Jump to content
Dogomania

kamilqax95x

Members
  • Posts

    4526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamilqax95x

  1. To jest[B][COLOR=Red] słodziak [/COLOR][/B]<3
  2. mogła bym się kłócić co do tego ale po co :P nie jestem taka :D jest dużo ras stróżujących z krótką sierścią : Rottweiler, BulMastif i Mastif Angielski (??) , Pitbul, Amstaff, Bokser, Buldog Angielski i Amerykański, Bulterier, Ca De Bou(tak to się pisze ???), Doberman, Dog Niemiecki i Argentyński a i kanaryjski, Fila Brasileiro, Tosa Inu i kilka innych na pewno ;)
  3. oczywiście na stronie schroniska i na takiej stronie o collie a tak to chyba nie niestety nie znam takich stron ani forum
  4. ja też jest bardzo piękna jak ją zobaczyłam od razu ją pogłaskałam a ona zaczeła merdać ogonkiem :)
  5. [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/31821.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/31821.jpg[/IMG] [SIZE=2][B]imię:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][B]Samanta[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]płeć:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=DarkRed][B]suka[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]wiek:[/B] [B][COLOR=Plum]5 miesięcy[/COLOR][/B] [B]rasa:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Lime][B]Owczarek Collie [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]rodowód:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Gray][B]nie[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]boks:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Wheat][B]24[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]numer:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Blue][B]840/09[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]miasto:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Sienna][B]Szczecin [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]sterylizacja:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Pink][B] [COLOR=Cyan]tak[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]szczepienia:[/B] [B]tak[/B] [B]odrobaczenie:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Indigo] [B]nie[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]charakter i opis: [/B] [COLOR=Silver][B]Sunia trafiła do naszego Schroniska 10.07.2009, dowieziona została przez nasz samochód interwencyjny z ul.Ku Słońcu RAZEM Z KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA PSA.... Oznacza to że właściciel jej nie chciał ??? wychodzi na to że tak. Jest na tyle młoda że można ją wychować po swojemu.Samanta to pies łagodny, nigdy agresywna. Wobec obcych nieufna. Energiczna, wesołe i skore do zabawy oraz pracy. Lubi dużą przestrzeń i dużo ruchu, ale może aklimatyzować się również w mieszkaniu. Towarzyska,lecz nie może długo pozostawać w samotności. Inteligentna, szybko się uczy. Rodzinna, przywiązują się do domowników.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]kontakt:[/B] [/SIZE] [COLOR=Orange][B][SIZE=2]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2]091 487 02 81[/SIZE] [COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Orange][B][SIZE=4][COLOR=Red]POMÓŻ ZNALEŹĆ JEJ DOM !!!! [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]
  6. O wielkie dzięki bardzo się do niej przywiązałam i chcę by znalazła jakiś dom a nie mogę jej zabrać do domu bo mam już psa i 2 koty ... choć zawsze moim marzeniem było mieć owczarka collie ... a jak jest okazja to nie mogę choć nie wiem jak bym chciała... a podasz mi link tej strony ???
  7. [I][SIZE=3][B][COLOR=Red]Naprawdę podziwiam tego psa. Jest taki jak każdy szczeniak chce się bawić biegać chodzić na spacery jak zdrowy pies. No cóż nie widzi ale też potrzebuje miłości i ciepłego domu. Pomóż mu !!! chociaż dom tymczasowy. By nie musiał się męczyć w schronisku.[/COLOR][/B][/SIZE] [/I]:bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::Help_2: :Help_2: :Dog_run::Dog_run::painting:
  8. Jest na prawdę świetnym psem. Morze być nawet jako pomocnik stróżującego psa :mad::lmaa::scared:albo mały stróż :-x:cool3: :Dog_run::evil_lol::evil_lol:
  9. No piękna jest i miła we wtorek miała sterylizacje ;)
  10. Jak ona była w schronisku to ja widziałam jak normalnie jadła ;/ Tylko była przestraszona i nieufna.
