-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9851.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2377.jpg[/IMG] Tora to suczka syberian husky z metryką, trafiła do schroniska w drugiej połowie lipca 2014 r. Sunia jest spokojna, bardzo łagodna. Tora miała w życiu tylko potwornego pecha, najpierw ją kupili od hodowcy gospodarze, ale nie pilnowała a jak uciekła to kury sąsiadów zagryzła. Z tej rodziny trafiła do ludzi, dla których była ładnym psem, bez doświadczenia z tą rasą, sunia uciekła a mandaty były za dużym kosztem :-( [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2379.jpg[/IMG] Frida to młoda ok. 1 roczna suczka, przyjechała w drugiej połowie lipca 2014 r. z Rokietnicy. Widać, że suczka niedawno temu miała szczeniaki. Jest bardzo kochana, łagodna, pełna energii.
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2249.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9319.jpg[/IMG] Kapsel to ok. 10 letni pies bulowaty. Został przywieziony na początku marca 2014 r. Kapsel jest nakręcony na inne psy, ale dla ludzi jest w porządku.Pies zachowuje czystość, niestety marznie w schronisku. Kapsel został wykastrowany. Jest pod opieką schroniskowego behawiorysty
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2244.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9306.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9303.jpg[/IMG] Ada to suczka przywieziona na początku marca 2014 r. Prawdopodobnie kiedyś miała ucięte palce przedniej prawej łapki, ale jest ona już zaleczona i sunia świetnie sobie z nią radzi. Ada jest wesoła, przyjazna dla całego świata zarówno psiego jak i ludzkiego [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9441.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9440.jpg[/IMG] Skubi to średniej wielkości psiak. Na początku psiak był bardzo przestraszony, z każdym dniem coraz chętniej przebywa w towarzystwie ludzi. Trafił do schroniska na początku marca 2014 r. Skubi został wykastrowany
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2237.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9437.jpg[/IMG] Stefan to owczarkowaty pies przywieziony pod koniec lutego 2014 r. Pies polubił wychodzić na spacery. Idealnie nadaje się do pilnowania posesji. Stefan został wykastrowany [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00] ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2239.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9274.jpg[/IMG] Milan to mały pies przywieziony na pod koniec lutego 2014 r. Jest to kundelek z kompletnym brak zaufania do ludzi. Pracuje z nim behawiorysta, jesli trafi do innego schronu nie wierze ze kiedykolwiek bedzie miał szanase na dom:(:( :(
-
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
ana666 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :( -
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
ana666 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :( -
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2209.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9223.jpg[/IMG] Urko to około 8 letni mieszaniec przywieziony pod koniec stycznia 2014 r. z Rogoźna. Przez dłuższy czas psiak mieszkał na klatce schodowej w jednym z bloków :-( nie boi się ludzi, podchodzi, daje się głaskać. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2217.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9259.jpg[/IMG] Inga to sunia, która od paru miesięcy wałęsała się w miejscowości Wargowo. Trafiła do schroniska w połowie lutego 2014 r.Jest już coraz śmielsza dla ludzi.
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2123.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8950.jpg[/IMG] Gibon to duży pies, złapany 23 października 2013 r.. Pies ma czipa, dotarliśmy do właścicieli, ale jeszcze nie odebrali psa:-( Psiak został wyadoptowany ze schroniska w Poznaniu, urodzony w 2006 roku. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2125.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8955.jpg[/IMG] Portos to pies przywieziony 23 października 2013 r. złapany ze smyczą i obrożą. Ma ok. 5 lat, jest spokojnym psem.Jest łasy na pieszczoty, gdyż na początku treningu z Wolontariuszką były dla niego większą nagrodą niż pokarm. Jest zdolnym i mądrym psem, chętnym do pracy. Pięknie się skupia, pomimo warunków leśnych czyli tysiąca innych równie interesujących rzeczy. Podczas ćwiczeń, miał możliwość bycia na lince i pobiegania, pomimo tego nie odchodził. Podczas treningu na 30 metrowej lince, gdy mógł hasać tam gdzie chce to zawołany przychodził. Portos został wykastrowany.
