Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. jeszcze sa chyba z dwa profile na facebooku, ja nie znam sie na tym i nie moge nawet poszukać:oops: napisze do osoby prowadzącej ten profil zeby to dodala.
  2. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-(
  3. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-(
  4. transport nie jest problemem, schronisko ma samochód i nie maja problemów z zawożeniem psów
  5. tak jest wydarzenie: [url]https://www.facebook.com/pages/M%C3%B3wimy-Nie-Likwidacji-Schroniska-Azorek-W-Obornikach-Wlkp/294301354052860[/url] niestety zostało bardzo mało czasu, kiepsko idzie z tymi adopcjami, myślałam ze chociaz na dt ludzie sie zdecydują, wystarczy 85 osób które wezmą po jednym psie, wydaje sie łatwe, a jednak mega trudne do spełnienia:(
  6. dobrze ze napisąłas, nie wiem czemu sie tak robiło, juz wkleiłam drugi raz ten link
  7. tak, likwidują, niestety cały czas nam mówiono ze będzie przekazana ziemia, prawie do samego końca i teraz zostało kilka dni:( mamy żal ze od razu nie powiedziano nam ze mamy szukać psom domów :(
  8. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-(
  9. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-(
  10. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-( moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-(
  11. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :( jest kilka psów w typie jamnika, moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:(
  12. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9713.jpg[/IMG] Likaon to około 6-7 lat pies, ciemny lekko pręgowany, średniej wielkości. Psiak jest spokojny, łagodny. Został przywieziony w drugiej połowie czerwca 2014 r.
  13. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2324.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9649.jpg[/IMG] Duży to starszy pies z przywieziony 8 czerwca 2014 r. z gminy Rogoźno z Tarnowa Rogozińskiego. Prawdopodobnie psiak przebywał na łańcuchu, jest w typie doga.
  14. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2321.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9640.jpg[/IMG] Łepek to mały piesek jamnikopodobny przywieziony na początku czerwca 2014 r. z miejscowości Ryczywół po wypadku albo celowym uderzeniu w głowę. Na szczęście obrzęk mózgu zszedł, jest psem mruczącym ale za jedzenie szybko się wszystkiego nauczy. Niestety Łepek ma złe wyniki wątrobowe :-( [COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi [/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2360.jpg[/IMG] Holi to młoda, ok. 1 roczna suczka przywieziona z gminy Rogoźno na początku lipca 2014 r. Sunia chodziła po ośrodku wypoczynkowym od dłuższego czasu, była dokarmiana przez przypadkowych ludzi. Holi lubi towarzystwo człowieka ale unika dotyku - widocznie była przeganiana, ale szybko na smakołyki daje się przekonać. [COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi[/COLOR]
  15. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9735.jpg[/IMG] Dżin to średniej wielkości pies na krótkich łapkach. Przywieziony do schroniska 25 czerwca 2014 r. Widać, że był psem domowym, gdyż zachowuje czystość. Dżin jest łagodny, spokojny, ma około 2-3 lata. [COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi[/COLOR]
  16. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2317.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9627.jpg[/IMG] Lara to ok. 9 letnia suczka owczarka niemieckiego długowłosa, została znaleziona przywiązana do drzewa na początku czerwca 2014 r. niedaleko Obornik. Sunia jest łagodna tylko zagubiona. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8c00]ma ogłoszenia [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  17. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2362.jpg[/IMG] Lulek to mały piesek przywieziony ze wsi Lulin niedaleko Obornik na początku lipca 2014 r. Psiak jest zaniedbany, bojący się ludzi i rąk, nie umie chodzić na smyczy, ale pracą i przekupstwem smakołykami zrobi się z nim wiele.
  18. [COLOR=#ff8c00] [/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2365.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9787.jpg[/IMG] Elza to suka beagle po wypadku przywieziona z gminy Rogoźno 6 lipca 2014 r. Dobrzy ludzie, którzy widzieli jak została wyrzucona z samochodu zaopiekowali się sunią i wezwali straż miejską.
  19. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :(
  20. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2298.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9552.jpg[/IMG] Zorka to suczka przywieziona 5 maja 2014 r. z Kiszewa. Sunia jest przestraszona, boi się gwałtownych ruchów, ale jest łagodna. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2371.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9790.jpg[/IMG] Ami to około 6-7 letni pies przywieziony z Rudy w gminie Rogoźno 10 lipca 2014 r. Ami przyjechał z lekko przetrąconą nogą. Psiak jest przyjacielski, spokojny.
  21. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9542.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9543.jpg[/IMG] Ozzy to pies przywieziony 3 maja 2014 r. przez policję ze Suchego Lasu. Pies się od pary dni przemieszczał wzdłuż trasy Poznań-Piła, zwanej 11-stką. W miarę spokojny z żółtą obrożą Pedigree widać, że trochę zaniedbany z wyczesywaniem ale w dobrej kondycji, niestety brak czipa lub tatuażu. Nie szuka nachalnie kontaktu z ludźmi ale tez nie przejawia agresji. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2370.jpg[/IMG] Gnat pies błąkający się po Obornikach został dowieziony do schroniska, ma charakterystyczną bliznę pod prawym okiem, jest zaniedbany jeśli chodzi o wyczesywanie. W kondycji jest dobrej. Jest lekkim dzikuskiem.
  22. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2278.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9467.jpg[/IMG] Dzień dobry, jestem Fika. Bardzo, bardzo lubię jeść! Ale przez to jestem już bardzo, bardzo gruba. Mieszkam w Azorku 4 lata. Chodzę na spacery powoli, dostojnie i na krótkich dystansach. Przyszła wiosna, doszłam do wniosku, że powinnam się odchudzić. Jestem łagodna i trochę nieśmiała. Chciałabym trafić do ciepłego, serdecznego domu, który zadba o właściwą dietę dla mnie.Uwielbiam dzieci ,koty i wszystkie psy i suczki. Kto mnie pokocha? [COLOR=#ff8c00]Sunia ma ogłoszenia zrobione przez kiyoshi[/COLOR] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2294.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9539.jpg[/IMG] Puzon to starszy pies około 8 -10 lat, przywieziony 6 maja 2014 r. Psiak jest spokojny ale przestraszony.
  23. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-(
  24. Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-(
  25. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/2277.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/9461.jpg[/IMG] Mrówka to 3-4 lenia mała sunia, waży ok. 7 kg. Sunia jest bardzo wesoła, lubi bawić się piłeczką, mogłaby brać udział w psich wyścigach :-) Mrówka jest bardzo grzeczna, nie niszczy niczego w domu, umie zostawać sama, nie hałasuje, grzecznie zjada wszystko co dostanie do miski. Mrówka może zamieszkać w domu z innymi psami oraz dziećmi
×
×
  • Create New...