  11. [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/31821.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/31821.jpg[/IMG] [SIZE=2][B]imię:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Magenta][B]Samanta[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]płeć:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=DarkRed][B]suka[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]wiek:[/B] [B][COLOR=Plum]5 miesięcy[/COLOR][/B] [B]rasa:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Lime][B]Owczarek Collie [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]rodowód:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Gray][B]nie[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]boks:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Wheat][B]24[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]numer:[/B] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Blue][B]840/09[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]miasto:[/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Sienna][B]Szczecin [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]sterylizacja:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Pink][B] [COLOR=Cyan]tak[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]szczepienia:[/B] [B]tak[/B] [B]odrobaczenie:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Indigo] [B]nie[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]charakter i opis: [/B] [COLOR=Silver][B]Sunia trafiła do naszego Schroniska 10.07.2009, dowieziona została przez nasz samochód interwencyjny z ul.Ku Słońcu RAZEM Z KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA PSA.... Oznacza to że właściciel jej nie chciał ??? wychodzi na to że tak. Jest na tyle młoda że można ją wychować po swojemu.Samanta to pies łagodny, nigdy agresywna. Wobec obcych nieufna. Energiczna, wesołe i skore do zabawy oraz pracy. Lubi dużą przestrzeń i dużo ruchu, ale może aklimatyzować się również w mieszkaniu. Towarzyska,lecz nie może długo pozostawać w samotności. Inteligentna, szybko się uczy. Rodzinna, przywiązują się do domowników.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [B]kontakt:[/B] [/SIZE] [COLOR=Orange][B][SIZE=2]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2]091 487 02 81[/SIZE] [COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Orange][B][SIZE=4][COLOR=Red]POMÓŻ ZNALEŹĆ JEJ DOM !!!! [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
  12. [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/30471.jpg[/IMG][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/30471.jpg[/IMG][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/16307.jpg[/IMG][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/4858.jpg[/IMG] [B] [COLOR=Red]imię:[/COLOR][/B][B][COLOR=Red] Opel [/COLOR][/B]:D :P :) [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 2 lata 1 miesiąc [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] 28 [B]numer:[/B] 730/09 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]charakter i opis: [/B] Pies trafił do naszego Schroniska 12.06.2009, został dowieziony przez samochód interwencyjny z ul.Rugiańskiej. Pies posiada numer czip, lecz nikt go nie szukał. Jest do kolana, 3-kolorowy a także miły i karny. Czeka właśnie na ciebie. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy 091 487 02 81
  13. W zeszły poniedziałek został do nas dowieziony bezpański szczeniaczek, znaleziony na Basenie Górniczym. Okazało się ,że psiak jest trwale ślepy i na dodatek nikt go nie szuka. To bardzo sympatyczny szczeniak, świetnie radzący sobie ze swoim kalectwem. Bardzo brakuje mu kontaktu z człowiekiem i troski z jaką traktowałby go jego własny Pan. Czeka na odpowiedzialnego opiekuna, może rodzinę z dziećmi. [B]boks:[/B] szczeniętarnia. [IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/aktualnosci/2543.jpg[/IMG] [B][COLOR=Red]zwierzę wymagające specjalnej opieki dlatego adopcja jego jest bezpłatna ![/COLOR][/B]
  14. O to całe szczęście on jest taka przylepa :)
  15. Dziś byłam u Rokiego i widać poprawę :) Cieszy się do każdego kto przechodzi obok jego klatki . Mam nadzieje że znajdzie dobry dom.
  16. W Szczecińskim Schronisku tez są wyprowadzane pieskie ale jest za mało wolontariuszy !!Więc apeluje Przychodźcie PEŁNOLETNI Na wolontariuszy!!! :bluepaw::bluepaw::painting::painting::painting::Dog_run::Dog_run::Dog_run: Wojska Polskiego 247 Szczecin !!!!!:Help_2::Help_2::Help_2: Proszę Jak ktoś chce to niech pisze na gg 13661341
×
×
  • Create New...