[quote name='ageralion']Dzisiaj postaram sie wydrukowac w pracy kolejna partie plakatow. Ile, nie wiem bo to sluzbowa drukarka i nie chce przeginac :( Moze ktos jeszcze moze pomoc w dodrukowaniu kilku sztuk? Chlopaki od Rudejmani beda dzisiaj ponownie latac i szukac, moze pomoga w rozwieszaniu plakatow.[/QUOTE]
Ja wydrukuje kilka i powieszę w moich rejonach