-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ana666 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-( -
tak jest wydarzenie: [url]https://www.facebook.com/pages/M%C3%B3wimy-Nie-Likwidacji-Schroniska-Azorek-W-Obornikach-Wlkp/294301354052860[/url] niestety zostało bardzo mało czasu, kiepsko idzie z tymi adopcjami, myślałam ze chociaz na dt ludzie sie zdecydują, wystarczy 85 osób które wezmą po jednym psie, wydaje sie łatwe, a jednak mega trudne do spełnienia:(
-
dobrze ze napisąłas, nie wiem czemu sie tak robiło, juz wkleiłam drugi raz ten link
-
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-(
-
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-(
-
Pomagamy Jamnikom - strona Fundacji Jamniki Niczyje
ana666 replied to Fundacja Jamniki Niczyje's topic in Grupa 4
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :( jest kilka psów w typie jamnika, moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:( -
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2321.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9640.jpg[/IMG] Łepek to mały piesek jamnikopodobny przywieziony na początku czerwca 2014 r. z miejscowości Ryczywół po wypadku albo celowym uderzeniu w głowę. Na szczęście obrzęk mózgu zszedł, jest psem mruczącym ale za jedzenie szybko się wszystkiego nauczy. Niestety Łepek ma złe wyniki wątrobowe :-( [COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi [/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2360.jpg[/IMG] Holi to młoda, ok. 1 roczna suczka przywieziona z gminy Rogoźno na początku lipca 2014 r. Sunia chodziła po ośrodku wypoczynkowym od dłuższego czasu, była dokarmiana przez przypadkowych ludzi. Holi lubi towarzystwo człowieka ale unika dotyku - widocznie była przeganiana, ale szybko na smakołyki daje się przekonać. [COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi[/COLOR]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9735.jpg[/IMG] Dżin to średniej wielkości pies na krótkich łapkach. Przywieziony do schroniska 25 czerwca 2014 r. Widać, że był psem domowym, gdyż zachowuje czystość. Dżin jest łagodny, spokojny, ma około 2-3 lata. [COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi[/COLOR]
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2317.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9627.jpg[/IMG] Lara to ok. 9 letnia suczka owczarka niemieckiego długowłosa, została znaleziona przywiązana do drzewa na początku czerwca 2014 r. niedaleko Obornik. Sunia jest łagodna tylko zagubiona. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
[COLOR=#ff8c00] [/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2365.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9787.jpg[/IMG] Elza to suka beagle po wypadku przywieziona z gminy Rogoźno 6 lipca 2014 r. Dobrzy ludzie, którzy widzieli jak została wyrzucona z samochodu zaopiekowali się sunią i wezwali straż miejską.
-
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :(
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2298.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9552.jpg[/IMG] Zorka to suczka przywieziona 5 maja 2014 r. z Kiszewa. Sunia jest przestraszona, boi się gwałtownych ruchów, ale jest łagodna. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2371.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9790.jpg[/IMG] Ami to około 6-7 letni pies przywieziony z Rudy w gminie Rogoźno 10 lipca 2014 r. Ami przyjechał z lekko przetrąconą nogą. Psiak jest przyjacielski, spokojny.
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9542.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9543.jpg[/IMG] Ozzy to pies przywieziony 3 maja 2014 r. przez policję ze Suchego Lasu. Pies się od pary dni przemieszczał wzdłuż trasy Poznań-Piła, zwanej 11-stką. W miarę spokojny z żółtą obrożą Pedigree widać, że trochę zaniedbany z wyczesywaniem ale w dobrej kondycji, niestety brak czipa lub tatuażu. Nie szuka nachalnie kontaktu z ludźmi ale tez nie przejawia agresji. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2370.jpg[/IMG] Gnat pies błąkający się po Obornikach został dowieziony do schroniska, ma charakterystyczną bliznę pod prawym okiem, jest zaniedbany jeśli chodzi o wyczesywanie. W kondycji jest dobrej. Jest lekkim dzikuskiem.
-
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2278.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9467.jpg[/IMG] Dzień dobry, jestem Fika. Bardzo, bardzo lubię jeść! Ale przez to jestem już bardzo, bardzo gruba. Mieszkam w Azorku 4 lata. Chodzę na spacery powoli, dostojnie i na krótkich dystansach. Przyszła wiosna, doszłam do wniosku, że powinnam się odchudzić. Jestem łagodna i trochę nieśmiała. Chciałabym trafić do ciepłego, serdecznego domu, który zadba o właściwą dietę dla mnie.Uwielbiam dzieci ,koty i wszystkie psy i suczki. Kto mnie pokocha? [COLOR=#ff8c00]Sunia ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi[/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2294.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9539.jpg[/IMG] Puzon to starszy pies około 8 -10 lat, przywieziony 6 maja 2014 r. Psiak jest spokojny ale przestraszony.
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
ana666 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
ana666 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( -
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2277.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9461.jpg[/IMG] Mrówka to 3-4 lenia mała sunia, waży ok. 7 kg. Sunia jest bardzo wesoła, lubi bawić się piłeczką, mogłaby brać udział w psich wyścigach :-) Mrówka jest bardzo grzeczna, nie niszczy niczego w domu, umie zostawać sama, nie hałasuje, grzecznie zjada wszystko co dostanie do miski. Mrówka może zamieszkać w domu z innymi psami oraz dziećmi