[URL]http://img717.imageshack.us/img717/2938/dsc04977j.jpg[/URL] czy ten rogz jest też w wersji półzacisku? tak na 36cm w szyi i ile miałby szerokości?
szkoda... może jak się nauczy łazić jak należy, to zainwestuję. teraz to mi kasy szkoda... no i nie ma jej rozmiarówki ładnej już.
a ma ktoś linki do fajnych ciemnych/czarnych smyczy? przepinane lub nie minimum 16 max 20mm?