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za banerki, ja sie niestety na razie nie "poczestuje" :( -
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2343.jpg[/IMG] Largo to pies- mix collie, przywieziony 21 czerwca 2014 r. z miejscowości Pruśce z gminy Rogoźno. Pies około 2 -3 letni, nie ufa ludziom, bardzo zaniedbany :-( [COLOR=#ff0000]jest ogłoszonyn na olx.pl[/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9704.jpg[/IMG] Cynia to matka naszego Carlosa, który przyjechał jakiś cza temu i znalazł już dom. Suczka ma około 10-11 lat, została porzucona przez swojego pana... Przyjechała w drugiej połowie czerwca 2014 r. Sunia jest mocno zaniedbana :-(
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8602.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9452.jpg[/IMG] Gringo to ok. 5 letni pies. Przywieziony w drugiej połowie sierpnia 2013 r. z ulicy, gdzie przez 2 tygodnie czekał na kogoś kto go wyrzucił z auta:-( Pies nie jest agresywny, ale boi się trochę sytuacji porzucenia. Gringo obawia się nieznanych ludzi, ładnie chodzi na smyczy, lubi wodę - nad rzeką od razu położył się w wodzie:-) z każdym spacerem nabiera zaufania do człowieka. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8723.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8725.jpg[/IMG]\ Bronek to nie zbyt duży pies. Został przywieziony na początku września 2013 r.. Psiak jest spokojny, nie wadzi się z innymi psami. Ma piękne, miękkie, czekoladowe futerko, śliczne ząbki, jest grzeczny i bardzo lubi być z człowiekiem.
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8610.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8612.jpg[/IMG] Mocek to młody pies przywieziony na początku sierpnia 2013- zadbany, czysty, z pięknie błyszczącą sierścią. Ma ok.2 lat. Psiak jest kontaktowy, przyjacielski, łagodny, lubi dzieci, umie chodzić na smyczy. Dobrze zgadza się z innymi psami - mieszka na wspólnym wybiegu. Został wykastrowany, zaszczepiony - czeka na dobry dom. Dobrze nadawałby się dla rodziny z dziećmi lub jako towarzysz osoby starszej. Ponieważ jest dość mały nadaje się do mieszkania w bloku, ale bardzo lubi przebywać na dworze. Jest wesoły i energiczny, ale jednocześnie zrównoważony i dość spokojny. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2053.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8561.jpg[/IMG] Migotka to młoda, niewielka sunia, ma ok. 2-3 lata. Przywieziona 3 lipca 2013 r. z Rogoźna. Migotka jest pogodnym psem. Ochoczo wychodzi na spacer ze znanymi sobie wolontariuszami, ale względem nowych osób jeszcze trochę nieufna. [COLOR=#ff0000]ma ogłoszenia[/COLOR]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9041.jpg[/IMG] Hajda to suczka przywieziona 4 czerwca 2013 r. - prawdopodobnie stróżowała w jakiejś firmie. Prawdopodobnie przed trafieniem do schronu rodziła. bardzo dobrze chodzi na smyczy, znaja komendy siad i daj łapę:-) bardzo przyjazna do ludzi. Hajda została wysterylizowana. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8166.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8386.jpg[/IMG] Dino to młody ok. 3 letni pies. Został przywieziony w pierwszym tygodniu czerwca 2013 r. Dino został wykastrowany To miły psiak, ale z charakterem. Czasami jak coś mu nie odpowiada potrafi pokazać zęby. Jest bardzo żywy i ciągnie na spacerze - po paru minutach i konsekwentnym korygowaniu potrafi ładnie chodzić na smyczy, ale przyszły właściciel powinien nad tym popracować. Prawdopodobnie jego duża energia wynika z niewystarczającej w schroniskowych warunkach ilości ruchu. Najlepiej, gdyby trafił w ręce kogoś kto zna specyfikę tej rasy. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9457.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8374.jpg[/IMG] Misiek to średniej wielkości pies, który został przywieziony do Azorka w czerwcu 2013 r. Ma około 3 lat. Uwagę przykuwa jego pokręcona czarno-biała sierść i dumnie uniesiony, jakby trochę skrócony ogon. Jest bezkonfliktowy wobec innych psów. Bardzo chętnie wychodzi na spacery, nie ciągnie na smyczy. Łasi się zwłaszcza do osób, które dobrze zna, domagając się głaskania. Lubi poszczekać z kumplami z wybiegu. Został wykastrowany.
