Fatalne, że nie możecie ogłaszać Waszych psów w prasie :angryy: ...
[B]brązowa[/B], ale jakby zrobić plakaty takie do powieszenia np. w lecznicach etc. i powiesić w kilku miastach, z zastrzeżeniem, że możliwy transport? Jak myślisz?
ja bym mogła wieszać "wszystko" w dwu przedszkolach i w pracy. I u naszego weta.