-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Będe jej wznawiać cafeanimal regularnie to może się dostanie do Metra i zwiększą się szanse na dom:roll: -
Wieczorem wyśle zdjęcie:eviltong:
-
No możemy świętować:multi: Brutus pojechał do domku!:cunao: Jego nowi właściciele to młoda para(małżeństwo?), są naprawde super, Brutus od razu przytuli się do tego faceta, bardzo się cieszył na ich widok więc polubił ich. Oni też byli zadowoleni, bardzo im się spodobał.załatwili wszystkie formalnosci, zrobiłam pamiątkowe zdjęcie, dostał nową skórzaną obróżke i smycz, poszli na spacer do pobliskiego lasu i potem odjechali. Brutus był bardzo zadowolony, tak jakby od zawsze ich znał i za nimi czekał cały czas;)
-
Poczekajmy do poniedziałku co ta pani powie. Tylko jest taka sprawa: ja od jutra lub soboty bede mieć na DT kota i Balerona bym mogła wziąść dopiero jak ten kociak znajdzie DS, więc sama nie wiem kiedy:shake: Takze nie chce blokować tu wiec gdyby ktoś go chciał i fajny dom niech wezmie bo ja narazie nie moge ale jak nikt się nie znajdzie to wtedy ja go zabiore. OK?
-
[quote name='epe']Ciotki! Można też podesłać na PW ten wątek osobie o nicku ana666- nie udało jej się przygarnąć starowinki z tego wątku,bo zanim zorganizowano transport,to po sunię zgłosili się właściciele:lol: http://www.dogomania.pl/forum/f28/starowinka-mikra-sonia-najszczesliwsza-na-swiecie-odebrana-przez-wlascicieli-143198/ Wiem,że ana666 pisała,że ją interesuje adopcja tylko tych starych,w największej potrzebie psiaków! Może ją zainteresuje ten piękny staruszek? Jestem, wątek wysłała mi najpierw Ola la potem epe, Ola pisała że dom jest wiec się nie udzielałam ale jak już tak mnie zapraszacie to jestem:oops: jak zobaczyłam go to od razu mi się spodobał:loveu: Jak tamci ludzie sie odmyślą to ja go biore cioteczki bo to jest to, mówie Wam że juz się zakochałam, dzięki ze mnie sprowadziłyscie, tylko mówie jak tamten dom jest ok.i będe go nadal chcieć niech tam jedzie, ja przygarne inna biede ale jakby co ja go biore
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ana666 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuje się na wątek, jak będzie jakaś zbiórka na DT lub hotelik to obiecuje się dołożyć. -
Mówiła że nie:shake: więc chyba i tak by go nie wzięła, niby było jej smutno ale myśle że tak lepiej bo nie wiadomo co tam by z nią było:roll:
-
Super! Za jednym zamachem 2 psy;) Ja dzwoniłam do tej pani z Krakowa, która dzwoniła jako pierwsza była zawiedzona i nic nie mówiła o innym psie, ja też nie zachęcałam bo troche głupio mi było wduszać innego:oops:
-
Jest inny domek w Warszawie, nie rozmawiałam z nimi ale podobno fajny, jutro po niego przyjadą do schroniska, pójde ich zobaczyć i pożegnać Brutuska;)
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
ana666 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Założyłam taki wątek, są seniorzy i psy, które najpilniej potrzebują domów, musze tylko dodać tam jeszcze kilka psów bo nie ma wszystkich. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-schronisku-od-wielu-lat-juz-traca-nadzieje-na-nowe-domy-wiare-w-ludzi-136294/?highlight=y[/url]- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Z jamniczej skarpety dożymy na leczenie Zębusia 100zł. zobaczymy jak sprawy leczenia beda wyglądały dalej.