i fociszki Lupinków ^^
Royal Gold i sea ponies :)
I jak wygląda? :D
[img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28778/DSC06389.JPG[/img]
[img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28779/DSC06391.JPG[/img]
[img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28780/DSC06393.JPG[/img]
[img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28782/DSC06396.JPG[/img]
Mi się strasznie podobają :D
York to z trixie nic nie tknie. Wybrena tak, ze szkkoda gadać. czekolady dla psów też nie, friskasa też dla niej próbowałam i nic. Może drugi będzie mniej wybredny :D
Dziękuję :D Pewnie coś kupię z tego co pokazałaś
wierzę wierzę :P
Dam...może dzisiaj cyknę. To nie jest fiolecik! xD to bordowy :D Wygląda znacznie lepiej w realu niż na fotach z wzorkami xD :mad:
gdzie można zobaczyć/kupić szelki z lupine dla małych psów? xD
Przyszły nam lupinki :mrgreen:
[img]http://www.lupine.pl/tabcontent/royalgold12sm.jpg[/img]
[img]http://www.lupine.pl/tabcontent/seaponies12sm.jpg[/img]
Nareszcie są idealne na Nicole. Nie są toporne...wprost miodzio :D Na reszcie obróżka na rozmiar yorkowej ^^
osz Ty [url]http://img41.imageshack.us/img41/2645/42919772.jpg[/url] daj mi oryginał tego zdjęcia. tj wymiary duże, to se tapete też strzelę :D
Mogę tak z ciekawości popytać?
Jaki stosunek do innych zwierząt/obcych ludzi mają Twoje grzywki?
Ile ważą?
Jak mają obwód szyjki?
Jaką karmą karmisz?
:D
Marta_Ares a co se myślisz xD
a ja się w biedronce na ten komplet czaiłam [url]http://i25.tinypic.com/2eyb4g4.jpg[/url] i niestety ani jednej smyczy albo obroży/szelek nie było ;(
a więc:
RedDingo różowy gładki dla wiadomo kogo ^^ Po prostu jest śliczniasty!
Poza tym super mięciutki i przyjemny :)
[img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28737/DSC06385.JPG[/img]
[img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28736/DSC06382.JPG[/img]
a Sportdog dla Nicole :)
[img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28739/DSC06387.JPG[/img]
[img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28738/DSC06386.JPG[/img]
hyhy xD Byłam w biedronce, ale nic nie było sensownego. ani jednej zabawki czy smyczy. sam whiskas i pedigree.
Potem jeszcze skoczyłam do zoologa i zdobyłam smycz i obróżkę "SportDog" :mrgreen:
Kupuję dzisiaj furminator. Mam pytanie.
Który jest lepszy i czym one się różnią:
[url=http://allegro.pl/item736939380_furminator_dla_malych_psow_i_kotow_super.html]Furminator dla małych psów i kotów SUPER !!!!!! (736939380) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
i to:
[url=http://allegro.pl/item731219788_nowosc_trymer_furminator_s_small_prosto_z_usa.html]Nowosc - trymer FURminator S-small -PROSTO z USA ! (731219788) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
??
No bo cenowo to prawie 50 złotych.
przepiękne są.
[url]http://images46.fotosik.pl/197/7212c48f1b8df3e2.jpg[/url] mam pytanie. czym go faszerujesz na tym zdjęciu? :D poszukuję dobrych smaków oprócz maceda...xD