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/7345.jpg[/IMG] Kori2 to duży, starszy pies, w poprzednim schronisku przebywa od 2009 r. Do naszego schroniska trafił w pierwszej połowie lutego 2013 r. Kori2 jest bardzo spokojny i lubi się tulić:) [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/7527.jpg[/IMG] Szkot to średniej wielkości, szorstkowłosy pies - ma w sobie coś z teriera. Jest młody - ma ok 2 lat. Został przywieziony w pierwszych dniach marca 2013 r. Jest bardzo uczuciowy, lubi ludzi, jest łagodny, wobec innych psów uległy, na spacerach koncentruje się na przewodniku, cały czas stara się nawiązywać kontakt wzrokowy. Jest to pies bardzo aktywny, przeskakuje i wyskakuje ze wszystkiego - najprawdopodobniej był na łańcuchu. Na spacerach jest bardzo miły, przymilny, stara się zaprzyjaźnić. Jest ufny, nieźle chodzi na smyczy, chociaż trochę ciągnie - raczej z emocji, bo im dalej od schroniska, tym lepiej. Rewelacyjnie biega przy rowerze - jest uważany, czujny, uważa, żeby nie pociągnąć. Po swojej pierwszej wycieczce rowerowej chodził idealnie przy nodze na smyczy - to pies, który powinien mieć okazję do rozładowania energii. Na takiej aktywnej wyprawie jest bardzo radosny i wdzięczny. Byłby fajnym psem dla aktywnej rodziny, albo dla rodziny z dziećmi - jest delikatny i uważny, doskonale nadaje się do brykania z dzieciakami.Wykastrowany. [COLOR=#ff0000]ma ogloszenia[/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8392.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9112.jpg[/IMG] Albin to średniej wielkości pies przywieziony w kwietniu 2013 roku. Albin przebywa z innymi psami na wybiegu, jest bezkonfliktowy,Choć w towarzystwie oszczekuje psy, które zbliżają się do płotu. Jest nieufny wobec ludzi. Zaledwie przy kilku osobach czuje się dość swobodnie, ale unika bezpośredniego kontaktu. Albin nie potrafi chodzić na smyczy, na spacer wychodzi bez smyczy, trzyma się 2-3 metry za osobą z którą idzie na spacer. Psiak cudownie czuje się w lesie, gdzie może wąchać otoczenia i zostawiać swoje ślady....[COLOR=#ff0000] ma ogloszenia [/COLOR]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1826.jpg[/IMG] Fug to średniej wielkości pies około 8-9 letni, odłowiony w czerwcu 2012 roku, do schroniska Azorek trafił z innego schroniska w połowie stycznia 2013 r. Fug był na początku nieufny do ludzi, ale z dnia na dzień stał się ulubieńcem Wolontariuszy i dzieci przychodzących z Rodzicami na spacery. Fug nie zaczepia innych psów na wybiegu, raczej trzyma się z boku, jest wykastrowany. Psiak uwielbia smakołyki, jest łasuchem:-) [COLOR=#ff8c00]Psiak ma ogłoszenia zrobione przez[/COLOR] [COLOR=#ffa07a]halszka[/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1835.jpg[/IMG] Nik to średniej wielkości pies w dojrzałym wieku;) W poprzednim schronisku przebywał od 10 września 2010 r. W Azorku od stycznia 2013 r. Nik jest spokojny dla ludzi i innych psów, jest ulubieńcem dzieci - każde chce z nim wychodzić na spacer, bo nie ciągnie na smyczy i lubi się przytulać. Psiak jest wykastrowany. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia zrobione przez halszka[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1838.jpg[/IMG] Jeżyk to pies mix z jamnikiem, czarny podpalany. Jest mały, ale dominujący. Złapany 21.12.2012 r. Do naszego schroniska trafił w pierwszym tygodniu lutego 2013 r. Jeżyk jest wysterylizowany. Coraz lepiej sobie radzi w towarzystwie innych psów, z suniami żyje zgodnie i z niektórymi samcami także. Jest bardzo czujny i mimo swego małego wzrostu umie narobić hałasu :-)