[/quote] Super:multi::multi::multi: Moi rodzice dadzą 30 zł więc jak dostane numer konta wpłace 150zł. Potem napisze na pierwszej stronie rozliczenie;) -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fredziu123']Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!! Przepraszam, że przez jakiś czas się nie odzywałam. Niestety mieliśmy problem z internetem. Teraz jest okey więc mogę w końcu coś napisać. Rzeczywiście miałam strasznego doła, że Ząbeczek nie mógł zostać w naszym domku. Niestety nasz ukochany Fredzio na to nie pozwolił. Mimo to myślami i sercem jestem przy Ząbku. Jedyną pociechą jest to, że psinka u Kasi ma bardzo dobrze. W ogóle Kasia jest tak wspaniałą osobą, nie znam drugiej takiej. Kasiu wielkie dzięki za twój trud i poświęcenie. Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa.[/quote] Nie ma co sie zamartwiać, wszyscy wiemy że chciałaś pomóc;) wsparlaś go też finansowo co pomogło w leczeniu. A co do tego że Kasia jest wspaniałą osobą nie mam wątpliwości, miałam ogromną przyjemnosć ją poznać i naprawde mało takich jak ona:multi: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam tytuł wątku, może jeszcze ktoś sie dołoży:roll: nie mozemy Kasi zostawić samej:shake: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Kasiu, wyślij mi nr konta na PM jutro przeleje 120 zł, 100 da moja przyjaciółka a ja te 20. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Może zrobimy jakąś zbiórkę na Ząbulka??? Ja narazie 20 zł moge dać ale popytam znajomych, może ktoś się dołoży. Dobrze że u Was jest, w schronisku by nic z tym nie zrobili:shake: a tak jest pod dobrą opieką;) -
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/761.jpg[/IMG] Aki to około 2 miesięczny pies, mieszaniec akita-inu. [COLOR=red]ZNALAZŁ DOM[/COLOR]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/760.jpg[/IMG] Riko. To około 3-4 miesięczny psiak. Mix owczarka niemieckiego. Bardzo ruchliwy i kochany. Lubi spacery i zabawy z dziećmi. Będzie duży. ZNALZAŁ DOMEK
-
[quote name='epe']Mysia! To teraz masz zajęcie - "przekopać" schronisko i znaleźć dla Ana666 podobną suczkę:evil_lol: Przecież domki nie mogą się marnować!:lol:[/quote] Pierwsze co powiedziałam Asi jak dzwoniłam to to że nie planowałam ani nie szukałam psa, w Mikrze się poprostu zakochałam i żal mi się jej zrobiło że taka staruszka w schronisku. Temu się na nią zdecydowałam. Czy jakiś inny psiak zapadnie mi w serce jak ona?:roll: Nie wiem. Mam w schronisku 180 psów ale znam je i nie mogłabym żadnego wybrać, każdego mi żal. Gdybym brała psa musi być napewno mały i chciałabym takiego który nie ma szans na dom, więc stary, chory, kaleki - w takich się zakochuje;)
-
[quote name='Mysia_']ana666, a ja nie miałam żadnych wątpliwości czy ją im dać, widzisz reakcję ludzi na psa i reakcję psa na ludzi i w tym momencie wiesz wszystko. Ta suczka to staruszka, pewnie zanim do nich trafiła wiele już w życiu musiała przejść, każda kolejna zmiana raczej dobrze jej nie służy, a tak wróciła do swoich ukochanych ludzi, którzy te 5 lat temu uratowali jej życie zabierając z lasu głodną i zaniedbaną...[/quote] No nie widziałam tych ludzi, na tym punkcie jestem przewrażliwiona, już nie jednego psa z naszego schronu odebrał właściciel a za 2 dni pies był spowrotem:shake: ja jestem tego zdania że jak ktoś od razu przyjdzie to ok.ale jak po kilkunastu dniach to niezbyt mu zależy:roll: W każdym bądz razie gdyby Mikra(Sonia) była w naszym schr to pewnie by jej nie dostali:shake: Ostatnio, gdzieś 2 tyg.temu po 23 dzwoniła do mnie zdenerwowana kobieta że przed chwilą zwiał jej pies i pytała czy nie było żadnego zgłoszenia że gdzieś został znaleziony. I jak tak sobie pomyślę o tej zrozpaczonej kobiecie i właścicielach Mikry którzy nie wiedzieli co się dzieje z psem bo byli na wakacjach to mam mieszane uczucia:shake: