Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. aaa tak racja xDD zapomniałam o najważniejszym xDD
  2. [url]http://i38.tinypic.com/ojqj2w.jpg[/url] jaa cudo :D
  3. to zalinkuj na tinypic.com i w poście wpisz [img]link [/img] bez spacji
  4. a nam wysłali wreszcie lupinki :D
  5. i gdzie nowe zdjęcia stworka? :mad:
  6. Mi bardziej się lupinki podobają. Tak RC zamówiłam szelki i smycz dla bazyliszkowej z lupinek :D [URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2330501"][/URL]
  7. i co z Kajtkiem?
  8. i fociszki Lupinków ^^ Royal Gold i sea ponies :) [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28778/DSC06389.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28779/DSC06391.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28780/DSC06393.JPG[/img] [img]http://www.fotohost.pl/pfiles/28782/DSC06396.JPG[/img]
  9. oczywiście, że mam :D zaraz wstawię. Ja tam z rogza szelki kupiłam eSkę i jest ok :D
  10. GameBoy- Weź lupine! lepsze są dla takiego psinka małego. Marta- Ares lepiej wygląda w jasnym...nie kupuj mu czarnego :mad:
  11. oho xD to byłyby dobre jak od 20 :D a raf camo to tylko obroża? zatrzaskowa tak? Ile byś za nią chciała?
  12. zamówiłam 10m linki parcianej, 3 karabińczyki i ze dwie taśmy parciane. Zrobię linkę treningową 10m i może ze dwie smyczki. Śliczne są te taśmy ^^
  13. eh...wypadałoby uświadomić tego co to kupił
  14. Dokładnie. Moja wybredaska to tylko macedy wcina xD
  15. red sport mi się nie podoba xD eMki rogza jakie mają regulacje? funky retro i raf camo to jakie to wzory? xD
  16. no to super, że wszystko ok jak na razie. :)
  17. chodzi mi raczej o sierść, że ma podobną :D Skubaniec ładny jest! :loveu: zakochałam się w nim xxD
  18. ehh... a skąd wiesz, ze się nie luzuje? kretyn ;/
  19. aha. xD no to mam nadzieję, że się znajdziemy xD
  20. Chantell

    Diana :)

    aa xD to Teqila ma dopiero 4 miesiące? wow... xD Wygląda na starszą
  21. oo Donek :) Masz galerię? xD Noo wiesz. Ja jeszcze dla efektu każdą kostkę po kolei przełamuję na pół żeby szybciej zjadła. :) hehe dzięki ^^
  22. czy ktoś ma do sprzedania (może być używane) smycz/szelki/obrożę? na szyjkę od 21 cm wzwyż. najlepiej rogz albo lupine? :) może też być inna firma czy coś D
  23. a skubaniec wygląda jak Aussie :loveu:
×
×
  • Create New...