[quote name='Ty$ka']Ojej, współczuję, ale jesteś twarda babka, wierzę, że sobie poradzisz sama :)[/QUOTE]
dzięki, nie mam wyjścia jakby nie patrzeć ;)
[quote name='zuzolandia']a gdzie siedzi TZ?
to wspólczuje gonitwy ..ja na szczescie tego nie mam :evil_lol:
buziamy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
TZ w Holandii,
no
ja na świeta niczego nie robie, idę do tesciowej i będę sie gościć ;)
kupiłam sobie tylko makowcową rolade moja ulubioną, nawet na pieczenie ciast mam lenia ;)
Kochane cioteczki i wujkowie życzę wszystkim Wam i każdemu z osobna wspaniałych świąt Wielkiej Nocy