Co powiecie na te obróżki? (na razie nic nie kupuję, żeby nie było xDD)
[url=http://www.allegro.pl/item761348507_przepiekna_obroza_dla_psa_kota_krolika_18_28cm.html]Przepiękna obroża dla psa,kota,królika 18-28cm (761348507) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
[IMG]http://images42.fotosik.pl/113/39e48d4f1f7ec13b.jpg[/IMG]
[url=http://www.allegro.pl/item761348281_r_s_obroze_obroza_w_letnich_kolorach_25_40cm.html]*R-S* Obroże (obroża) w letnich kolorach 25-40cm (761348281) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/79/77783cfe7f1f9a0c.jpg[/IMG]
Mi się bardzo podobają :D