Oj jak ja nie lubię kupować prezentów dla bliskich bo nigdy nie wiem co kupić :p
Z siostrą wymyśliłyśmy, że mamie kupimy taki komino kaptur, żeby w zimę było jej ciepło bo nie chodzi w czapkach :p a tacie nową skórzaną saszetkę na dokumenty i pieniądze ;)
Siostrze nie wiem co kupię, a ja to chyba chcę coś do ćwiczeń, ciężarki, jakąś porządną matę, jakiś strój, bo wiem, że jak nie poproszę to sama się nie zbiorę do kupna :p A dla babć coś jeszcze będę myślała z siostrą co im kupić :)