-
Posts
4526 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kamilqax95x
-
o dzięki wielkie ;)
-
To jest[B][COLOR=Red] słodziak [/COLOR][/B]<3
-
mogła bym się kłócić co do tego ale po co :P nie jestem taka :D jest dużo ras stróżujących z krótką sierścią : Rottweiler, BulMastif i Mastif Angielski (??) , Pitbul, Amstaff, Bokser, Buldog Angielski i Amerykański, Bulterier, Ca De Bou(tak to się pisze ???), Doberman, Dog Niemiecki i Argentyński a i kanaryjski, Fila Brasileiro, Tosa Inu i kilka innych na pewno ;)
-
[IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/31821.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/31821.jpg[/IMG] [SIZE=2][B]imię:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][B]Samanta[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]płeć:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=DarkRed][B]suka[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]wiek:[/B] [B][COLOR=Plum]5 miesięcy[/COLOR][/B] [B]rasa:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Lime][B]Owczarek Collie [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]rodowód:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Gray][B]nie[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]boks:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Wheat][B]24[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]numer:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Blue][B]840/09[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]miasto:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Sienna][B]Szczecin [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]sterylizacja:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Pink][B] [COLOR=Cyan]tak[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]szczepienia:[/B] [B]tak[/B] [B]odrobaczenie:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Indigo] [B]nie[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]charakter i opis: [/B] [COLOR=Silver][B]Sunia trafiła do naszego Schroniska 10.07.2009, dowieziona została przez nasz samochód interwencyjny z ul.Ku Słońcu RAZEM Z KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA PSA.... Oznacza to że właściciel jej nie chciał ??? wychodzi na to że tak. Jest na tyle młoda że można ją wychować po swojemu.Samanta to pies łagodny, nigdy agresywna. Wobec obcych nieufna. Energiczna, wesołe i skore do zabawy oraz pracy. Lubi dużą przestrzeń i dużo ruchu, ale może aklimatyzować się również w mieszkaniu. Towarzyska,lecz nie może długo pozostawać w samotności. Inteligentna, szybko się uczy. Rodzinna, przywiązują się do domowników.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]kontakt:[/B] [/SIZE] [COLOR=Orange][B][SIZE=2]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2]091 487 02 81[/SIZE] [COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Orange][B][SIZE=4][COLOR=Red]POMÓŻ ZNALEŹĆ JEJ DOM !!!! [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]
-
[I][SIZE=3][B][COLOR=Red]Naprawdę podziwiam tego psa. Jest taki jak każdy szczeniak chce się bawić biegać chodzić na spacery jak zdrowy pies. No cóż nie widzi ale też potrzebuje miłości i ciepłego domu. Pomóż mu !!! chociaż dom tymczasowy. By nie musiał się męczyć w schronisku.[/COLOR][/B][/SIZE] [/I]:bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::Help_2: :Help_2: :Dog_run::Dog_run::painting:
-
SZCZECIN, husky w wersji MINI - 3letnia suczka
kamilqax95x replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Jak ona była w schronisku to ja widziałam jak normalnie jadła ;/ Tylko była przestraszona i nieufna. -
[IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/31821.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/31821.jpg[/IMG] [SIZE=2][B]imię:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][B]Samanta[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]płeć:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=DarkRed][B]suka[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]wiek:[/B] [B][COLOR=Plum]5 miesięcy[/COLOR][/B] [B]rasa:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Lime][B]Owczarek Collie [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]rodowód:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Gray][B]nie[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]boks:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Wheat][B]24[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]numer:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Blue][B]840/09[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]miasto:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Sienna][B]Szczecin [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]sterylizacja:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Pink][B] [COLOR=Cyan]tak[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]szczepienia:[/B] [B]tak[/B] [B]odrobaczenie:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Indigo] [B]nie[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]charakter i opis: [/B] [COLOR=Silver][B]Sunia trafiła do naszego Schroniska 10.07.2009, dowieziona została przez nasz samochód interwencyjny z ul.Ku Słońcu RAZEM Z KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA PSA.... Oznacza to że właściciel jej nie chciał ??? wychodzi na to że tak. Jest na tyle młoda że można ją wychować po swojemu.Samanta to pies łagodny, nigdy agresywna. Wobec obcych nieufna. Energiczna, wesołe i skore do zabawy oraz pracy. Lubi dużą przestrzeń i dużo ruchu, ale może aklimatyzować się również w mieszkaniu. Towarzyska,lecz nie może długo pozostawać w samotności. Inteligentna, szybko się uczy. Rodzinna, przywiązują się do domowników.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]kontakt:[/B] [/SIZE] [COLOR=Orange][B][SIZE=2]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2]091 487 02 81[/SIZE] [COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Orange][B][SIZE=4][COLOR=Red]POMÓŻ ZNALEŹĆ JEJ DOM !!!! [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
-
[IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/30471.jpg[/IMG][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/30471.jpg[/IMG][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/16307.jpg[/IMG][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/4858.jpg[/IMG] [B] [COLOR=Red]imię:[/COLOR][/B][B][COLOR=Red] Opel [/COLOR][/B]:D :P :) [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 2 lata 1 miesiąc [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] 28 [B]numer:[/B] 730/09 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]charakter i opis: [/B] Pies trafił do naszego Schroniska 12.06.2009, został dowieziony przez samochód interwencyjny z ul.Rugiańskiej. Pies posiada numer czip, lecz nikt go nie szukał. Jest do kolana, 3-kolorowy a także miły i karny. Czeka właśnie na ciebie. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy 091 487 02 81
-
W zeszły poniedziałek został do nas dowieziony bezpański szczeniaczek, znaleziony na Basenie Górniczym. Okazało się ,że psiak jest trwale ślepy i na dodatek nikt go nie szuka. To bardzo sympatyczny szczeniak, świetnie radzący sobie ze swoim kalectwem. Bardzo brakuje mu kontaktu z człowiekiem i troski z jaką traktowałby go jego własny Pan. Czeka na odpowiedzialnego opiekuna, może rodzinę z dziećmi. [B]boks:[/B] szczeniętarnia. [IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/aktualnosci/2543.jpg[/IMG] [B][COLOR=Red]zwierzę wymagające specjalnej opieki dlatego adopcja jego jest bezpłatna ![/COLOR][/B]
-
Roki - pogryziony bokser znalazl domek, JUZ W DOMU
kamilqax95x replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
O to całe szczęście on jest taka przylepa :) -
Roki - pogryziony bokser znalazl domek, JUZ W DOMU
kamilqax95x replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Dziś byłam u Rokiego i widać poprawę :) Cieszy się do każdego kto przechodzi obok jego klatki . Mam nadzieje że znajdzie dobry dom. -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
kamilqax95x replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
W Szczecińskim Schronisku tez są wyprowadzane pieskie ale jest za mało wolontariuszy !!Więc apeluje Przychodźcie PEŁNOLETNI Na wolontariuszy!!! :bluepaw::bluepaw::painting::painting::painting::Dog_run::Dog_run::Dog_run: Wojska Polskiego 247 Szczecin !!!!!:Help_2::Help_2::Help_2: Proszę Jak ktoś chce to niech pisze na gg 13661341