-
Posts
498 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Adamant
-
[quote name='Nitor-Nivalis']Fotki z wystawy [URL="http://www.bywmdesign.com/"]LINK[/URL][/QUOTE] fajna fotogaleria :klacz: mogę ukraść fotkę?
-
[quote name='izabelka_70']ja tez mam mały mix :-) [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://picasaweb.google.pl/izaschulmann/20100522?feat=directlink[/url][/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Gratulacje !!!!
-
[quote name='Jagoodka']A Taresik - dosk 1, CWC, Zwycięzca, BOB i [B][COLOR=Red]BOG-3[/COLOR][/B] :)[/QUOTE] Gratulejszyn niezaprzeczalny sukces :p
-
wysyłałam trzykrotnie i pytałam moda dlaczego zdjęć nie ma :cool1:
-
owszem Czesi i Litwini wysyłają - ja zawsze z Litwy mam potwierdzenie i numerek pocztą - do Czech zgłaszałam tylko raz ale też miałam numerek pocztą :-) co do Bytomia i Częstochowy - tu bywa loteria :-( dlatego od 2 lat odpuszczam sobie te wystawy :(
-
[quote name='kami_23']Mam nadzieję, że dogomaniacy zagłosują w wyborach odpowiedzialnie. Nie agituję za żadnym kandydatem, ale oprócz Komorowskiego jest jeszcze do wyboru kilku innych kandydatów i niech każdy sobie wybierze/[/QUOTE] he he Lepper już jego zwolennicy próbowali łapkami mnie tknąć - cudem się wywinęłam i z pracy zrezygnowałam :diabloti: dla to co teraz ktoś podkręca to propaganda dla Jarka :razz: i żeby nie było jestem a'polityczna
-
Ladydoberman to miałaś ogromne szczęście ja przekraczając granicę dowiedziałam się, że nasz powiatowy źle wystawił dokumenty - oczywiście to bzdura - 2 godziny trwało przepisywanie dokumentów dla psów a powrót to dopiero był hardcore od 16 godziny celnicy nie chcieli przepuścić żadnego polskiego samochodu - dopiero po "lekkiej" awanturze ok 23 przekroczyliśmy granicę. Tyle razy przekraczałam wschodnie granice a dopiero teraz przeżyłam horror
-
My chyba się wybierzemy - skład sędziowski i termin na dzień dzisiejszy pasuje a poza tym my wschodu się nie boimy ;-)
-
a z jakim (jakimi) psiakami jedziesz? Niestety przepisy wschodnie są dość restrykcyjne ja od 2006 roku jeżdżę na wschód i zawsze sprawdzają te dokumenty
-
[quote name='iizolda']No wlasnie, z tego co wiem wystarczy zaproszenie otrzymane od organizatorów, wtedy niepotrzebna jest wiza... na zaproszeniu powinny byc te same dane co w paszporcie i wyraźna pieczątka.[/QUOTE] i tak potrzebna jest wiza tyle, że wydawana bezpłatnie. Oprócz tego świadectwo weterynaryjne wydawane przez powiatowego będzie wymagane na granicy
-
karjo znam psy na które działa a u swoich 4 próbowałam a tylko na jednego działało, polecali mi są siedzi u których obroże sprawdziły się
-
[quote name='jj.julka']Co oznacza "antyszczekowa"??? Obroża?! przeciw szczekaniu? Pierwsze słyszę. Jeśli chcemy oduczyć psa szczekania najłatwiej nauczyć go szczekania na komędę np. "daj głos" lub inną. Na wycie sposób chyba też by się zdał. Nie wiem, nie próbowałam... ;)[/QUOTE] To znaczy że obroża jest zasilana baterią (taką jak w zegarku) i w momencie gdy pies zaczyna szczekać następują impulsy - prądem. Pies czuje łaskotanie/drapanie/ kłucie i nie szczeka ;) lub zaczyna wyć próbując zdjąć :mad: [url]http://www.elektrycznaobroza.pl/[/url]
-
Ale pięknie wszystkie maluchy powyrastały więc i my sie pokażemy bo dawno nas tu nie było wczoraj skończyłam 8 tygodni :p [URL="http://img265.imageshack.us/i/c41wma.jpg/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5549/c41wma.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img267.imageshack.us/i/c42wm.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5563/c42wm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img187.imageshack.us/i/c43wm.jpg/"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1634/c43wm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img264.imageshack.us/i/c44.jpg/"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1194/c44.jpg[/IMG][/URL]
-
:diabloti:[URL="http://img134.imageshack.us/i/c33wm.jpg/"][/URL]
-
a my przypominamy się po dłuższej przerwie :p malutka skończyła 7 tygodni i rozrabia na całego dlatego postawa na śpiąco ale wieczorkiem ostrzygę ją i zrobię lepsze fotki [URL="http://img134.imageshack.us/i/c31wm.jpg/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6438/c31wm.jpg[/IMG][/URL] a tak wypoczywa [URL="http://img340.imageshack.us/i/c32wm.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5586/c32wm.jpg[/IMG][/URL] przed następnym rozrabianiem [URL="http://img134.imageshack.us/i/c33wm.jpg/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3341/c33wm.jpg[/IMG][/URL]