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1823.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9046.jpg[/IMG] Nati to średniej wielkości, starszy - ok. 8-letni pies z gminy Rokietnica, w poprzednim schronisku przebywał od września 2009 r. Nati jest spokojnym psem. Do Azorka trafił w połowie stycznia 2013 r. Nati pomimo swojego wieku jest bardzo aktywnym psem, lubi chodzić na spacerki, biegać. Żyje w zgodzie z innymi psami na wybiegu. Jest wykastrowany. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9276.jpg[/IMG] Misia to dość duża suczka, około 5-6 lat, w poprzednim schronisku przebywała od kwietnia 2009 r. Suczka jest spokojna, bezkonfliktowa do innych psów. Do Azorka trafiła w połowie stycznia 2013 r. Suczka na początku była lekko przestraszona pobytem w schronisku, ale dzięki pracy Wolontariuszy jest już w lepszej formie psychicznej, cieszy się ze spacerków z kontaktu z ludźmi. Sunia jest dość mocno przeganiana na wybiegu przez inne sunie. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]Sunia ma ogłoszenia zrobione przez[/COLOR] [COLOR=#ffa07a]halszka[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8810.jpg[/IMG] Filut w poprzednim schronisku przebywał od marca 2011 r., gdzie niestety został pogryziony przez inne psy - ma przez to zniekształconą głowę:-( Filut ma ok. 5-6 lat, jest psem spokojnym. Do Azorka trafił w połowie stycznia 2013 r. przekochany psiak:) [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00] ma ogłoszenia zrobione przez[/COLOR] [COLOR=#ffa07a]terra[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1756.jpg[/IMG] Luk to starszy pies - ma coś z owczarka. Przywieziony do schroniska w listopadzie 2009 roku. Od jakiegoś czasu Luk wychodzi na spacery, przedtem trzymał się z tyłu na wybiegu i nie wykazywał chęci na jego opuszczanie. jest w miarę spokojnym psem, nie zaczepia bez powodu innych psów, oczywiście jak jest zaczepiany to umie się obronić. Na spacerze chodzi spokojnie na smyczy, jest bardzo zainteresowany obwąchiwaniem drzew ;) [COLOR=#ff0000][B]w dt u Hałabajówki :)[/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9018.jpg[/IMG] Mars to wyjątkowo łagodny, wrażliwy, uczuciowy pies, który został znaleziony po wypadku. Jest jeszcze młody - ma ok. 2 lat. Znaleziony został przez ludzi dobrej woli na polach przy drodze 7 stycznia 2013 r. Mars jest prze kochanym psiakiem, lubi się przytulać i jest bardzo grzeczny na spacerkach. Zna podstawowe komendy. Jest bardzo delikatny, wpatruje się w człowieka i odgaduje jego życzenia. 11 sierpnia 2013 r. Mars dostał szansę na odmianę swojego życia - został adoptowany niestety 18 października 2013 r został odebrany od ludzi, którzy 2 miesiące wcześniej go adoptowali, okazali się oszustami, którzy trzymali go w złych warunkach. [COLOR=#ff0000]ma ogloszenia[/COLOR]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1659.jpg[/IMG] Kaj to starszy pies - przywieziony 31 lipca 2012 r. Jest małym, bardzo spokojnym psem. Kaj idealnie chodzi na smyczy, dziarsko maszeruje na spacerki. Niestety na wybiegu jest jednym z mniejszych psów, dlatego boi się innych psów - one niestety lubią go zaczepiać i bidulek nie ma spokoju, dopiero na spacerku może trochę odpocząć:( [COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia zrobione przez halszka[/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6573.jpg[/IMG] Brave to około 2,5 roczny piesek wielkości do kolana, jest bardzo spokojny i usłuchany. Został podrzucony pod bramę schroniska w marcu 2013. Nadaje się do domu z dziećmi. Brave został wykastrowany (początek lipca 2013 r.) [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1747.jpg[/IMG] Megi to dość duża suczka, około 3 letnia, została przyprowadzona z Obornik w ostatnie dni października 2012 r. Megi jest bardzo wesoła, rozbrykana, chciałaby się cały czas bawić. Na spacerku chętnie idzie na smyczy. [COLOR=#ff0000]sunia ma ogloszenia od Jo37[/COLOR]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1519.