[quote name='Ania!'][FONT=comic sans ms]Synuś rośnie jak na drożdżach. Śliczny chłopak :D[/FONT][/QUOTE]
a dziękujemy :)
[quote name='lasoa']nie dziwię się, że nie mogłaś się oprzec książce :D[/QUOTE]
jakaś taka sentymentalna jestem czy co ;)
[quote name='majusa']Witam. Futrzaczek cudny, kiedyś nie do pomyślenia ale od jakiś 5 miesiecy stałam sie mega Fanką kudłaczy heheh.
A synuś przesłodki i pomyśleć ze całkiem niedawno i ja miałam takiego małego bączka.... aż żal że ten czas tak szybko leci i dzieciaczki tak szybko rosną....
pozdrawiam.[/QUOTE]
witam nowa cioteczkę, dziękujemy za miłe słowa a futrzaki są the best ;)
[quote name='M&S']Cześć Rufiku, miłej soboty :)[/QUOTE]
dziękować była dosyć miła ;)