-
Co do podszywania się to i ja padłam ofiarą 5 lat temu ale ja zgłosiłam to na prokuraturę. Facet przemycał ze Słowacji i sprzedawał chore beagle a przy sprzedaży kierował na moją stronę i wszyscy mysleli że to ja sprzedaję :angryy: Dozie mają pazurki jak lakierowane :evil_lol: a to nasze pierwsze kroczki nieco zaspane :p [URL="http://www.youtube.com/watch?v=KMSWD-ubZWk"]Chou Chou[/URL]
-
:roll:Jasne że powinien. Ja też mam hodowle w bloku. Jeden miot rocznie i prawie nie śpię by pilnować czystości i aby psy nie hałasowały. Do niedawna sąsiedzi nawet nie spodziewali sie ile psów mieszka:cool3:. Pralka po 6 latach nadaje się na śmietnik bo w kółko pierze jak nie nasze ciuchy to koce i psie posłania. A sprzątam nie zwykłym płynem ale do sprzątania szpitali. Szczeniaki po pierwszym szczepieniu wynosze na trawnik koło bloku i jeszcze żaden nie zachorował . Dla mnie to bzdura z ta kwarantanną :roll: jesli pies mieszka w czystych warunkach i jest zdrowy i dobrze odżywiony to ma odporność. Wożę do weta na szczepienia i odrobaczenia i choć raz dziennie wyprowadzam na spacer kilku minutowy:cool1: znam hodowle z wybiegai gdzie gdy są mioty (3-5 na raz) nikt nie ma wstepu do ukończenia 6-8 tygodnia a zdarzają się "epidemie" mimo tej izolacji przed światem zewnętrznym ;-)
-
[quote name='prowitamina2'][URL="http://www.geocities.com/aladarbeagles/beaglepain.html"]www.geocities.com/aladarbeagles/beaglepain.html[/URL] [url=http://members.aol.com/regalbeag/necro.htm]Hometown Has Been Shutdown - People Connection Blog: AIM Community Network[/url] Nie próbuj szukać po polsku, informacji jest mało. Wiem, bo miałam takiego pacjenta. Później szukałam czegos na ten temat. Choroba dotyka nawet 50% beagli, tylko nie u wszystkich z równym nasileniem.[/QUOTE] mam 8 lat beagle i pierwsze słyszę o tej chorobie :crazyeye: z jakiej hodowli jest Twój psiak panibee?
-
Spanielki dziękują :grins:
-
[quote name='Asiaczek']My też się wybieramy, ale bez noclegu. Dla przypomnienia: sobota - 1,3,5,8,10 gr. Niedziela - 2,4,6,7,9 bgr. Czy jest ktoś chętny na busa...? Pzdr.[/QUOTE] My ale na sobotę :p a Wy pewnie na niedzielę :-(
-
[quote name='Asiaczek']A tak bez skrótów...? Pzdr.[/QUOTE] Tak bez skrótów to American Cocker Spaniel - kolorowy ;) [URL=http://img5.imageshack.us/i/c24n.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/803/c24n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/c25e.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2493/c25e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evl']Adamant, co to za rasa? Śliczny maluszek :loveu:[/QUOTE] to ACS particolor ;) [URL=http://img4.imageshack.us/i/c23h.jpg/][img]http://img4.imageshack.us/img4/9430/c23h.jpg[/img][/URL]
-
[URL=http://img97.imageshack.us/i/c20v.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1159/c20v.jpg[/IMG][/URL] a my powolutku rośniemy :loveu:
-
Mamy 16 dzień za sobą i 422 g żywej wagi i właśnie otwieramy oczka :multi: [URL=http://img63.imageshack.us/i/c18d.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9020/c18d.jpg[/IMG][/URL]
-
Czy moj pies to naprawde cocker spaniel?
Adamant replied to Adrianna Wozny's topic in Cocker spaniel angielski
no cóż ja ostatnio słyszałam od mojego klienta, że kupił koltena (czyt. goldena bez papierów) za 500 zł :diabloti:na giełdzie samochodowej w W-wie. Na dzień dobry wydał 300 zł bo szczeniak chory, mało tego okazało się że ma 4 tygodnie :mad:. Teraz doszły problemy skórne a szczenię wciąż nei zaszczepione :roll:. Myślę, że jak odchowa wyleczy zaszczepi to wyjdzie mu jakieś 1200 -1500 zł czyli papierowy golden :lol: a dzis z kolei dwiedziałam się od mojego przyszłego=niedoszłego nabywcy amerykanki, że żona nie mogąc siedoczekać zamówiła przez internet:cool3: szczeniaka cockela ankieslkiego. Dobrzy "hodowcy" przywieźli z Leszna i dali telefon w razie problemów :crazyeye: Powiedziałam Panu że ciekawe co mu z tego wyrośnie :evil_lol: no cóż głupich nie sieją sami się rodzą a pseudo i handlarze robią na ich "mądrości" kasę