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6691.jpg[/IMG] Borys to pies w średnim wieku, średniej wielkości, cały czarny z białym krawatem. Został przywieziony 12 kwietnia 2012 roku z Tarnowa koło Rogoźna. Borys został wykastrowany (koniec sierpnia 2012 r.) [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9062.jpg[/IMG] Marcel biegał wzdłuż bardzo ruchliwej trasie z długim łańcuchem przy obroży, co sugeruje, że był psem pilnującym zapewne gospodarstwa. Marcel do schroniska trafił przestraszony, ale jest bardzo przyjacielski. Jest 3 letnim psem. Daje się wyczesywać, nie reaguje agresją ani na ludzi ani na inne psy. Do schroniska przywieziony 22 czerwca 2012 r. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000]ma ogłoszenia[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1622.jpg[/IMG] Łatek to ok. 7-8 letni pies, średniej wielkości, został przywieziony do Azorka w lipcu 2010 roku z Obornik. Łatek nie boi się kontaktu z ludźmi, śmiało wybiega pierwszy na spacer, trochę ciągnie na smyczy, ale po jakimś czasie jak już nacieszy się "wolnością" zaczyna spokojniej maszerować. Łatek dogaduje się z innymi psami. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6187.jpg[/IMG] Toni to niezbyt duży pies. Ma ok. 6-7 lat. Niezbyt ufny do ludzi, na schronisku mocno przeganiany, niestety psy mu odgryzły ucho:( [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/4793.jpg[/IMG] Lea to starsza sunia. Na spacerkach umie chodzić na smyczy, lubi się wygłupiać z Wolontariuszkami, na wybiegu lubiła rządzić,ale od pewnego czasu jest już spokojniejszą sunią, przestała dominować na wybiegu. Uwielbia spacery, jak Wolontariuszki przychodzą zabrać psy na spacer to Lea pierwsza stoi przy furtce:-) Umie ładnie chodzić na smycz, jest usłuchana. Lea miała zabieg usunięcia guzka. Na spacerach jest puszczana luzem, bardzo sie pilnuje i wraca na zawołanie. [COLOR=#ff0000]ma ogłoszenia[/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8109.jpg[/IMG] Ralf to ok 4 letni pies. Został przywieziony z obornickiej gminy w czerwcu 2011 roku. mocno garnie się do człowieka, umie chodzić na smyczy. Niestety jest mocno przeganiany na wybiegu:-( Ralf został wykastrowany (koniec listopada 2012 r.) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 30 listopada 2013 r. Ralf pojechał do nowego domu niedaleko Murowanej Gośliny Niestety 29 grudnia 2013 r. Ralf został przez Wolontariuszy odebrany z miejsca, w którym przebywał po adopcji. Pomimo rozmów podczas pierwszej wizyty poadopcyjnej - prosiliśmy o polepszenie stanu kojca i budy w której Ralf mieszkał oraz polepszenia karmy (dostawa chleb w wodzie z mlekiem) podczas kolejnej wizyty poadopcyjnej po 2 tygodniach nic nie uległo zmianie, dlatego psiak wrócił do Azorka. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/781.jpg[/IMG] Bianka to średniej wielkości suczka, która ma około 6-7lat. Na początku była trochę płochliwa i nieśmiała, źle znosiła warunki w schronisku. Do schroniska trafiła ok.5 lat temu z suczką Lolą (Lola została już adoptowana). Dla wolontariuszy, których zna jest bardzo przyjacielska i miła, lecz do nieznajomych podchodzi z dystansem. Prawie cały czas siedzi w budzie smutna. Pozwala się dotknąć, nie jest agresywna - sunia po prostu się boi. Jest bardzo spokojna, toleruje psy. Bianka co tydzień wychodzi na spacery z Wolontariuszkami, dzięki temu jest już coraz śmielsza...jeszcze trochę pracy ją czeka, ale jest na dobrej drodze! Bianka zrobiła ogromne postępy, przybiega na zawołanie i można śmiało puszczać ją na spacerze, jest wtedy wesoła, biega z innymi psiakami. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/826.jpg[/IMG] Max-Ringo to ok. 7 letni, średniej wielkości pies. Bardzo przyjacielski i oddany do ludzi. W schronisku jest od listopada 2009 r. Boi się innych psów - jest mocno przeganiany na wybiegu. Na spacerach grzeczny, usłuchany. Latem uwielbia kąpiele w baseniku :) [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/8208.jpg[/IMG] Bunia jest to ok. 5 letnia suczka. Została przywieziona z 9 innymi psami w 2010 r. Bunia po przybyciu do Azorka była nieśmiała i strachliwa, ale dzięki pracy Wolontariuszy na pyszczku Buni pojawił się uśmiech:-) Suczka podczas spacerków jest wesołym, podskakującym psiakiem, można to zobaczyć na zdjęciach. Bunia zrobiła ogromne postępy, choć nadal czuje respekt przed obcymi, powinna trafić do spokojnego domu, do ludzi z odrobiną cierpliwości i chęci pracy z psinką. [COLOR=#ff8c00]Sunia ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi[/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6079.jpg[/IMG] Szona to ok. 5-6 letnia sunia, trafiła do schroniska w lipcu 2010 r.bardzo sympatyczna sunia, uwielbia zabawy. Cały czas zwraca na siebie uwagę podgryzaniem. Toleruje inne psy i dzieci.Świetnie dogadywała by się z innym pieskiem;) niestety przez brak ruchu oraz niezbyt zdrowe jedzenie mocno przybrała na wadze. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1072.jpg[/IMG] Szarka to suczka urodzona w schronisku 15.10.2010 r. Przebywa z innymi psami na wybiegu. Trzyma się raczej na uboczu. Gdy spokojnie podejdzie się do niej, to z łatwością można zapiąć smycz i wyjść na spacer. W dni, w których przychodzi wielu wolontariuszy, aby wyjść psami, Szarka sama podchodzi do bramy, by i o niej nie zapomniano. Niestety suczka nie ma pełnego zaufania do ludzi-nadal trwa praca nad tym. Z pewnością postępy byłyby szybsze, gdyby miała stały i częsty kontakt z człowiekiem. Nowe, nieznane sytuacje (np. ruch uliczny, hałas) wzbudzają w niej niepokój, ale dość łatwo nad nim zapanować. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6372.jpg[/IMG] Bolek to to średniej wielkości 6 letni psiak. Jest bardzo śmiały, pierwszy pcha się na spacer. Na wybiegu czuje się pewnie, trochę lubi rządzić. Bolek ma swoją ulubioną Wolontariuszkę Monikę - z nią na spacerkach chodzi luzem, przybiega na zawołanie. Psiak jest wykastrowany. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6069.jpg[/IMG] Bambi to ok. 6 letni pies. Jest małym pieskiem, spokojnym w stosunku do innych psów. Żywa z niego iskierka. Uroczy wesoły, miły i ciekawski wiercipięta. Bardzo ruchliwy i żywiołowy, pełen wigoru. Bardzo uśmiechnięty i towarzyski. Potrafi porozumiewać się z innymi psami i z ludźmi. W schronisku od czerwca 2009 roku. Bambi kocha spacery,lubi gonić szyszki piłeczki i patyki Bambi prawie cały dzień siedzi na budzie, tam żaden pies nie zaczepia i można ze spokojem przetrwać kolejny dzień w schronisku :( [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]