[quote name='Asia&Luna'][B]Westie justa[/B], czy Ty "ubierasz" swojego psa w ładniejsze szeleczki czy tam ubranka- dla ludzi? A nie dla siebie?
Odebrałam to tak, że chwalisz się psem ludziom na ulicy... Przepraszam, jeśli zle Cię zrozumiałam
Jednak ja zakładam psom ładne obroże, szele itd. dla siebie, bo mi się podoba, nie obchodzą mnie inni...[/QUOTE]
a co to za różnica? przecież ma prawo ubrać co jej się podoba, a zakładając ładniejsze szelki nie robi psu krzywdy, a i oko można nacieszyć.