie śmieje, Uwielbia być blisko człwoieka tzn w tym samym pomieszczeniu, wtedy to juz psiaka nie ma wcale, a jak mu się chce siku albo kupkę to zaczyna pokazywać, chce wtedy wstać i bardzo płacze prosząc o pomoc. Wizyte u weta mamy jutro bo w środe kończy się antybiotyk i zobaczymy co powie Pan dr. Co do tylnej łapki to nie wiem co sie dzieje Nbajeczka musi nam dokłądnie opisać. Powiem jedno..... tę mordę można zjeść. Gdybym nie miała psiaka albo miała no jednego a nie trzy;-) to już bym go nikomu nie oddała. :loveu::loveu::loveu:
  23. Ivette3 wspaniałe banerki, jak tylko TZ wróci to mi je wklei;-)
  24. [quote name='koss']Ulica małego śląskiego miasteczka, na poboczu piszczy ,skomli przez 3 długie dni, 3 koszmarne -noce psie dziecko- potrącone przez samochód, " litościwie" odkopane na bok jezdni. Od niedzieli do wtorku. Ta droga prowadzi do koscioła....tą droga szli ludzie z dziećmi , aby spotkac sie z Panem Jezusem ...mijali tego malucha. We wtorek – mały został zabrany i odwieziony do kliniki, do Dabrowy Górniczej . Przeszedł operację przedniej łapy , czekają go jeszcze 2 kolejne. Mały dostał imię Borys. Jest w nim nieugięta wola życia , odważnie walczy z bólem i strachem . Bardzo chce żyć !!!!!! Obecnie przebywa w domu tymczsowym –wychudzony, zapchlony wymaga intensywnej opieki i dalszego leczenia . POTRZEBUJEMY DLA NIEGO : pieniędzy na dalsze leczenie, domu stałego, pomocy w ogłaszaniu – szukając mu dobrego i odpowiedzialnego domu Proszę pozwól,aby odwaga tego szczyla została nagrodzona , pamiętaj on moze i nie ma duszy ..ale jego zycie to wszystko,co ma -całe 100% Konto, na które możesz sam wpłacić, FUNDACJA DLA RATOWANIA ZWIERZĄT BEZDOMNYCH " EMIR"BANK SLASKI o/Grodz. Maz.59-1050-1924-1000-0090-6204-7718Dla leniwych ale wrazliwych – skarbonka w sekretariacie JJJdziękuję Koss zrobiłam taki plakacik z e zdjeciami malucha - rozwiesze w szkole ...moze[/QUOTE] [B]wspaniały tekst! dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [/B] [quote name='bico']ja mogę to allegro zasponsorować:) Zuzliku ile kasy za nie na Twoje konto przelać? I jeszcze poproszę Iwonkę o jej konto na pw, bo pieniążki dla Boryska tylko na to jej konto przeleję.[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Madziu, Romciu ;-) Jesteście cudowne!!! Bardzo wam dziękuje!!! Bardzo!!!! Ja wczoraj niestety musiałam się moim synkiem zająć bo znów zaczął bardzo gorączkować a wtedy to mama nie może odejść na krok.[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]Allegro cudne!!![/COLOR][/B] [B]Borysek dziś budził się w nocy kilka razy ale najgorsze jest to, że nie chce zostac sam nawet na chwilę. Przez te dwa dni poznał co to być z kimś i teraz jest rozpacz, wycie i wicie się w kojcu.;-( Jest kochany i grzeczniutki jak tylko kogos widzi, taki spokojny, jakby rozumiał, że jest chory i nie moze przeciążać łapki;-) Czy znalazłaby się jakaś cioteczka, która jest w domciu i przygarnęłaby naszego malca na tymczas? [/B] [B]Ten tydzień jestem z synkiem w domu na L4 ale przyszły tydzień Borysek bedzie musiał zostać sam w domu 8 godzin i ja tego nie widzę;-( On często potrzebuje pomocy jak się przewróci na jeden boczek i ten gips mu utrudnia obrócenie się, bardzo wtedy piszczy, chyba go to boli.[/B] [SIZE=5][COLOR=Blue]Proszę, popytajcie czy ktoś nie wziłąłby Boryska, ręczę że się zaraz w nim zakocha;-)[/COLOR][/SIZE]
  25. [quote name='TERESA BORCZ'] trzeci hotelik nowy, nieodległy, wygodny i w miarę nowoczesny, mała ilość pensjonariuszy. tylko wewnątrz budynku z wybiegiem do ogrodu,cena 10 pln średni pies, mały 8 ,-pln promocyjne. same możemy ustalić rodzaj karmy, i uzgodnić z opiekunką. Wygląda dobrze i sama mam ochotę tam pojechać i zobaczyć na własne oczy, bo taki się zawsze przyda. Iwonka ma racje trzeba mu dobrych warunków, myślałam o specjalnych przywilejach a nie boksach ale te koty u dwóch zaprzyjażnonych opiekunek raczej Buraja wykluczają.Miejsce czeka. Jest jeszcze jedna interesująca pozycja, z której mam zamiar często korzystać. Jest nią fundacja która jest bezpłatna, dla takich nieszczęśliwych psików z możliwością pomocy w adopcji do domku ludzi którym kalectwo nie przeszkadza. do sprawdzenia. warunków, ale w poniedziałek lub na dniach będę mieć informacje czy jest miejsce. MOŻNA POŁĄCZYC OPCJE HOTELIKU Z OPCJĄ SZUKANIA DOMKU PRZEZ FUNDACJĘ. Do sprawdzenia inne. Biorę też pod uwagę Niedzwiadka, co myślicie? No pewnie Tereniu. Bardzo się cieszę, że Buraj ma już zapewnione miejsce ale nie ma jeszcze całej kwoty;-( Mamy 245 stałych deklaracji, brakuje już bardzo bardzo mało!!!
×
×
  • Create New...