-
Posts
4637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *kleo*
-
[URL]http://img441.imageshack.us/img441/4852/o003x.jpg[/URL] widzę, że Yokula znudzona deszczem każdą plamkę słonka łapie :p
-
[URL]http://c10.asteroid.pl/a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/050/520/50520599_640.jpg[/URL] ale się dziewczyna rozpłaszczyła ;)
-
[quote name='dysia-u']cześć zapraszam na fotki i zycze miłego wieczoru[/QUOTE] [quote name='Mawe']Witamy wieczorkiem :)[/QUOTE] Cześć :p [quote name='Katie']Hej Klaudia :multi: gratulacje swietnych ocen :multi::multi: i super, ze masz Gracke przy sobie :loveu: :multi:[/QUOTE] Dziękować :) [quote name='jot11'][URL]http://img683.imageshack.us/img683/6940/p1030914t.jpg[/URL] jaka zmęczona :crazyeye: Gracke bierz na każdy egzamin.Ona jest teraz Twoim talizmanem,szczęście Ci przynosi.:multi: Gratulacje :multi:[/QUOTE] Z chęcią bym zabrała, ale na świnie to już tak nie wypada za bardzo... [quote name='laurin']cześć Klaudia :) [COLOR=LightBlue]kupiłaś te fajki ;) ??? [COLOR=Black]Gracunia śliczniutko sobie śpi:loveu:[/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] Nie kupiłam, nie chciało mi się na stację lecieć. Zostawiłam sobie jedną na przed snem ;) [quote name='chrupcia']Klaudia nie grzesz takimi słowami!:) ona jest piękna!;)[/QUOTE] Jakby była piękna to bym championa miała :eviltong: Jestem świadoma jej wad, co nie zmienia faktu, że i tak ją kocham :loveu: [quote name='Pegaza']Klaudia za takie dobre oceny bedzie w domu nagroda?;) Gracja jak zrelaksowana na tym lozu:)[/QUOTE] Jaka tam nagroda, już za stara jestem na nagrody za oceny ;) [quote name='iwa63']Witamy Śliczne te fotki pościelowe ,uroczy śpioszek [URL]http://img199.imageshack.us/img199/9351/p1030915a.jpg[/URL] uwielbiam śpiące mordki:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :p
-
[quote name='agamewa']Fajniutka jest taka co???[/QUOTE] No tak myślę, że fajna i że to faktycznie działa. W moim przypadku przydałaby się baaaardzo, bo po powrocie z salonu ręce mi opadają jak widzę swoje ciuchy ;)
-
[URL]http://img709.imageshack.us/img709/3682/img9166f.jpg[/URL] obydwa jak kot ze Shreka :evil_lol:
-
[URL]http://i47.tinypic.com/27x1pxi.jpg[/URL] Fredzia podejrzliwa :diabloti:
-
[quote name='mallinus']a mi sie pralka zepsula :angryy: trzeba bylo kupic nowa, ale za to teraz full wypas;)[/QUOTE] Mi to się marzy ta pralka z funkcją usuwania sierści :evil_lol:
-
[quote name='karkakarka']No faktycznie Gracula bez papilotów :) A Ulęcja kiedy zacznie nosić??[/QUOTE] Przyjadę do domu to obadam, ale myślę że tak za 2-3 miesiące. A na pewno zacznę jej już wąsy wiązać chociażby gumkami, żeby się już przyzwyczajała. [quote name='FREDZIU']Gracka padła po spacerze jak Fredzia:evil_lol: i super że ma troche wolnosci od papilotów i moze sobie jeść wąsy:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Wąsy już zjedzone... ale podjęłam decyzję, że nie będę jej już wystawiać, więc na nowo zapuścimy dopiero na weteranów ;) [quote name='dzasta']Wąsy odrosną :) Ale te Nasze dziewczyny po tych dzieciarach wyglądają jakby ich nigdy nie miały :) A co tam u reszty która została w domowych pieleszach ?[/QUOTE] Ja to bym powiedziała, że Gracja po dzieciach wygląda nawet lepiej niż przed :p A u reszty wszystko w porządku :)
-
[quote name='Evelynkaa']No a gdzie efekt końcowy ??:)[/QUOTE] Doginka chyba chce nas potrzymać w niepewności ;)
-
W poniedziałek spakowałam psa i wywiozłam go do miasta, w którym studiuję. Na moim osiedlu jest sporo psiarzy, więc zastanawiałam się jak szybko i co mnie zdenerwuje. I wiecie co? Od poniedziałku nie podniosło mi ciśnienia kompletnie nic, chociaż bardzo dużo spacerujemy. Jest tu taka psiarska trasa, gdzie chodzi na spacery cała okolica. Co chwila kogoś się spotyka, a kulturka aż miło. Psy idące z naprzeciwka są zapinane na smycz, a jeśli nie, to idą przy nodze i nawet nie zwracają uwagi na psa, który je mija. Jeśli przywitanie, to po wcześniejszym zapytaniu, czy mogą. A koleś z agresywnym psem podziękował, kiedy wzięłam małą na ręce, bo ścieżka była za wąska, żeby się bez szkody minąć. Miła odmiana po spacerach w naszym parku :) Ale pewnie prędzej czy później coś wyskoczy, żeby nie było zbyt miło, prawda? :roll:
-
[quote name='Chantell']wpadłyśmy na fotki :razz:[/QUOTE] Są na poprzedniej stronie :eviltong: [quote name='chrupcia']Cześć Klaudia:_ to Gracja taki leniszek jak mój Jazziu:) piękna jest i rzeczywiście w końcu nie ma papilotów.[/QUOTE] Leniuszek to za mało powiedziane, to jest leń okrutny prawie że śmierdzący :evil_lol: Ech ładna to ona była na wystawach, teraz lata taki wypłoszek ze zjedzonymi wąsami :eviltong: Ale niech ma wolność :p
-
Chyba jej się te dzieci nie podobały :eviltong:
-
[quote name='Doginka']Na wystawę to tylko sznaucery mini;-) Ale zamierzam zapisać się na kurs groomerski;-)[/QUOTE] To się naucz, a ja się uśmiechnę za parę lat jak sobie kupię to co mi się marzy ;)
-
[quote name='Patka']Kleo ja towarzysko na toruńskiej wystawie też w tym roku zapewne będę :) zapraszam w odwiedziny :)[/QUOTE] Będę miała na uwadze ;) A w razie deszczu zapraszam do siebie pod namiot ;) [quote name='Monika Volturi']U mnie też przez chwilę to była cicha miłość, ale potem tak się rozkrzyczała :evil_lol:, że mam teraz dwójkę , za chwilę będzie X sztuk, a potem będzie w domu "kwartet" ( zostawiam sobie prawdopodobnie parkę :multi:)[/QUOTE] U mnie raczej cicha pozostanie, raz że nie mam na razie warunków na duże psy, dwa, że tak właściwie nie wiem jakie corsiaki są z charakteru ;) a trzy, że miłością moją głośną są terrierzyska :) Póki co muszę się zadowolić maluchami, ale kto wie, może kiedyś jakiś irish albo airedale... ;) [quote name='panbazyl']A jak te większe? Bo moje to już "dorosłe" w końcu prawie 4 miesiące mają. :)[/QUOTE] Moi synkowie za tydzień skończą 3 miesiące :) Zdjęć niestety nie mam, ale poproszę nowe domki to może mi coś podeślą ;) Obydwaj zdrowi, weseli, wyglądają na szczęśliwe psy :p Askan był niedawno w naszym salonie się ostrzyc, a Aluś być może niedługo spróbuje sił na wystawach :p
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
*kleo* replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Dzisiaj Gracja została wzięta za chłopaka. Pan chyba wyszedł z założenia , że jak nie ma kokardy to musi być pies i był dość zdziwiony, kiedy wyprowadziłam go z błędu ;) A ja nie lubię kokard, z papilotów już Grację uwolniłam, więc wiążę jej kitka zwykłymi gumkami. Nie wiedziałam tylko, że przez to wprowadzam ludzi w błąd :eviltong: -
[quote name='Doti1986']No widzisz tylko w domu korzysta z wygód;) To może Gracja zostanie z Tobą do końca studiów;)[/QUOTE] Na pewno zostanie do końca tego semestru, a potem to zobaczymy. Żeby zimy tutaj nie były takie masakryczne, to bym się dużo nie zastanawiała i jeszcze Ulkę zabrała ;) No i jeśli ją pokryję w przyszłym roku, to na bank zostanie w domu, tutaj nie mam warunków na szczylki. [quote name='tigrunia']Gracka po prostu dba, żebyś miała więcej ruchu :evil_lol: I niunia wreszcie papilotów się pozbyła :multi:[/QUOTE] Taaa ona dba... to ja ją muszę wyciągać, taki leń w nią wstąpił, że szok :evil_lol: A papilotów 'pozbyła' ją Ulka, ciągle znajdowałam w domu ściągnięte razem z wąsami i w końcu były tak obżarte, że już bez sensu było je robić :shake: Mama się śmieje, że Gracka usłyszała że chcę ją jeszcze na wystawę zabrać i się z Ulką ugadały...
-
[URL]http://img580.imageshack.us/img580/429/dsc00062rj.jpg[/URL] no no faktycznie koleżanka ma konkretny włosek ;)
-
[URL]http://img263.imageshack.us/img263/2092/img9142.jpg[/URL] ooo też macie bezdomne ślimaki? :evil_lol: u nas też łażą, Gracka wczoraj obwąchiwała takiego. A potem chciała gonić żaby pod blokiem, bo na parking nam wypełzły. Jak wracałam ze spaceru wieczorem to musiałam patrzeć pod nogi, czy jakaś nie siedzi żeby nie zdeptać.
-
[URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/2129.jpg[/URL] ona to chyba taki śpioszek jak Gracula ;)
-
Kojarzę pannę, jej imię kiedyś rzuciło mi się w oczy, chyba w jakimś katalogu ;)